TYP (NAVOD K MONTAZI) - Xenony

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Peto tie co dal link Wickerman. Od chlapika mi prisli H7 6000K, bez problemov vsetko. Cena vyborna, postovne trvalo cca 3 tyzdne. Pride to na postu. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Reklama
 

peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

Arrow79 píše:Peto tie co dal link Wickerman. Od chlapika mi prisli H7 6000K, bez problemov vsetko. Cena vyborna, postovne trvalo cca 3 tyzdne. Pride to na postu. :)
Ako tak citam, ty tu mas dost skusenosti s objednavanim z ebayu, tak sa ta chcem spytat, ze kolko bude asi konecna cena tej sady co hovoril wickermanx ? a ako to mam objednat? sa tam staci zaregistrovat a dat do kosika? kedy sa to plati, pri prebrati na poste? diky
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Peto, sadu co dal Wickerman mas nasledovne:

Cena sady je 32,99 EUR
Cena postovneho je 26 EUR

Postup je nasledovny:
Kupis si tovar na Ebayi (musis byt registrovany). Zaplatit to pri tejto aukcii musis PayPalom. Cize, musis mat medzinarodnu kreditku, aby si si mohol zriadit konto na www.paypal.com
Ked to budes mat, tak zaplatis jednoducho cez PayPal a dotycna osoba, od ktorej si to kupil Ti to posle. Pri preberani sa neplati nic. Teoreticky je este moznost zaplatenia cla, baliky sa zvyknu kontrolovat, ale pri mojom to tak nebolo.

Inak, sprievodca nakupom na ebayi popisany tu:

http://www.zive.sk/default.aspx?article=274130
Punto MK2 1.2 8V ELX
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

Arrow79 píše:Peto, sadu co dal Wickerman mas nasledovne:

Cena sady je 32,99 EUR
Cena postovneho je 26 EUR

Postup je nasledovny:
Kupis si tovar na Ebayi (musis byt registrovany). Zaplatit to pri tejto aukcii musis PayPalom. Cize, musis mat medzinarodnu kreditku, aby si si mohol zriadit konto na www.paypal.com
Ked to budes mat, tak zaplatis jednoducho cez PayPal a dotycna osoba, od ktorej si to kupil Ti to posle. Pri preberani sa neplati nic. Teoreticky je este moznost zaplatenia cla, baliky sa zvyknu kontrolovat, ale pri mojom to tak nebolo.

Inak, sprievodca nakupom na ebayi popisany tu:

http://www.zive.sk/default.aspx?article=274130
Díky :D
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

eBay je fasa vec :), 46 zrealizovanych obchodov uz tam mam, hehe...a ludia su solventnejsi ako na zasr... aukru.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mno banda, tak jedna vybojka mi dnes odisla. Ale mala asi vyrobnu vadu, uz po namontovani bola na pohlad az velmi zlta. Dnes som nechtiac nastartoval motor pri zapnutych svetlach a posla.. po zapnuti ostane zafarbena do fialova. Plus neskor zhasne.. kedy neskor neviem... zajtra budem skusat, teraz som len narychlo nahodil naspat do toho svetla halogen... fuj to vyzera :lol: Budem objednavat dalsie vybojky.
Punto MK2 1.2 8V ELX
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Tak to je ono proč teda neměli ty výbojky stejnou barvu.
Ja to říkal že je to divné.Mě by se to moc nelíbilo kdyby mi to tak svítilo.
Každý světlo jinak je fakt divné.Záruka na to nepůjde co ona asi žádná není co?
Aspon ted budeš mýt stejnou barvu až dojdou nové.A pak dej vědět jestli mají stejnou barvu.
A to odešla ta výbojka co svítila jako teda do žluta jestli jsem to dobře pochopil?
Jinak ta barva světla co jsi měl tu světlejší tak takovou bych jsem někdy chtěl.
Jinak věřím že přechod z xenon na halogen není zrovna příjemný :lol:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

Uz cekam na sadu 14 dni tak doufam ,ze brzo dorazi :) Hlavne aby to nebyla za ty penize nejaka Bckova kvalita...Snad to bude v pohode :)
Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Fandacik ano, ta co bola zlta, tak ta odisla. Kedze som to potreboval narychlo vymenit kvoli policajtom, tak som tam docasne dal pred cestou halogen, cize som siel 1ks xenon, 1ks halogen :lol: Teraz mam naspat docasne halogeny, je to na hovno, vcera som nevidel nic. Objednane su nove vybojky, vysli dost draho, nebral som tie najlacnejsie kvoli casu dodania. Tieto nove by mali dojst do stredy predpokladam. No a kedze su dve, tak jedna mi ostane nahradna, ak by sa nahodou este nieco taketo prihodilo.

Este k tej zaruke. Zaruka tam je, ale musi sa to poslat komplet vsetko naspat a postovne si hradis sam ;) V takom pripade je lepsie kupit nahradne, vyjde to rovnako. A dnes som dokonca nasiel este lepsiu cenu na HID sady s 6000K svetlom (rovnaka sada aku som mal tu prvu). Velmi som rozmyslal, ci nechcem naspat 6000K :twisted:

Jamir: Aku sadu si teda objednal?
Punto MK2 1.2 8V ELX
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Jo, to je ta prva sada co som mal :)

Tak dosli mi dnes vybojky, skusam zajtra. Objednal som ich z madarska, chlapik ma osral na postovnom :roll: Dufam, ze budu ok. To postovne si s nim este vybavim.
Punto MK2 1.2 8V ELX
NUIO
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2008, 11:29
Bydliště: Červený Kostelec (okres Náchod)
Kontaktovat uživatele:

Chtěl bych XENONY (stačí náhražka)! Půjde to?

Příspěvek od NUIO »

Ahoj lidi, mám punto (viz popis) a mám světlomety zřejmě typ H7 - H7, nevim, jsem laik, prostě typ novější světla (Punto II - 2000) bez těch světel na kraji (tam mám krytky), snad víte, co myslim! No a chtěl bych do nich dát nějaké bílé světlo, prostě vyměnit stávající žárovky za nové! Rád bych samozřejmě, aby to bylo co nejlevnější, jestli to vůbec jde, nechci platit 3000 za jedno světlo nebo tak! Ještě se chci zeptat, jestli jdou takové žárovky namontovat a projde auto v pohodě technickou, nebo jestli to musí být zapsáno v TP! Ještě jeden dotaz, půjdou použít nové žárovky na potkávačky i dálková světla? Děkuji za každou odpověď!
Ahoj 8-)))
PUNTO 1.2 8V II (2000) TOYO tires 195/45/R16 + ALU 16" AUTEC
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Osram Silver Star svítěj skoro bíle.
Jsou homologovaný takže technikou určitě projdeš a do TP se nic nezapisuje.
Půjdou ale jestli máš dálkový zvlášť tak musíš koupit čtyři žárovky.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Já mám Osram Night Brake a nemůžu si je vynachválit. S obyčejnejma jsem viděl tak kulový. Teď vidím fakt super a navíc je to světlo bílý. Koupil jsem je v eshopu za nějakých 170 kus + poštovné.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

Už mám xenony také doma :) Dneska budu dělat montáž tak pak napíšu jak to vypadá :)

Obrázek Obrázek
Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“