MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;) -VB007

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Příspěvek od Matto »

fúha,ako tak pozerám,tak tiež si asi konečne zadovážim bezpečáky,hlavne že sa nič vážnejšie nestalo,kde sa ti to vlastne stalo?,nech viem kde si mám dávať pozor na kolá
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

vb007: nazdar poradim ti lacnejsie plasty ,chod na www.plasttuning-spojlery.sk ,alebo na www.autofam.cz
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

SHANE54 píše:WTF? to akoze ti kradol koleso a niekto ho vyrusil a on stihol este zdvihnute auto spustit dole a odist? nejak mi nezapina... :?

moze sa vobec take nieco stat? to aby som pred kazdou jazdou kontroloval sroby...
kolesa na aute sa nekradnu tak ze das na hever proste to odmontujes a 2ja to nadvyhnua treti to vytrhnespod auta a auto jebnu na zem ... (celkom zaujimave to je potom zasa zodvyhnut!) 1x ich kamarat vyrusil a neujebalimu ani jedno ale uz mali jedno dole a 2x mu uz ich ukradli.. no co sa da robit
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

To vb007: Tak s podobnou zkušeností jsme dva. Mě se toto nestalo sice s Puntem, ale s Oplem Astrou. Jeli jsme do Itálie a v Německu na dálnici nás předjelo také naše vlastní kolo (levé přední). Přesně jak říkáš - otřesy, klepání volantu, atd. Nám se už ale brzdilo o něco hůř. Ulítlo nám na 100km/h. Vše ale naštěstí dobře dopadlo a nikomu se nic nestalo... A příčína? Neznámá! Ale šrouby byly roztrhaný v půlce...
vb007
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2007, 15:30
Bydliště: ex NR, DCA

Příspěvek od vb007 »

To Shane: Inak si to neviem vysvetlit lebo srobky som mal 100% dobre dotiahnute.

To Matto: No i ked som si myslel lacne kola naco bezpecaky tak som ich radsej kupil a odporucam to vsetkym. A stalo sa mi to v Starom Hrozenkove boli sme na 3 hodky na folklorne slavnosti.
Inak neviem ci sme sa vcera rano ci pred vcerom neobiehali na moste v nemsovej :roll:


To Mafi: Dikes za typ ale najprv budem musiet zainvestovat do oprav ale casom si ich isto zadovazim. No na plastuning sa da vybrat ja by som chcel len nieco decentne nie az po zem lebo by som to urval ked pojdem do dvora :lol:

To 1nekros1: Mas pravdu ved ked som to mal az na zemi svagor zo svokrom to nadvihli aby som si tam mohol nasupovat hever nieco cez 800kg na par sekund dvihnut nie je az tak strasne.
No neviem si predstavit dojst k autu a auto bez kolies.

To Ondraus: V 100 KMH to bolo asi troska viac skody ci ani nie? Ja som mal sroby aj zavity uplne v poriadku ja som najprv tiez myslel ze my ich urvalo resp. zrachalo zavit ale nie sroby pekne odtocene.


To je v prdeli co nemas k autu privarene to sa ti snazia ukradnut.
Popripade celu karu :evil:
Punto MK1, S 55, 1.1
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Příspěvek od Matto »

he,šak aj mne sa zdalo,len som si nebol uplne istý,až ked som videl nitriansku špztku :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

Hele ani snad ne. S tou škodou to nebylo tak hrozný. Levý blatník na odpis, a zbroušenej kotouč. Naštěstí nás tam jeden němec zachránil a úžasně nám pomohl. A za skvělou cenu. Za takovou dobu práce a musim říct, že si dal záležet a navíc v neděli by lidi nedělali ani u nás! Tak jsme mohli ve finále ještě provizorně dojet do Itálie...
vb007
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2007, 15:30
Bydliště: ex NR, DCA

Příspěvek od vb007 »

Obrázek
Obrázek

Hav are ju ale nastastie uz je to v poriadku
Punto MK1, S 55, 1.1
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“