DISKUZE - Vloupaní a kradez

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no jo, vanoce za dverma :lol: :oops:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Reklama
 

Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Moje Punto malo toto iste, este ked ho mal predchadzajuci majitel. Stalo sa to dakedy 3 roky dozadu.. ked som ho kupil a poriadne vysaval, tak som nasiel este par ulomkov skla.

Kazdopadne.. toto naserie.. ja som dost vybusny typ, kebyze sa to stane mne tak by som nadaval minimalne mesiac. Na strechu rotacny samopal a do kufra pasy s nabojmi.. pri kazdom dotyku auta by to zacalo strielat.. vtedy by som bol asi spokojny..
Punto MK2 1.2 8V ELX
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

Katy píše:nejakym dratkem bo co to bylo vytahli cudliky ve dverich na zavirani ;)
nejak pres mezeru mezi dverma a gumou;)
Na to stačí bohužel "upravený" provázek :( Auto se dá takto otevřít do 15-20s... Já si ty čudlíky v tapecu vyndám a ještě budu muset zaslepit zámky-taky si dám pro jistotu odskok kufru aby při poruše nebo zamrznutí se dalo do auta aspoň dostat kufrem.Ovšem i toto je k ničemu když ti rozbijou okno :x
Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

jamir píše:
Katy píše:nejakym dratkem bo co to bylo vytahli cudliky ve dverich na zavirani ;)
nejak pres mezeru mezi dverma a gumou;)
Na to stačí bohužel "upravený" provázek :( Auto se dá takto otevřít do 15-20s... Já si ty čudlíky v tapecu vyndám a ještě budu muset zaslepit zámky-taky si dám pro jistotu odskok kufru aby při poruše nebo zamrznutí se dalo do auta aspoň dostat kufrem.Ovšem i toto je k ničemu když ti rozbijou okno :x
Kamaratovi ukradli minuly tyzden autoradio spred autoservisu, bolo to vsetko nahrate na priemyselnej kamere (trvalo mu to vsetko asi minutu otvoril auto do 10 sekund) takze ho policajti chytili a uz sedi za mrezami. Zevraj dostal 3 roky.
Ale chcem povedat ze ked si porobis dvere aby sa ti nedostali cez ne tak ti spravia vacsiu skodu a tozbiju ti slklo, takze budes mat vacsie vydavky pretoze si budes musiet kupit s novym autoradiom aj nove sklo.
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no to je pravda.
coze ? 3roky... to nedostane... :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

Katy píše:no to je pravda.
coze ? 3roky... to nedostane... :lol:
no len za toto radio nie chytili ho pri dalsej vykradacke a bol usvedceny z viacerych vykradaciek takze dostal 3 roky.
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
Petan20
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 18 bře 2008, 22:40

Příspěvek od Petan20 »

chtěl jsem se zeptat, vykradli mi auto resp. blbci vzali si jen cigára (které příště necham naplnit kyselinou) radio zůstalo páč panel jsem měl doma a do kufru se nedostali páč nevěděli jak (vlastně ani já to nevím když neotevřu dveře zadní) ale co udělali ulomili zámek a já prostě ted musím odemykat auto z druhé strany mám central ten je funkční naštěstí trošku odchlýplí doorboard ale ten zámek mě silně kajdí a tak nevíte jak se pohybujou ceny to je snad dražší jak to sklo který by vymlatili ...páč jsem slyšel že prodává jen sada resp. přemýšlím o zavaření zámku, a nainstalování magiccaru ale to je ještě tak řešení na 2 měsíce
Bamower
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 črc 2007, 13:21

Příspěvek od Bamower »

Ahoj, tak se ozyvam po pul roce v tomhle topicu, opet mi vykradli auto, zjebali (sorry) mi druhy zamek, auto mam 1 rok a uz ho mam 3x vykradeny,
otazka: Potrebuju nejaky system na central s alarmem a jestli nevite nejaky link na ty kovovy spunty do zamku nevim nic o zavarovani ani kdo by to mohl polo profesionalne i profi udelat, nechci z toho mit Shade 120 a tak nejak co je nejlepsi system na ty zamky.

dekuju, budu a jsem - Vam vdecny :wink:
Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

asi to nepatri k tejto teme, ale tiez uz mam skusenost s vlamanim a kradezou. Neukradli mi vsak auto, ale horsky bike Author za 17 litrov :( a to ho este ani nemam splateny :( Minuly tyzden sa nam v bytovke vlamali v pivnicnych priestorov do susiarne, kde som ho mal odlozeny. Parchanti! Niekto to mal pekne naplanovane, siel rovno po tom biku, lebo dalsie 4 take obycajne ostali tam, tych sa nik ani nedotkol. Ruky im dolamat vsetkym!
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

Podle mě je to vytipovaný na objednávku. Kamošovi to taky tak ukradli speciála za 30 litrů.
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
panjo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2008, 09:37

Re: DISKUZE - Vloupaní a kradez

Příspěvek od panjo »

Mám dotaz, koupili jsme Punto II a kamarád mi tam udělal tajný vypínač. Vypíná el. přívod k pal.čerpadlu. V návodu na obsluhu stojí, že se nemá vyjíždět nádrž, že by to mohlo ublížit katalyzátoru. Tak mne napadá nemá občasné zapomenutí na taj. vypínač a to nastartování, kdy motor chytne a zhasne podobný dopad na katalyzátor, jako když dojde benzín? panjo
Fiat Punto II 2005 8V 44kW
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: DISKUZE - Vloupaní a kradez

Příspěvek od zokot »

teoreticky může.
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“