MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Babis »

:shock: Proč si Punťase prodával? S Mk2 Puntem si moc nepolepšíš a s Golfem Mk2 už určitě ne :lol:
Fiat Punto 60sx '96
Reklama
 

dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Původně jsem chtěl něco většího a naftu na delší trasy, jenže teď se priority docela radikálně změnily...bohužel. :roll: Ale do Prahy jezdím pořád a punto na to prostě nebylo ideální, už jen kvůli tomu zpřevodování a převodovku se mi měnit nechtělo. Taky poslední dobou začla opět trochu kvést podlaha atd. Ale jezdilo pořád spolehlivě.
Golfa bych koupil jen v dobrém stavu, dal bych podvozek, kola... Ostatně to plánuju na kterymkoliv autě, co koupím. :D A já jsem taky tak trochu blázen do těch starších aut. :mrgreen:
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Babis »

No sem si jistej, že kdybych si chtěl koupit něco většího, naftu a na delší trasu, tak by mě určitě nenapadl starej Golf :lol:
Co ti můžu doporučit, je tohle (http://www.autoweb.cz/renault-laguna-ii/" onclick="window.open(this.href);return false;).. Táta jí má a co se týče pohodlí a prostornosti, tak je to fakt libovka. Ale neni to žádnej fun car, párkrát sem v tom jel a oproti Puntu dost lenoch.
Na klidnou, pohodlnou jízdu na delší vzdálenosti ideání.. Co se týče poruchovosti, tak nám praskla pružina. To je asi tak všechno.
Nevim jakej máš rozpočet, ale dneska už jí koupíš kolem 50ti.
Fiat Punto 60sx '96
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Tak já jsem měl golfa mk1 a popravdě se mi s tím možná jezdilo líp jak s puntem. :lol: Na delší cesty bych bral jen 1,6 td. Rozpočet mám prozatím do 30, protože si potřebuju nechat nějakou rezervu do školy atd.
Ještě uvidím, teď zjišťuju, jestli by mi někdo neudělal levnější povko... pak budu vybírat, protože se mi nechce platit 5000 za 1,4ku
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Babis »

Tak to sme na tom skoro stejně. Taky sem uvažoval, že si koupim něco levnějšího, ale usoudil sem, že se 40k bych si zas tolik nepomohl.. Punto mk2 sporting zas o tolik víc sporting není a sehnat Stilo za 40k v rozumnym stavu se bohužel nedá. :cry: Na povku zas tolik neušetříš, ale jestli nemáš žádnej bonus, tak to nech napsat třeba na tátu ne :)
Fiat Punto 60sx '96
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Právě, ty bonusy. Já už jsem chtěl pojištění na sebe, abych si taky něco vyjezdil, ale přinejhorším to půjde na tátu no. Teď jsem našel na bazoši ibizu s openair střechou, mám to 20km, tak na ní možná sjedu zítra kouknout :)
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Babis »

V Ibize je vevnitř hrozně málo místa.. ale jinak to je docela dobrý auto no. A určitě hezčí než dvojkovej Golf :D Těch 20km ti závidim, všechny auta, co se líběj mě, sou na druhý straně republiky :x Každopádně ať ti to vyjde :wink:
Fiat Punto 60sx '96
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

No právě, většina co se mi líbí je Ostrava atd. :D Tohle je snad jediný co se mi docela líbí a je nějak blíž.
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

No tak jsem stále bez auta. Teď mi kvůli zkoušce utekly dvě mk2 punta, takže hledám dál. Jinak jsem docela znechucenej jednáním některých lidí. Jedni vám tvrdí, že auto je absolutně bez koroze a pak vám pošlou fotky, kde je něčím přematlávanej blatník, střecha u okna shnilá a přepatlaná silikonem,o lemech ani nemluvim... a další už se ani neobtěžují brát telefon, pro další domluvu nebo napsat, že auto prodali... už mě to docela přestává bavit :?
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Babis »

doporučuju, docela to vystihuje situaci
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006012902" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Punto 60sx '96
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od peta.smolik »

To ja bych se toho 2kovyho Golfa zas nebal Je to betelny auto pac v ty době se jeste dělaly auta poctive a pokud bude zachovala kastle tak technika byla poctiva a pokud by to bylo GTD tak bys mel luxus auto ale dovézt by se muselo nejspíš z Francie
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Tak jsem se odpoledne vydal do Budějovic pro mk2, auto údajně s mírnou korozí. Když jsem přijel, tak spodek horší jak moje mk1, lemy rozstřik(matná) a koroze střechy...chtěl za to 25000kč
A jelikož už jsem toho měl dost, tak jsem zavolal na corsu, o který jsem věděl delší dobu a na konec s ní odjel domů. :mrgreen: oproti puntu sice z bláta do louže, ale co, jede to pěkně a jelikož větší auto naknec nepotřebuju, tak to zatím postačí
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Tak punto se u nového majitele moc neohřálo, už zase drandí někde jinde...
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Zdravím. Tak co, nepotkáváte někdo tu mojí bývalou skořápku? :) Ani nevím, kde by teď mělo jezdit...

Jinak jak už jsem psal, tak po shlédnutí několika Punt mk2 a trojek golfů(všechno katastrofa za ty prachy) jsem nakonec koupil corsu, dávám to trochu do pucu po technický stránce, ale kola jsem si neodpustil. :D A občas mám doma půjčenou dvojku od babči... teď jsem na ní dělal výfuk a zítra jsou na řadě brzdy :wink:
Obrázek
Obrázek
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Koukám, že tady to žije jak na corsa clubu, tak něco přihodim. :D
Punťáka sice už nemám, ale dost často jezdím dvojkou od babči, no letos už s ním mám nalítanou nějakou tisícovku taky. Teď jsem s ním o víkendu táhl z Třeboně do Písku Kangoo a do kopců se mu moc nechtělo, ale zvládli jsme to :mrgreen:
Bojujeme s korozí prahů, ale slouží spolehlivě. Když jsem viděl, jak se babičky známej postaral o opravu prahů, tak jsem měl chuť mu to dojet omlátit o hlavu, absolutně nechápu proč nastříkal i lemy. Na foto je to ještě šedivý, pak to opravoval a je to černý...no hnus. :? To vše bohužel díky neschopnosti Píseckýho Fiat servisu, kdy jim babča několikrát řekla, ať jí tam nalepí folii, ale bylo jí rečeno, že to bude v pohodě a reznout to nezačne...v tu dobu jsem se o auto ještě moc nestaral a nejezdil s ním, jinak by to tam dávno bylo.
Obrázek
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“