Klíma?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
delong
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2008, 17:09
Bydliště: Stredné Slovensko

Klíma?

Příspěvek od delong »

Zdravím mám taký problém s klímou. Po malej chvíli po zapnutí klími sa mi rozsvieti kontrolka CHECK ENGINE a na display vypíše AVARIA MOTORE.Klíma chladí normálne. Na diagnostike zistili že vraj porucha ventilátora. Neviem ako funguje klíma ani nemám schému elektriky. Je tam len jeden ventilátor no krútiť som ho ešte nevidel.Rukou ho pretočím ľahko takže nie je zadretý. Má klíma dochladzovanie?Používa sa tu len jeden ventilátor pre motor aj klímu? Kde nájdem relé pre tento ventilátor? Alebo poistky,čidlá teploty? V servise mi povedali že nemajú čas tak to chcem preskúmať. Nemám el.schému avšak v schémach sa vyznám.Nemá niekto aspoň zapojenie klímy? Poradí my niekto ako asi na to? Vopred ďakujem a ozaj ešte auto Fiat Stilo 1,9 JTD rok 2002 kód motora 192A1000.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Noinu27
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 28 led 2008, 12:44
Bydliště: Slovensko-vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Noinu27 »

Tu najdes prirucky a navody. Staci stiahnut a pozriet:
https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=6883
[b]Fiat Punto ACT 1,2 RED DEVIL 2010[/b]
delong
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2008, 17:09
Bydliště: Stredné Slovensko

Příspěvek od delong »

Díki za tip. Vyskúšam.Ale ako som sa dozvedel z príručky tak sa jedná o závadu vstrekovania (common rail). Nuž čo v servisoch tiež asi všetko nevedia. :lol: Je síce pravda že to nebol Fiat servis ale dali to na diagnostiku (netuším akú vôbec mali) a že vraj porucha ventilátora :lol:
Odpovědět

Zpět na „Stilo“