Výměna autorádia

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peťan
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2009, 14:25

Výměna autorádia

Příspěvek od Peťan »

Zdravím,

pořídil jsem si Doblo 1.9 JTD Malibu r.v. 2002 a dosavadní rádio mi nevyhovuje, přeskakují mi CD a proto chci pořídit něco s USBéčkem. LG LAC5800RU nebo Panasonic RX300N, ale mám problém, nejde mi dosavadní rádio vyjmout a tak nevím, jaká je tam zásuvka (euro, iso nebo nějakej polymorf). Navíc netuším jak zapojím těch 6 repráká a 1 subwoofer. Ocením každou radu, hlavně jak vykuchat to rádio ven.

díky

Foto jen tak :)

hm, tak jsem konečně přišel na to jak vykuchat rádio, že mě to nenapadlo hned na co jsou ty 4 díry :idea: . Jsou tam nějaký nesmyslný zásuvky. Nevíte někdo, kde sehnat nějakou redukci nebo jak tam zapojit nový rádio, konkrétně jedno z víše jmenovaných? nejjednodušší bude asi to LG, z kterýho koukaj jenom dráty z eurokoncovky. Nebo nemáte někdo český návod na to origo rádio? že bych si to propojil podle toho.
Reklama
 

Modeler
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 06 bře 2008, 10:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od Modeler »

Ahoj,
nevim jak u tohohle starsiho, ale myslim ze bys tam mel mit normal iso konektor. Kdyby ne, tak ho kdyztak vyfot. Zapojeni je dostupne na webu. Jinac co se tyce repro, to bys resit asi eni nemusel. To uz je poreseno z vyroby a do konektoru ti jdou uz jen normal 4 kanaly. Tedy pokud bys chtel jeste navic SW pres zesik, kabely samo musis tahat svoje :)
pepino508
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 10 bře 2009, 10:02

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od pepino508 »

Taky v mototechně se dají různý sehnat redukce a nemusí se nic skřípat a přepojovat.
stastny6
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 srp 2009, 11:05

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od stastny6 »

zdravím všechny, dovezl jsem z D Fiat Doblo r.v. 2003, 1,6 a chtěl bych vyměnit radio za novější s MP3. Nechci do toho moc štourat a než něco zkazit, nechám si poradit. Jak originální autoradio vyměnit, poradí mi někdo. Bude pasovat jiné se standartními rozměry ? Díky za odpověď - stastny6@seznam.cz.
Modeler
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 06 bře 2008, 10:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od Modeler »

Vitam dalsiho priznivce (snad :) Dobla. Radio pasovat bude. Je to standartni rozmer 1 DIN a konektory tam jsou ISO, takze tam jde vse.
easiders
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2009, 21:06

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od easiders »

caw,poradite mi nekdo jak mam radio vytahnout?mam doblo 1.9 jtd
Odpovědět

Zpět na „Doblo“