Asi dušení :-)

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Fortkiller
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2007, 16:09
Bydliště: Terezín

Asi dušení :-)

Příspěvek od Fortkiller »

Ahoj, mam takovej dotaz, mam fiat uno 75 i.e. 1.5 L a kdyz jedu treba na ctyrku ci na trojku a prudce primacknu plynovy pedal, tak se jakoby zacen dusit ale chvilku na to se rozjede... tak jestli je to nermalni. :? Dik za radu
Reklama
 

V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi dušení :-)

Příspěvek od V!RUS »

Fortkiller píše:Ahoj, mam takovej dotaz, mam fiat uno 75 i.e. 1.5 L a kdyz jedu treba na ctyrku ci na trojku a prudce primacknu plynovy pedal, tak se jakoby zacen dusit ale chvilku na to se rozjede... tak jestli je to nermalni. :? Dik za radu
vycistit vzduchovej filtr. Kamos mel neco podobnyho s pandou a bylo to vejfukem...asi zanesenej
mikee.man.cz
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 04 úno 2008, 16:01

taky

Příspěvek od mikee.man.cz »

Já mám taky 15 sx a řeším v podstatě stejnej problém, teď budu měnit origo filtr za k&n, palivák a když ani to nepomůže, tak se vrhnu na cat a lambdu, prej to tím často bejvá
Lubosss
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2007, 14:00

Ahojte

Příspěvek od Lubosss »

tak skuste vymenit tiefiltre vzduchove a pozriet vyfukove potrubie ale aj tak to asi to nebude.Mne to robilo na mojom une a bol to pretoceny palec na rozdelovaci takze najskor by som vymenil hlavu rozdelovaca lebo ja som to urobil a auto ide vyborne.Ja mam 1,4 i.e S takze to co ste pisali mal som aj ja za problem skuste snad vam to pomoze.Vela zdaru fiataci.
Fortkiller
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2007, 16:09
Bydliště: Terezín

Příspěvek od Fortkiller »

Ok, zkusim filtr, vyfuk mam novy :-) Dix
kolbaba
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 bře 2008, 15:01

Příspěvek od kolbaba »

Zdar chlapy mám ten samej problém tomoje vozidlo vynechává motor nejde za plynem motor ve vyšších otáčkách se dusí je toho prostě hodně moc. to co jste říkali vyměnit svíčky nepomohlo a filtrem to už vůbec nebývá/ vzduchovím/ benzínový filtr je demontovaný děláto pořád.bylo nám porazeno zkusit vyměnit snímač škrtící klapky tak se uvidí ale nejdřív koukneme na čerpadlo palivové v nádrži jetli dává potřebné množstvý benzínu kdyby něco tak chlapy napište jestli tento problém vyřešil díky moc s pozdravem Skokan ať ty naše plečky jezdí
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

zkontrolovat snímač škrtící klapky nebo palivové čerpadlo jestli dobře tlakuje, a na těch svíčkách zkontroluj případně uprav odtrh elektrod,protože pokud je mezera moc velka nebo naopak moc mala tak to děla bordel, a tuplem na nových svíčkách
SonnyX
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 bře 2008, 19:22
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SonnyX »

ja mam treba jeste rucni sitic a to mi dela,kdyz to vypnu a motor neni zahraty...
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

Ten palivovej filtr moc nepomůže. Mám 1.0 45S a je to to samý. K tomu už mám 3x přetěsněnej motor pod víkem, a furt teče. Neví někdo co na to pomůže?
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

Jo, a ještě mám takovej problém. Dělá mi to jak při studeným, tak při zahřátým motoru. Jedu po městě, na křižovatce zastavím, a už z n neodjedu. Sanžím se motor natočit třeba i 2 minuty, furt nic. Pak najednou naskočí a můžu pokračovat dál. Čím to může být? A jak to odstranit? Díky
mikee.man.cz
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 04 úno 2008, 16:01

pal. čerpadlo???

Příspěvek od mikee.man.cz »

já to vyřešil tím, že jsem z palivový nádrže vymontoval čerpadlo, a vyčistil ten malej filtr, kterej byl zasr... jak jetel.. a koukal sem na ten bordel, co je na dne, tak doporucuju vycistit.jinak zkus nejdřív vyčistit kontakty na tom čerpadle.
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

JJ, díky, kouknu na to.
kolbaba
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 30 bře 2008, 15:01

Příspěvek od kolbaba »

Zdar chlapi už nemužu ja toho fiata prodávam 75i.e jinak uš jsem přišel na problém škytání nechodí za plynem je to prasklá membrána vytahl jsem vrtulku z hadice u sání která tam do cestovala pravdě podobně sama jinak kdoho chce a dá 5 tisíc je jeho sleva možná.Kontakt:Kolbaba Miroslav mobil: 605 762 771 Komňátka okr.Šumperk
Tomášik
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2008, 15:03

Příspěvek od Tomášik »

Chlapi, mám podobný problém. To, že ten môj sršeň cuká a chcípa pri studenom motore bez sytiča beriem ako štandart, v poslednej dobe sa ale dusí pri pridaní plynu tak do polovice dráhy pedálu aj za tepla. Keď mu dupnem a dám podlahu, tak sa zoberie, inak ale trhá a pridusí ho... A zdá sa mi, ako keby to záviselo od vonk. teploty vzduchu. Čím je teplešie, tým to lepšie ide a menej dusí... :roll:

A už fakt neviem, čo mám skontrolovať. Sú vymenené všetky filtre, sviečky, nastavený karburátor vrátane kontroly trysiek, očistené kontakty v rozdeľovači... skúste prosím poradiť, čo by to ešte mohlo robiť...

Díky.
UNO 1000 FIRE, r.v. 89, origo 30.000km, 1. majiteľ, všetko pôvodné vrátané gúm... :o)))
Tomášik
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2008, 15:03

Příspěvek od Tomášik »

Chlapi, tak ako? Nikto nič? :?:
UNO 1000 FIRE, r.v. 89, origo 30.000km, 1. majiteľ, všetko pôvodné vrátané gúm... :o)))
Odpovědět

Zpět na „Uno“