hagusy verzus příčníky

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

hagusy verzus příčníky

Příspěvek od Václaf »

Řeším problém, zda koupit na Mulťu originál střešní nosič (tedy napříč, do zámků ve střeše) nebo jestli bude lepší pořídit hagusy a na ně pak příčníky. Jde o variabilitu příčníku na hagusech. Střešní nosič se zámkem stojí 3200 Kč (italský), o ceně hagusů jsem zatím nic nezjistil. Máte někdo zkušenost? Díky za případné názory. :D
Multi 1,9 JTd
Reklama
 

barčus
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 27 říj 2005, 22:08
Bydliště: Brno

Příspěvek od barčus »

Hagusy jsem si objednal v D&M autodoplňky na jaře roku 2006 a stály 3500 Kč + 1000 Kč montáž. Byly od Neumanna. V katalogu je nabízeli přímo na Multiplu, ale řekl bych, že na ni moc nesedí ( jsou malé). Během roku také z nabídky zmizely. Jinak samozřejmě svou funkci plní na výbornou.
Multipla JTD 105
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Taky sháním nosič a mám nabídku na italský CAM přímo na Mutliplu a "do střechy" za 1800 ,- i s DPH. Tento týden ho asi objednám.
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Alda píše:Taky sháním nosič a mám nabídku na italský CAM přímo na Mutliplu a "do střechy" za 1800 ,- i s DPH. Tento týden ho asi objednám.
Cena je výborná, teď jen zjistit, zda je OK i nosič. Pochopil jsem, že je do střešních kotevních bodů bez "packy" pod dveřmi? pokud ano, napiš prosimtě odkaz, mrknul bych se na net. Dík.
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/nosice.htm Tohle je ten odkaz. Ale nic bližšího tam nezjistíš. Ještě jsem dostal obrázky z návodu a opravdu se jedná o nosič nacvakávací, ne "přes dveře". Nebo pár dní vydrž a až mi přijde tak napíšu jak to dopadlo, popř. vyfotím a dám sem.
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Alda píše:http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/nosice.htm Tohle je ten odkaz. Ale nic bližšího tam nezjistíš. Ještě jsem dostal obrázky z návodu a opravdu se jedná o nosič nacvakávací, ne "přes dveře". Nebo pár dní vydrž a až mi přijde tak napíšu jak to dopadlo, popř. vyfotím a dám sem.
OK, dikes, budu vděčný za poznatky :wink:
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Příspěvek od petr69 »

Já jsem si objednal italský uzamykatelný střešní nosič na Multiplu do orig. úchytů na http://www.elsagroup.cz
Cena s DPH je 2.690,-
Přeji hezký den.

Myslím, že je to lepší (min. finančně) než hagusy, na které si stejně ještě musíš koupit příčníky.



Obrázek
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Poool »

....rovněž bych poprosil o zveřejnění Vašich zkušeností až Vám nosiče dorazí, případně nějaké foto. Sháním taky nosič do orig. úchytů bez "packy", informoval jsem se na originál u Fiata, ale cca 7.500 Kč nehodlám investovat.
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Alda píše:http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/nosice.htm Tohle je ten odkaz. Ale nic bližšího tam nezjistíš. Ještě jsem dostal obrázky z návodu a opravdu se jedná o nosič nacvakávací, ne "přes dveře". Nebo pár dní vydrž a až mi přijde tak napíšu jak to dopadlo, popř. vyfotím a dám sem.
Ahojky, tak jsem dnes náhodou byl v Olomouci a chtěl se na nosič podívat přímo u dodavatele. Bohužel jsem měl smůlu, protože na uvedené adrese již pan Doseděl nesídlí, nemovitost je k pronájmu. Tak nevím :( ... Inu uvidíme.
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Václaf píše:
Alda píše:http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/nosice.htm Tohle je ten odkaz. Ale nic bližšího tam nezjistíš. Ještě jsem dostal obrázky z návodu a opravdu se jedná o nosič nacvakávací, ne "přes dveře". Nebo pár dní vydrž a až mi přijde tak napíšu jak to dopadlo, popř. vyfotím a dám sem.
Ahojky, tak jsem dnes náhodou byl v Olomouci a chtěl se na nosič podívat přímo u dodavatele. Bohužel jsem měl smůlu, protože na uvedené adrese již pan Doseděl nesídlí, nemovitost je k pronájmu. Tak nevím :( ... Inu uvidíme.
....a já jsem ho už objednal, no uvidíme.
1,6 16V BiPower
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Příspěvek od petr69 »

Můj nosič přijde cca za týden...jak dorazí, tak ho nafotím
Obrázek
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Václaf píše:
Alda píše:http://web.telecom.cz/autodily.dosedel/nosice.htm Tohle je ten odkaz. Ale nic bližšího tam nezjistíš. Ještě jsem dostal obrázky z návodu a opravdu se jedná o nosič nacvakávací, ne "přes dveře". Nebo pár dní vydrž a až mi přijde tak napíšu jak to dopadlo, popř. vyfotím a dám sem.
Ahojky, tak jsem dnes náhodou byl v Olomouci a chtěl se na nosič podívat přímo u dodavatele. Bohužel jsem měl smůlu, protože na uvedené adrese již pan Doseděl nesídlí, nemovitost je k pronájmu. Tak nevím :( ... Inu uvidíme.
Pan Doseděl se přestěhoval na Chválkovickou (tuším taky 32) což je o cca 500 metrů dál směrem na Šternberk (v podstatě stejná ulice, akorát cestou mění jméno...)
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Poool »

... tak už má někdo z Vás příčníky doma? Jaké jsou první dojmy a zkušenosti? Díky P.
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Jo nosič přišel, ale nemám ho na čem vyzkoušet protože mám auto v nemocnici na oddělení JIP.
Až bude zdravé doma, tak namontuju, vyfotím a zveřejním.
1,6 16V BiPower
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Alda píše:Jo nosič přišel, ale nemám ho na čem vyzkoušet protože mám auto v nemocnici na oddělení JIP.
Až bude zdravé doma, tak namontuju, vyfotím a zveřejním.
Copak se mu stalo???
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“