TYP - Centrální zamykání, Alarm, Dálkové ovlád. .....

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

TYP - Centrální zamykání, Alarm, Dálkové ovlád. .....

Příspěvek od Dohy »

cauky lidi (odbornici :wink: ) prosím potreboval bych vedet kde najdu jak bych to rekl mozek centralniho zamykani .. nebo neco odkud je to rizeno krabicku neco.. nemohu to najit,chci na to pridat par vecicek ..ale jediny toto me brzdí a prekazi v jizde :(
Reklama
 

KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Re: Centrál

Příspěvek od KUFI »

Dohy píše:cauky lidi (odbornici :wink: ) prosím potreboval bych vedet kde najdu jak bych to rekl mozek centralniho zamykani .. nebo neco odkud je to rizeno krabicku neco.. nemohu to najit,chci na to pridat par vecicek ..ale jediny toto me brzdí a prekazi v jizde :(
Ja mam takovej pocit, ze to bude primo v compu.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No jestli nemas dalkove ovladanej central, ale klasiku, tak je relatko takovy velky zluty u spolujezdce v prihradce. Resp. ne v prihradce, ale kdyz otevres jeste takovou tajnou chodbu na horni strane prihradky, tak sou tam relatka. No a to nejvetsi je vono. Klidne ho vytahni a zkus, jestli bude central fungovat. Pokud nebude, je to vono. No a pak zbyva jenom merit a zjistovat, co kterej kontakt je. Taky sem na to pridelaval alarmos, nejsem elektrotechnik a zvladl sem to...
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Přesně jak píše Lacin.Taky sem tam bez problémů připojil alarm.Čekal sem to mnohem složitějši.
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Tak muj pocit byl asi spatnej...no nic :)
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

jj dekuju ja mam vplanu tam dodat dalkac + alarm jako takovy a takovy ty blbustky jako je zavirani okem pri zamknuti a tak si s tim vyhrat toto me brzdilo DEKUJU VAM VSEM ;-) :wink: :idea:
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

KUFI píše:Tak muj pocit byl asi spatnej...no nic :)
Ehm... No pocit ako pocit... MKII nemá relé.... Ale otz znela:

KAM U PUNTA 2 S "+" KÁBLOM NA SPÍNANIE SMEROVIEK?
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

+ primo na kabl od smerovek... Treba na bocni blinkr co je v blatniku.
Hustokrutost
Pajda
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 13 zář 2005, 14:43
Bydliště: doma v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Nejsnáz to najdeš u spínače varovných blinkrů, ale asi tam bude muset přijít nějaká dioda.
Ulysse je vlastní bratr 806 od pažoutů
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

čus,nemáte někdo kontakt na někoho kdo by mi domontoval k centrálu dálku,jeden odskok a zavařil všechny čtyři kliky


nejlépe Praha a Litoměřicko
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Luckyna píše:čus,nemáte někdo kontakt na někoho kdo by mi domontoval k centrálu dálku,jeden odskok a zavařil všechny čtyři kliky


nejlépe Praha a Litoměřicko
:shock: vazne chces varit kliky ?
ja jsem premyslela jen o zadnich ale nakonec auto neslo na celolak tak z toho seslo. vsechny ctyri jsem chtela kvuli bezpecnosti, ze se do auta nikdo nedostane, ale dnes uz vim ze bohuzel jo.
kazdopadne - vypada to dobre (hladce).ale jestli budes jezdit s autem i v zime tak bacha at "nezamrznes".;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

Katy píše:
Luckyna píše:čus,nemáte někdo kontakt na někoho kdo by mi domontoval k centrálu dálku,jeden odskok a zavařil všechny čtyři kliky


nejlépe Praha a Litoměřicko
:shock: vazne chces varit kliky ?
ja jsem premyslela jen o zadnich ale nakonec auto neslo na celolak tak z toho seslo. vsechny ctyri jsem chtela kvuli bezpecnosti, ze se do auta nikdo nedostane, ale dnes uz vim ze bohuzel jo.
kazdopadne - vypada to dobre (hladce).ale jestli budes jezdit s autem i v zime tak bacha at "nezamrznes".;)
a taky by tě v případě havárie dostávali určitě hůře z auta
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

takže za prvé:jen jsem se ptala na kontakt :lol: :lol: :lol:

za druhé: nutí mě k tomu okolnosti

já parkuju na ulici,v centru těch garáží moc nemáme :cry: stává se pravidlem,že alespoň jednou týdně někoho mám v autě

já tam nic nenechávám,takže to tam jen proleze a vždy příjdu jen k vylomenýmu zámku,odemčenýmu autu a kufru

už mě to moc nebaví :evil: :evil:
proxima
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 12 srp 2006, 16:41

Příspěvek od proxima »

lacin píše:.. relatko takovy velky zluty u spolujezdce v prihradce. . Taky sem na to pridelaval alarmos, nejsem elektrotechnik a zvladl sem to...
Môžeš mi poskytnúť schému napojenia alarmu na toto relátko? Ja som to skúšal z kontaktov na servomotory kde sa polarita napájania mení, spravil som dvojtranzistorový BKO, zapnúť to išlo ale pri odomykaní vozidla alarm vypol len na chvílku a znovu zapol. No a mám taký dojem že aj keby to fungovalo, pri násilnom otvorení dverí a následným impulzom by bolvypnutý aj alarm. Potrebujem to velľmi súrne!
Ďakujem
soccorso@post.sk
ICQ 270-804-859
Naposledy upravil(a) proxima dne 12 srp 2006, 17:03, celkem upraveno 1 x.
proxima
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 12 srp 2006, 16:41

Příspěvek od proxima »

Vencapunto píše:...Taky sem tam bez problémů připojil alarm.Čekal sem to mnohem složitějši.
Môžeš mi poskytnúť schému napojenia alarmu na toto relátko? Ja som to skúšal z kontaktov na servomotory kde sa polarita napájania mení, spravil som dvojtranzistorový BKO, zapnúť to išlo ale pri odomykaní vozidla alarm vypol len na chvílku a znovu zapol. No a mám taký dojem že aj keby to fungovalo, pri násilnom otvorení dverí a následným impulzom by bolvypnutý aj alarm. Potrebujem to velľmi súrne!
Ďakujem
soccorso@post.sk
ICQ 270-804-859
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“