Kolisani otacek volnobehu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Maron
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 11 pro 2008, 18:36

Kolisani otacek volnobehu

Příspěvek od Maron »

Mam zas problem pri zahratem motoru mi kolisaj otacky.A auto tahne v poho jen do trojky a pak sotva mohu zaradit petku a pri mirnem kopecku to zacne ubirat a kdyz slapnu na pedal tak se zacne pridusovat musim dat ctyrku a ta jede dobre.Skousel jsem skrtici klapku tu jdem jakstaks vysteloval aby to tahlo a nedusilo.Presne nevim jestli mam rozdelovac dobre nastaven delam to nakolene nevim jak ho spravne nastavit kamos rikal za u skodovky to delal svetelnou skouseckou ale uz si nepamatuje kam pripojoval draty.tak nevim jak to overit.
Reklama
 

Metz
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2008, 21:29

Příspěvek od Metz »

Měl jsem podobný problém. Já mám karburátora, takže mi otáčky kolísají hned po nastartování a sem tam to i chcípne. Ale každý říká, že to k tomu druhu motoru patří. Když se zahřál tak makal správně, ale před nedávnou dobou i když byl zahřátý, tak když jsem s ním zastavil třeba na semaforech, tak než mi padla zelená, tak chcípl a nešel vůbec nastartovat. Pak se přišlo že na rozdělovači(nebo někde u něj), je taková kostka a ta se mi začala srát tím, že se zahřála a motor přestal jít. Po výměně(nová stojí asi 2tis) a po seštelování karburátoru už zase běhá jako hodinky
Odpovědět

Zpět na „Uno“