Poradenie pri probléme

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
buzinkaj
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2009, 22:29

Poradenie pri probléme

Příspěvek od buzinkaj »

Prosím Vás o radu mam multiplu 1.6 benzin 8.2002 a začala mi svietit kontrolka žltá diagnostika motora, a palubny počitac napisal ENG.CTRL.FAULTY nevie niekto co to znamena,ešte sa mi objavilo na počítači /chodte do garáže / ,auto ide bez problemov.Ďakujem za Vašu pomoc, určite sú medzi multiňákmi šikovný chlapci, ktorí túto chorobu mojej multinky identifikujú. :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradenie pri probléme

Příspěvek od kubiii »

buzinkaj píše:Prosím Vás o radu mam multiplu 1.6 benzin 8.2002 a začala mi svietit kontrolka žltá diagnostika motora, a palubny počitac napisal ENG.CTRL.FAULTY nevie niekto co to znamena,ešte sa mi objavilo na počítači /chodte do garáže / ,auto ide bez problemov.Ďakujem za Vašu pomoc, určite sú medzi multiňákmi šikovný chlapci, ktorí túto chorobu mojej multinky identifikujú. :(
Sorry, budu se opakovat, ale zase tu máme další zbytečně založený téma... Odpověď není těžké vyhledat, řešilo se to tu :!: :!: :!:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
buzinkaj
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2009, 22:29

Re: Poradenie pri probléme

Příspěvek od buzinkaj »

Som nováčik a ešte sa neviem orientovať. Som aj novým majiteľom multinky a prepáčte,že sa na niečo pýtam. :(
Uživatelský avatar
kubiii
Znalec
Příspěvky: 597
Registrován: 27 srp 2008, 23:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradenie pri probléme

Příspěvek od kubiii »

buzinkaj píše:Som nováčik a ešte sa neviem orientovať. Som aj novým majiteľom multinky a prepáčte,že sa na niečo pýtam. :(
Ptát se je samozřejmě v pořádku, ale když se tu budou ke stejnému problému zakládat nová témata, tak tu bude hrozný chaos a pro adminy musí být případně slučování duplicitních témat hrozný vopruz.

Takže první krok, když chci zjistit, zda se tu podobný problém řešil:

- nahoře je ikonka "Hledat"
- do políčka "Hledat klíčová slova" zadám např.: ENG.CTRL.FAULTY (můžeš zkoušet i jiný hesla, např: diagnostika, hlásí chybu apod.)
- v políčku "Prohledávat fóra" klikni na Multipla a dej "Hledat" - Toto jsem tímto způsobem například našel: https://www.club-fiat.com/search.php?ke ... mit=Hledat
- - - tady si můžeš zatrhnout i jiná fóra, třeba Marea, Bravo/Brava, Stilo - tedy auta, která mají stejný motor jako ty v Multiple

Takto se dočkáš rady rychleji, než když budeš čekat, že ti někdo bude znova odpovídat na už vyřčené otázky.

Nové téma založ jen tehdy, pokud řešíš něco, co se na fóru ještě neobjevilo (takových věcí nebude moc), jinak si najdi téma, kde se stejná nebo podobná věc řešila a přidej svůj příspěvek, takové téma se objeví na prvním místě, takže si ho každý návštěvník všimne, a když bude mít co říct, tak zareaguje.

Hodně štěstí s Multinkou i v orientaci na fóru, je tu příjemně :wink:
Fiat Scudo
r.v. 2008, 201000 km
2.0 MultiJet 100kW
buzinkaj
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2009, 22:29

Re: Poradenie pri probléme

Příspěvek od buzinkaj »

Díky budem sa snažiť si to nacvičiť, aby som nerobil chaos vo forume-díky a prajem tiež veľa šťastných km.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“