pylový filtr

Moderátor: peta.smolik

kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

pylový filtr

Příspěvek od kakamilJTD »

ahoj...kdo mi pomůže najít pylový filtr ve stilu jtd? uz sem volal do nekolika servisu fiat a pokazde me rekli ze je nekde jinde, pomohla by i fotka. dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ekr1 »

čau toto je systém topeni a na jeho boku u nohou spolujezdce jsou plastová posuvna dvířka která vysuneš a za nimi je ten zmiňovány pylový filtr
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) ekr1 dne 14 dub 2007, 15:54, celkem upraveno 9 x.
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

diky za pomoc hned na to mrknu
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

filtr se mi stale nedari objevit... obrazek sem si vytisknul a vzal sebou do auta, sundal bocni plast pak hledal a nic. na miste sipky mam jen kovovy drzak ale zadny posuvny dvirka
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ekr1 »

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ekr1 »

A co teď tohle by ti už mělo pomoci,já se tam dostával takovým způsobem,že jsem si lehl na záda na podlahu spolujezdce a odšrouboval ten šroubek a vytáhl ty dvířka .Trošku problém je sice z tím filtrem při samotném vytahování musí se trochu skrčit ale jde to neb tam při manipulaci vadí spodek odkládací schránky,ale dá se to vyndat . 8) Dej vědět jak si dopadl.
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

Jsem zachráněn :) filtr je venku. Předtím sem hledal na správném místě ale nečekal sem že bude tak vepředu, tyhle obrázky mi pomohli. Díky mockrát za spolupráci 8)
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ekr1 »

kakamilJTD píše:Jsem zachráněn :) filtr je venku. Předtím sem hledal na správném místě ale nečekal sem že bude tak vepředu, tyhle obrázky mi pomohli. Díky mockrát za spolupráci 8)

Jsem rád že jsem ti mohl aspoň trochu pomoci,my fiaťáci si musíme pomáhat.před stilem jsem měl punto a taky sem tady párkrát přispěl,akorát že jse mi zdá že na tom punto fóru se teď nějak věnují jiným věcem,ale to už je mimo mne.Ať ti stilo jezdí bez failure. :D
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

Děkuji... zatím sem nadmíru spokojen, stilo mam třičtvrtě roku a zatím jen spokojenost...včera sem ho obul do letního tak se o něj starámn snad víc než o sebe.
Stilo
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 led 2007, 20:52
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stilo »

Díky kluci aspoň už vím kde je. Taky jsem ho hledal. Musím ho vyměnit. Vůbec mi to nefouká. Myslím že už bude požádně zasviněný....
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

jj. na krabici od noveho bylo menit každých 15000 km, ten muj se nemenil predtim asi dlouho, strasne smrdel a byl zasvineny. ted uz dycham čerství vzduch :P
IvoC
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 29 dub 2008, 08:46
Bydliště: Kyjov

nováček

Příspěvek od IvoC »

zdravím příznivce stila.Teď jsem jim i já.Mohl by mi někdo poradit,jak upravit ofuk na levé straně řidiče?Problém je v tom,že z tama mi to nějak míň fouká oproti ostatním ofukům nebo je to normální?
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Re: nováček

Příspěvek od kecka »

IvoC píše:zdravím příznivce stila.Teď jsem jim i já.Mohl by mi někdo poradit,jak upravit ofuk na levé straně řidiče?Problém je v tom,že z tama mi to nějak míň fouká oproti ostatním ofukům nebo je to normální?
neco podobneho sem mel i ja ale na brave prava pulka chladila mene nez leva ............ Topeni bylo stejne asi nejaka klapka v topeni nedovirala
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
IvoC
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 29 dub 2008, 08:46
Bydliště: Kyjov

Re: nováček

Příspěvek od IvoC »

neco podobneho sem mel i ja ale na brave prava pulka chladila mene nez leva ............ Topeni bylo stejne asi nejaka klapka v topeni nedovirala[/quote]

nevíš kde ty klapky jsou a jak se k nim dostat?
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Re: nováček

Příspěvek od kecka »

IvoC píše:neco podobneho sem mel i ja ale na brave prava pulka chladila mene nez leva ............ Topeni bylo stejne asi nejaka klapka v topeni nedovirala
nevíš kde ty klapky jsou a jak se k nim dostat?[/quote]


Tak to nevim ja sem to neresil :D :D zadrel jsem motor tak sem bravu prodal .........
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Odpovědět

Zpět na „Stilo“