HELP - vrzganie plastov

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

mattaxis píše:mne nic na palubovke nevrzga..mne to vsetko ide spod tapaciru okolo siberu...rovno nad hlavou pri usiach..no hruuuuza.. :?
Přesně, tapec kolem střešního okýnka a nějaký malý povrzávání a pokřupávání u uší jak nalevo tak napravo. Jakoby to místo, kde je zavěšený pás, ale ten to není...
Reklama
 

martin@fiaty.cz
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2007, 19:55
Kontaktovat uživatele:

Rány v interiéru.

Příspěvek od martin@fiaty.cz »

Zdravím, nevim, zda to patří do této rubriky, ale zkusit to můžu... Povrzávání plastů v interiéru se mi naštěstí vyhýbá, ale mám jiný problém. Při přejezdu některých nerovností se mi v Puntu MkII (3 dveř.) občas ozve zezadu poměrně velká jakoby kovová rána. Většinou je to v nižších rychlostech a není to závislé na velikosti výmolu nebo nerovnosti. Podobný rány vydávalo i Punto, který jsem si chtěl loni koupit, dokud jsem nenašel současnýho mazlíka.
No, ale trošku jsem to vzadu skoukával a mám podezření, že tu ránu by mohlo vydávat výklopné sklo, resp. mírně vyčlochtaná páčka jeho zavírání, která občas prostě pustí "dosednout" sklo až na karoserii?
Tlumiče to nejsou určitě, ty poznám a navíc je mám měněný.
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snowfox »

Jenom jestli to neí zadní náprava...ty silenbloky tam jaxou na to ty opravny sady....to prej u Punt dělá celkem bordel...
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

To se ale netyka MK2. Muze to byt silentblok na napravnici, ale neni to obvykle.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Uživatelský avatar
Teoho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 276
Registrován: 18 kvě 2008, 08:56
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od Teoho »

mne vrzga vsetko, aj ked sa na moje auto pozrem, tak zavrzga... ale najviac ten kryt na ulozny priestor pred spolujazdcom co je ci jak sa to vola... vis? nevis? tak uz vis :) hrkala mi aj taka vonava blbost co som mal pripevnenu na mriezke vetracej a vyriesil som to tak ze som ju zalepil tam zuvackou.. uz nevrzga a som spokojny, takze zuvacka najlepsi antivrzgaci material (este tu zivacku niekedy aj citim, je este vonava)
____________________
http://teoho.rajce.idnes.cz/2.august_20 ... _Sporting/
mk2 1,9 JTD Sporting
muriak
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2008, 20:23

Re: Rány v interiéru.

Příspěvek od muriak »

martin@fiaty.cz píše:Zdravím, nevim, zda to patří do této rubriky, ale zkusit to můžu... Povrzávání plastů v interiéru se mi naštěstí vyhýbá, ale mám jiný problém. Při přejezdu některých nerovností se mi v Puntu MkII (3 dveř.) občas ozve zezadu poměrně velká jakoby kovová rána. Většinou je to v nižších rychlostech a není to závislé na velikosti výmolu nebo nerovnosti. Podobný rány vydávalo i Punto, který jsem si chtěl loni koupit, dokud jsem nenašel současnýho mazlíka.
No, ale trošku jsem to vzadu skoukával a mám podezření, že tu ránu by mohlo vydávat výklopné sklo, resp. mírně vyčlochtaná páčka jeho zavírání, která občas prostě pustí "dosednout" sklo až na karoserii?
Tlumiče to nejsou určitě, ty poznám a navíc je mám měněný.
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
tak ten isty problem mam aj ja dne som ho skusal hladat co to presne vrze a neviem na to prist a mam z toho nervy ako je zima a platky sa stiahnu tak to vrze viac ak by ste nietko vedel ako to odstranit dajte vediet....dik
martin@fiaty.cz
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2007, 19:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Rány v interiéru.

Příspěvek od martin@fiaty.cz »

Tak už to mám ;-)

Je to volný zadní zvětlo. Musíš ho přitáhnout nebo trošku vypodložit gumou. Když za něj vezmeš zvenku, tak ucejtíš, že má trošku vůli - a tu by mít nemělo.
muriak píše:
martin@fiaty.cz píše:Zdravím, nevim, zda to patří do této rubriky, ale zkusit to můžu... Povrzávání plastů v interiéru se mi naštěstí vyhýbá, ale mám jiný problém. Při přejezdu některých nerovností se mi v Puntu MkII (3 dveř.) občas ozve zezadu poměrně velká jakoby kovová rána. Většinou je to v nižších rychlostech a není to závislé na velikosti výmolu nebo nerovnosti. Podobný rány vydávalo i Punto, který jsem si chtěl loni koupit, dokud jsem nenašel současnýho mazlíka.
No, ale trošku jsem to vzadu skoukával a mám podezření, že tu ránu by mohlo vydávat výklopné sklo, resp. mírně vyčlochtaná páčka jeho zavírání, která občas prostě pustí "dosednout" sklo až na karoserii?
Tlumiče to nejsou určitě, ty poznám a navíc je mám měněný.
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
tak ten isty problem mam aj ja dne som ho skusal hladat co to presne vrze a neviem na to prist a mam z toho nervy ako je zima a platky sa stiahnu tak to vrze viac ak by ste nietko vedel ako to odstranit dajte vediet....dik
Fiat Punto II, 1,2 8V
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“