CNG pumpy v Rakousku a Itálii

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Saki
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 14 srp 2006, 11:36

CNG pumpy v Rakousku a Itálii

Příspěvek od Saki »

Zdar všichni,
chystám se na Monzu (Miláno), a chtěl bych tuto cestu absolvovat na CNG myslíte si že je toto možné? Jsou na Rak. resp. ITA. dálnicích CNG pumpy nebo se musí zajíždět do měst? Neexistuje nějaký počítač tras, kde bych zadal start a cíl a palivo a dojezd a on mi vykalkuloval trasu?

Dík za opodvědi aspoň na něco.

Saki
Reklama
 

Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Mišan »

Rakousko, Itálie i Německo jsou v tomto směru zcela bez problémů. Plničky jsou určitě u všech dálnic, ale ne všecny mají otevřeno nonstop. Většinou jsou jen do 22.00 a italové neváhají si tam dát ještě odpolední přestávku. V Itálii taky není problém s různými plnícími hrdly (NGV 1, NGV 2) a běžně používají redukce. V Rakousku redukce být nesmí a u některých stanic mají jen 1, někde k tomu ještě 2 (italský). Pokud chceš vědět adresy a otvíračky čerpaček, mrkni na WWW.cng.cz a tam na odkazu "čerpací stanice v zahraničí" najdeš vše potřebné. Je taky možnost si koupit mapu čerpacích stanic CNG v Itálii. Stojí to asi 7 Euro a možná se to dá koupit u nás taky. Cena CNG v Itálii je asi tak do 0.9 Euro (bylo asi před měsícem).
Tak ať to jede!
Multipla Bipower 1,6 /2000
mr.multipla
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 09 kvě 2008, 21:41

Příspěvek od mr.multipla »

Pro všechny, kdo mají tomtoma mám k dispozici body zájmu s plničkami v evropě....

Máte-li zájem, mrkněte na cngautoklub.cz nebo rovnou piště na cng@centrum.cz
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Jel jste někdo s Mulťou CNG do Chorvatska? Letos pojedeme, a tak sháním info. Graz ještě stihneme (dle netu mají do 23.00) ale v Zagrebu jen 7-19. Jestli jste někdo jel, tak mi prosím napište jak jste cestou tankovali, dík.
1,6 16V BiPower
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“