SVĚTLA, NASTAVENÍ SKLONU: Nefunkční

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
tomy89
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2009, 11:18

SVĚTLA, NASTAVENÍ SKLONU: Nefunkční

Příspěvek od tomy89 »

Zdravim, kupil som ojazdenu Pandu v zakladnej vybave rocnik 2004 a mal by som par otazok.
Hlavny problem mi zatial pride ten,ze sa neda nastavit sklon svietenia prednych svetiel. Stretli Ste sa s tym niekto? Je to nejaky banalny problem s elektronikou, ktory sa da opravit doma alebo to treba dat do servisu?
A este jedna otazocka, ma mat tato Panda zospodu kryt motoru?
Dakujem
Reklama
 

sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne nastavenie sklonu prednych svetiel

Příspěvek od sgy »

pokud nemáte verzi 4x4, tak kryt motoru nemá.. lze však dokoupit

co se týče nastavení sklonu světlometů:

nefungují natáčení obou nebo jenom jednoho světla?

já jsem jednou měl nefunkční jedno světlo, bylo něco se servomotorkem, které jsem zničil já (zapomněl jsem tam dát zadní kryt a vlhkost nebo spíše to množství vody ho zničilo) vyměněn celý světlomet v rámci záruky

zkoušel jste mačkat vícekrát a hruběji na tlačítka? indikuje na přístrojové desce změnu polohy světel 0-3?

pokud se toto neděje, je třeba na diagnostiku a napravit tuto chybu softwarovou cestou a nechat je znova inicializovat

lze při mačkání slyšet zepředu ze světla nějaké brnění?

pokud je špatné jedno natačení světla, druhé se ho pokouší kompenzovat tím způsobem, že zvedá světelný paprsek výše, než je normálně
tomy89
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2009, 11:18

Re: nefunkcne nastavenie sklonu prednych svetiel

Příspěvek od tomy89 »

nefunguje len jedno svetlo, na pristrojovej doske sa menia cisla od 0 do 3 a to brnenie ide iba z praveho svetla. Vcera som sa na to pozrel lepsie, ze odkial to brnenie vychadza a zistil som, ze ta "skatulka" pri lavom svetle vobec nie je. A este k tomu tam aj chyba ten zadny kryt svetla. Buduci tyzden sa chystam ho dat do servisu na prehliadku, tak som zvedavy co mi na to povedia (opravit, dokupit, vymenit,...)
Kazdopadne dakujem za odpoved :)
Odpovědět

Zpět na „Panda“