Moje cento

Moderátor: peta.smolik

Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

vsetky brzdy su uz vybrusene a pripravene na lak nakupil som aj opravne sady tesneni a prachoviek cize brzdy budu ako nove pridavam aj par foto po vybruse:
Obrázek
Obrázek
v pozadi vidno aj dvojzlozkovu farbu ktoru idem pouzit na strmene
Obrázek
Reklama
 

Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

posledna faza repasu brzd uz je ukoncena tento tyzden by som ich chcel nahodit na auto:-)...par foto prednych a zadnych strmenov:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

na plane su aj dalsie zaujimave veci....
Uživatelský avatar
Diwiak
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 03 bře 2009, 21:54

Re: Moje cento

Příspěvek od Diwiak »

PEKNE... to nie je sporting ale, kolko penazi ta tie upravy vysli doteraz??
Cinquecento 1.1 SPi Sporting Grey RIP
Seicento 1.1 MPi Brush Orange/Grey RIP
Panda 1.2 69K EURO6 S&S Sicilia orange
http://www.fiatforum.com
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

heh...to radsej uz ani neratam:-D...ale vies ako ked to cloveka bavi tak co uz narobi
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

zdravim prinasam nejake nove drobnosti co som porobil na aute...vpredu mam uz vetrane 240 mmkotuce rozdiel v brzdeni je dost citelny nato ze su tam este stare kotuce aj dosky
a dneska som sa trosku pohral zo zadnou napravou a uz tam su konecne kotuce :wink: 227mm tak som zvedavy na to ako to bude brzdit :mrgreen:
zopar obrazkou:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

tak to je zatial vsetko
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Moje cento

Příspěvek od liborko »

zdravim, nevim jestli si to tu psal ale zeptam se z čeho máš ty přední zadní brzdiče? předpokládám uno turbo? pasovalo tam vše bez ůprav předek zadek ? díky
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

liborko píše:zdravim, nevim jestli si to tu psal ale zeptam se z čeho máš ty přední zadní brzdiče? předpokládám uno turbo? pasovalo tam vše bez ůprav předek zadek ? díky
ano vsteko je to s una turba...heh no bez uprav ako bez uprav...hlavne treba vyrovnat rozdiel medzi kotucmi co pouziva uno turbo lebo seicento ma original kotuce s vyskou 40mm a uno 46,5mm cize to je prva vec co treba spravit, potom komplet prerobit zadne hadicky s rurkami a nakoniec rucna brzda je uplne ina... a este rozmyslam ze vymenim aj brzdovy valec s posilovacom za ten co sa pouziva v punte GT:-) funguje to aj s tym povodnym valcom

par fotiek uz hotoveho kotucoveho seica :D
predne vetrane:
Obrázek
Obrázek
a zadne:-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek


coskoro pribudnu kotuce Zimmerman sport a dosky Ferodo DS performance
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

urobil som par uprav neskor mozno budu aj fotky...takze spravil som konecne rucnu brzdu ktoru tvoria upravene lanka s ineho auta, dalej som vymenil posilnovac brzd miesto 7" isoVAC tam mam teraz 8" isoVAC + novy hlavny brzdovy valec s punta GT a par veci ako nove trubky a tak:-)

inak neviem ci este budem nieco prispievat na toto forum pretoze je to tu dost mrtve
shaggy777
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 12 srp 2009, 19:00

Re: Moje cento

Příspěvek od shaggy777 »

ano je to tu skoro dead neviem prečo ked každy pozera a nič nenapíše ja som moje tam dal ako nemám kedy na tie upravy čo mám a mám už aj plan ako na to lenže keby som mal čas tak by to bolo hotove hm inak máš icq chcel by som niečo prediskutovať ked to vieš tak rozobrať a zložiť niečo by si ma mohol naučiť čo by som si mohol dačo tak lahšie vymeniť

tvoje upravy sú super čo k tomu dodať vieš ako na to :-)
Uživatelský avatar
*Ice-T*
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 22 zář 2008, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje cento

Příspěvek od *Ice-T* »

sledovanosť témy nieje slabá, no myslím že každy užívateľ si rozmyslí či prispeje ničím alebo waw to je krásne, na čo by to bolo ?, informácie a fotografie su podané tak že viac netreba, a ak niekto niečo nevie, tak sa opýta ako to bolo v predchádzajúcich príspevkoch, taktiež seicento nieje moc rozšírené vozdilo, netreba sa čudovať aktivite...
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

Prestavba brzodveho systemu je skoro dokoncena...este sa vymeni par trubiek, predne hadice a mozno obmedzovace zadnych brzd za tie s punta ktore prepustaju vacsi tlak
upravy zahrnuli vymenu posilnovaca isoVAC 7" za isoVAC 8" s punta 1.2 rv 97(bola nutna drobna uprava karoserie), dalej tam prisiel novy brzdovy valec s punta GT ktory ma priemer 22,22mm oproti originalnemu v seicentu s 19,08. Rucna brzda si vyziadala tiez mensie upravy laniek napr. nove uchyty a zopra suciastok s punta. Brzdny ucinok zatial so starymi minimalne 15 rocnymi kotucmi a doskami je oproti originalnym brzdam citelne lepsi len skoda ze gumy to nezvladaju preniest preto planujem vymenu za sirsie 195/45 R14.

AK MA NIEKTO ZAUJEM O KUPU PNEUMATIK PIRELLI P600 175/50 R14, DEZEN 90%, NECH SA OZVE :wink:

zopar obrazkov:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Moje cento

Příspěvek od liborko »

ahoj prosimtě čím si brousil ty třmeny že vypadají na te první fotce jako nové? jsou opískované nebo si to čistil ocelovým kotoučem ve vrtačce?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

tie brzdy su cistene drotenym kotucom...minul som ich tam asi 6 :lol:
fiatinka
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 lis 2009, 13:36

Re: Moje cento

Příspěvek od fiatinka »

sledovanosť témy nieje slabá, no myslím že každy užívateľ si rozmyslí či prispeje ničím alebo waw to je krásne, na čo by to bolo ?, informácie a fotografie su podané tak že viac netreba, a ak niekto niečo nevie, tak sa opýta ako to bolo v predchádzajúcich príspevkoch, taktiež seicento nieje moc rozšírené vozdilo, netreba sa čudovať aktivite...
Už len kvôli zvýraznenému nedalo mi nezaregistrovať sa. 8)

Aj ja som majiteľkou F-seicenta. Akurát momentálne mám s ním problémy (kontrolky na prístrojovom paneli sa asi zbláznili) - po 3 bezproblémových rokoch - tak hľadám info na nete - a hľa - našla som toto fórum. :)
Přílohy
fiatik sei.jpg
fiatik sei.jpg (16.57 KiB) Zobrazeno 6379 x
Uživatelský avatar
Fizzy
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 27 bře 2009, 11:13
Bydliště: Žilina

Re: Moje cento

Příspěvek od Fizzy »

Tak pridavam mojho certa ;)
moje je to modre. S tym zltym sa iba kamarati :lol:
Přílohy
seicento.jpg
seicento.jpg (23.51 KiB) Zobrazeno 6193 x
Fiat Seicento 0,9
Odpovědět

Zpět na „Seicento“