Jak na demontáž pylového filtru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Jak na demontáž pylového filtru

Příspěvek od horstfuchs »

Chtěl bych se zeptat, ohledně toho pylového filtru.Píšete, že ho najdu na levé straně vedle tyče volantu.Jenomže já ho tam nikde nemohu najít, nemohl by mi tu demontáž někdo přesněji popsat? Je to tam hodně nepřehledné. Díky za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
martello
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 30 dub 2006, 08:02
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od martello »

A co třeba vyfotit prosím :cry: taky sem to nějak nenašel.
FIAT Palio 1.2 75Hp
Made in Brasil
TomasDP
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 05 říj 2007, 13:00

Příspěvek od TomasDP »

Zalehni pod volant a na středovém plášti topení uvidíš plastový obdélník asi 15 x 3 cm, který má v horní a dolní části úchytky, které zmáčkneš a tento plastový kryt odděláš. Poté šroubovákem vytáhni filtr v plastovém rámečku. Já jsem se nestačil divit, co jsem tam všechno našel.
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od horstfuchs »

Jsem asi hlupák, ale já jsem ho nenašel. Půl hodiny jsem ležel pod volantem a nic. Mohl by si mi to ještě trochu upřesnit, popřípadě vyfotit to místo kde je? Když sedím za volantem, tak je to na levé či pravé straně?Díky moc.
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

Příspěvek od lolo26 »

hádam to pomôže. Obrázek
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od horstfuchs »

Ten nákres vypadá srozumitelně, ale přesto ho nemohu najít.Musím odkrytovat ten plast pod volantem a na jaké straně ho hledat, když sedím za volantem. Nějaký rámeček jsem tam našel(na pavé straně od volantu zespod), ale ty úchitky nejdou zmáčknout.
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

Příspěvek od lolo26 »

je to na pravej strane keď sedíš za volantom. v tom stredovom tuneli
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od horstfuchs »

Tak nakonec jsem zjistil, že pylový filtr v autě nemám, tu přihrádku jsem našel, ale je zaslepená, takže asi atyp. auto, nebo co. I v servisu se nestačili divit. Přesto díky za příspěvky.
Pavel@CZ
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2008, 13:40
Bydliště: Ch-Amerika

Re: Jak na demontáž pylového filtru

Příspěvek od Pavel@CZ »

To je docela bomba, taky totiž mám zakoupený filtr a nějak nemohu najít ten prostor...přihrádka je, ale taky nemůžu najít, jak ji otevřít.(jinak Fiat Palio Combi Weekend 1.7TD r.v. 99, 2000 do provozu, sdělano v Brazíli)
Odpovědět

Zpět na „Palio“