Nádrž punto, kolik za ní?

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od Yanichka »

ahojte sháním nádrž na benzín na punto, je lepčí nová nebo použitá? má s tím někdo zkušenosti, jako jako popřípadě za kolik? díky za odpovědi:-)
Reklama
 

abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od abusacek »

Jednu měl kámoš na prodej v perfektním stavu. Tak se ho poptám jestli ji ještě má a za kolil by ji střelil. Kolil seš ochotnej dát??
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od Yanichka »

abusacek píše:Jednu měl kámoš na prodej v perfektním stavu. Tak se ho poptám jestli ji ještě má a za kolil by ji střelil. Kolil seš ochotnej dát??
No mě by spíš zajímalo kolik za ní a tak, a když kupovat tak spíš novou, teď sem třeba sehnala supr levnou nádrž na cinquecento přes aukro z Polska, a je nová a měla by na ní být 24 měsíců záruka, tak uvidim jesli přijde v pořádku, jesli s tím máte někdo zkušenosti z punta, dejte vědět
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od abusacek »

Tak do polských šuntů bych nešel. Spojky a opravný sady ramen co prodávají to je kvalita jak pojď na mě zboku. I když na nádržy není co zkazit, tak snat ti bude dobře sloužit :)
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od Yanichka »

abusacek píše:Tak do polských šuntů bych nešel. Spojky a opravný sady ramen co prodávají to je kvalita jak pojď na mě zboku. I když na nádržy není co zkazit, tak snat ti bude dobře sloužit :)
Aha, tak dík, ale i tak dík za nabídku jinak se toho tvého kamaráda zeptej kolik by za ní chtěl, ju? dík moc, no já si myslim, že do cinque, které jsem si kupovala za necelých 40 tisíc a nepočítám s ním na dlouhou dobu ani nemá cenu kupovat nádrž za 4 tisíce, že jo..to samý i s tím puntem
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od abusacek »

Tak ono záleží jak to myslíš s autem. Pokud ho máš jenom jako přibližovadlo a budeš ho brzo prodávat, tak rozhodně něco obyč. Pokud ho chceš mít co nejdýl, tak bych zainvestoval. Neříkám, že do origo dílu Fiat, ale něco trošku značkovýho. Jinak ten kámoš ho ještě má a je to plastová nádrž. Zeptám se ještě na cenu.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž punto, kolik za ní?

Příspěvek od Yanichka »

abusacek píše:Tak ono záleží jak to myslíš s autem. Pokud ho máš jenom jako přibližovadlo a budeš ho brzo prodávat, tak rozhodně něco obyč. Pokud ho chceš mít co nejdýl, tak bych zainvestoval. Neříkám, že do origo dílu Fiat, ale něco trošku značkovýho. Jinak ten kámoš ho ještě má a je to plastová nádrž. Zeptám se ještě na cenu.
No mám to jako přibližovadlo po městě, chci si ale koupit nový, do tohohle se mi ani nechce moc investovat, i když je jinak v absolutnim pořádku a prišlo to technickou, jo jasný zeptej se kolik by za ní chtěl, je to pro jednu setřivou paní tak doufam že řekne co nejmíň:-) dík
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

nevím co máš proti polákům, UlterSport mi frčí na 100% :P
Uživatelský avatar
R.J.
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 15 říj 2008, 09:58
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od R.J. »

poliaci všetko valcuju cenou ale aj na ukor kvality nie že by vydržali len niekolko hodín ale ta kvalita je určite nižšia a nadrž by som riešil bud z druheho používaneho alebo v predajni ktorú maš overenú
Sporting 1.2 16V - ex
Bravo 1.9 TD100 - ex
Lancia Lybra SW 2.4JTD
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

R.J. píše:poliaci všetko valcuju cenou ale aj na ukor kvality nie že by vydržali len niekolko hodín ale ta kvalita je určite nižšia a nadrž by som riešil bud z druheho používaneho alebo v predajni ktorú maš overenú
No jde o to, že třeba nová stojí 5 tisíc českejch, použitá třeba dva a nová i se dvouroční zárukou z polska za 1200, no co si českej chudej student může dovolit, že jo..
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xeromax »

pridam trochu OT
nevidim dovod preco by polske vyrovky mali byt nekvalitne, aj ked sa to uz dlho hovori...., vela ludi tam chodi nakupovat (cokolvek), a vacsinou sa tam znova vrati, takze prvy nakup asi tak nekvalitny nebol, lebo by tam uz nesli!!!
Polsko je takisto v europskej unii, a ta ma nejake tie vyrobne normy, ktore polsko ako clen unie musi dodrziavat takisto ako slovensko cesko.....druha vec je ci to niekto podla tych noriem kontroluje, ale podla mna by si nejaku nekvalitnu vyrobu so strachom zo sankcii nedovolili!! tot moj nazor, a pardon za OT
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
R.J.
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 15 říj 2008, 09:58
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od R.J. »

je to takmer najlacnejšie v polsku to berem ale ta kvalita alebo lepšie povedana presnosť vyrobkou nie je največšia myslim to tak ze nie na 100% sa daju všetky dopasovat na auto ale co sa týka konkretne tej nádrže tak to vypadá moc zaujmavá ponuka
Sporting 1.2 16V - ex
Bravo 1.9 TD100 - ex
Lancia Lybra SW 2.4JTD
darek
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2007, 19:04

Příspěvek od darek »

Ja jsem koupil nadrz na punto asi za 300 nebo 400, pro vetsinu lidi je to nepotrebna vec, takze vetsinou staci navstivit nejakej vesnickej servis fiat kde uz par aut rozebrali a myslim ze prijde dost lacino. A jestli je pouzita myslim na funkcnost nadrze nema vliv, ja sem ji vytrel hadrem a benzinem a jezdim uz pul roku bez problemu. Menil jsem ji, protoze ji mi nejakej hnedocech probodnul nozem pro ziskani trochy benzinu.
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Příspěvek od TV-Punto »

PL vyrobky by som asi nekupoval, dam radsej prednost kvalite ako cene, zas na druhej strane, posledne roky robia poliaci napriklad vyfuky z pozinkovanych plechov (co predtym nebolo) a spoje su lepsie prevedene aj opracovane ako na inych co su mimo PL.

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

TV-Punto píše:PL vyrobky by som asi nekupoval, dam radsej prednost kvalite ako cene, zas na druhej strane, posledne roky robia poliaci napriklad vyfuky z pozinkovanych plechov (co predtym nebolo) a spoje su lepsie prevedene aj opracovane ako na inych co su mimo PL.
zabudni že poliak robí z pozinku! je to pohlinikovaný plech a stojí to za prd.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“