DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Asi myslí jestli neni jeden z kontaktů spojenej s kostrou přes světlo.Pokud ne tak je to fuk.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SpiritWolker »

Presne tak, vsimol som si ze H1 ma minus na petici

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
gogino77
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 18 lis 2007, 14:10
Bydliště: Trenčín,sk

Příspěvek od gogino77 »

čaute.dnes som kupil H7 philips extreme power,a do parkovačiek biele led-ky.oproti ledkam ale svietia tie philipsky nažlto.som myslel ze budu viac biele.na palubke mi svieti žiarovka,može to byť tymi ledkami?
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

gogino77 píše:čaute.dnes som kupil H7 philips extreme power,a do parkovačiek biele led-ky.oproti ledkam ale svietia tie philipsky nažlto.som myslel ze budu viac biele.na palubke mi svieti žiarovka,može to byť tymi ledkami?
jj, ta žlutá žárovička je těma ledkama, taky mě svítila, tak jsem tam dal z5 žárovičky
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

misto tech ledek jsi mel radeji koupit philips bluevision zarovicky, ladilo by to k zarovkam a jeste by ti nesvitila ta kontrolka :)
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SpiritWolker »

v www.narva.sk maju cely set ziaroviek aj s parkovackami
no ale zacinam premyslat nad xenonmi aj ja :-)

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

Anduril píše:misto tech ledek jsi mel radeji koupit philips bluevision zarovicky, ladilo by to k zarovkam a jeste by ti nesvitila ta kontrolka :)
to asi jo, ale 500 nebo kolik stojej se mi za to dávat nechce... přemýšlel jsem tam dát k ledkám nějakej odor, aby to simulovalo žárovku...ale to bych se musel s někym poradit, já tomu moc nerozumim :D
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

l-cizek píše:
Anduril píše:misto tech ledek jsi mel radeji koupit philips bluevision zarovicky, ladilo by to k zarovkam a jeste by ti nesvitila ta kontrolka :)
to asi jo, ale 500 nebo kolik stojej se mi za to dávat nechce... přemýšlel jsem tam dát k ledkám nějakej odor, aby to simulovalo žárovku...ale to bych se musel s někym poradit, já tomu moc nerozumim :D
to ti bude na dve veci ledka bude stale svietit na rovnaku farbu iba jej budes uberat odporom na svietivosti ledkou ziarovku nenaimitujes nikdy
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

1nekros1 píše:
l-cizek píše:
Anduril píše:misto tech ledek jsi mel radeji koupit philips bluevision zarovicky, ladilo by to k zarovkam a jeste by ti nesvitila ta kontrolka :)
to asi jo, ale 500 nebo kolik stojej se mi za to dávat nechce... přemýšlel jsem tam dát k ledkám nějakej odor, aby to simulovalo žárovku...ale to bych se musel s někym poradit, já tomu moc nerozumim :D
to ti bude na dve veci ledka bude stale svietit na rovnaku farbu iba jej budes uberat odporom na svietivosti ledkou ziarovku nenaimitujes nikdy
nene, si mě špatně pochopil, myslel jsem že bych tam dal ledky (bílí) a aby mi nesvítila ta kontrolka na palubce, tak bych tam dal bud odpor nebo něco, aby ta žárovička zhasnula (na tý balubce ta žlutá) sem to napsal trochu špatně předtím :D
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jo kdybys obvod něčim zatížil(elektricky) tak zhasne.Třeba napoj k těm diodam žádovky a osviť si motor :D
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

Vencapunto píše:Jo kdybys obvod něčim zatížil(elektricky) tak zhasne.Třeba napoj k těm diodam žádovky a osviť si motor :D
to mě taky napadlo :D
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Příspěvek od l-cizek »

tak jsem si do dálkovek koupil cool blue aby mi to ladilo s xenonama...a teda nic moc...do modra tam není nic a do bíla leda z dálky :(
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Příspěvek od FetesBrod »

Ahoj, hele jedinné halogenky, co se vzdáleně podobaj xenonum jsou Phillipse BlueVision, ty maj 4000K :) Já tam mám 100w, nějaké modré za 130Kč už zkoro rok a svítí to krásně :)
MK2 1.2
Obrázek
Petros
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 05 čer 2009, 09:40
Bydliště: Ostrava

Re: DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Příspěvek od Petros »

Já asi taky půjdu do těch NightBreakers :wink: Dle toho testu co jsem četl vypadaji fakt good, hned zítra jedu s Puntherem na seřízení světlometu neboť si svítím skoro pod auto a pokud to nepomuže a nezačnu vidět tak to prubnu a uvidim. Ještě udělám nějakou fotodokumentaci před a po :wink:
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Příspěvek od Buchtič »

Mě po více jak roce NB praskly (by mě zajímalo co s nima někteří jedinci dělaj, když jim praskaj po měsíci), tak sem ted na léto koupil light@day(stejně se jezdí skoro furt za světa, tak na co drahý žárovky). Ale o víkendu jsem jel v noci a zjistil sem, že zas prd vidim. Takže koupim alespoň silverstary
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“