MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od kovvalsky »

sperhy píše:no len tam je problem taký, že niesu homologizované :D
su sak to tam bolo napisane na nich
one world, one dream, one car
Reklama
 

pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od pepaxx »

....pokial sú to neni 100w...tak ti na ne nebude nikdo kukať či ú homologizované alebo nie :-)....ale ak sú to 100w tak to tam ani nedávaj lebo si pokazíš paraboli...
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od kovvalsky »

pepaxx píše:....pokial sú to neni 100w...tak ti na ne nebude nikdo kukať či ú homologizované alebo nie :-)....ale ak sú to 100w tak to tam ani nedávaj lebo si pokazíš paraboli...
55watove by mali byt
one world, one dream, one car
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

trošku som ich začal hladať a našiel som že niesu homologizované...sú aj 55 aj 100w :D a sú len pre čínu a nejakých hočimincov :D takže tu by som sa asi moc nevyhádal :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od kovvalsky »

sperhy píše:trošku som ich začal hladať a našiel som že niesu homologizované...sú aj 55 aj 100w :D a sú len pre čínu a nejakých hočimincov :D takže tu by som sa asi moc nevyhádal :D
ja som objednal OSRAM NIGHT BREAKER PLUS H7 ze vraj su vylepsene a dlhsie vydrzia obednal som jednu sadu za 17 euro
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od HIISS »

ja som mal tie prve klasiky Osram Night Breaker H7+H7 55w nezeby to bolo zle ale tak v angel eyes je najlepsie mat xenony i ked to neni legalne,ja som tie osramy mal vyse pol roka asi alebo rok....a pri dlhsom svieteni sa pod sosovkou musel zacat prehrievat plast a sa doslova zoskvaril,no to bude skor tyma cinskyma svetlami.Vtedy som vyryhal za obe sady 55E este na zamestnanecku zlavu.Dal som si xenony 5000k a zatial poklopem vsetko v poriadku ma nik nedzubal(v aprily bude rok).Ak chces dobre vidiet,a nech to aj lepsie vyzera na aute tak vezmi xenony neni ocom..ale ber iba do 5000k a nebude ta nik dzubat..a nemam ani ostrekovace ktore som tak velmi chcel a napokon som sa nane vykaslal
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od kovvalsky »

HIISS píše:ja som mal tie prve klasiky Osram Night Breaker H7+H7 55w nezeby to bolo zle ale tak v angel eyes je najlepsie mat xenony i ked to neni legalne,ja som tie osramy mal vyse pol roka asi alebo rok....a pri dlhsom svieteni sa pod sosovkou musel zacat prehrievat plast a sa doslova zoskvaril,no to bude skor tyma cinskyma svetlami.Vtedy som vyryhal za obe sady 55E este na zamestnanecku zlavu.Dal som si xenony 5000k a zatial poklopem vsetko v poriadku ma nik nedzubal(v aprily bude rok).Ak chces dobre vidiet,a nech to aj lepsie vyzera na aute tak vezmi xenony neni ocom..ale ber iba do 5000k a nebude ta nik dzubat..a nemam ani ostrekovace ktore som tak velmi chcel a napokon som sa nane vykaslal
musim ta prerusit v tvojej uvahe po prve on chce mat homologizovane ziarovky cize ked si da xenon nema to homologizovane lebo xenon neni pre ten typ svetla schvaleny a co sa tyka svetiel ako mam ja tam uz absolutne nemozes dat xenon ziadnej farby a co sa tyka vypalovania flakov na parabolach alebo sosovkach robi to aj na original svetlach ako najlepsiu moznost davam ziarovky s homologizaciou uvidim ako budu svietit tie osramy
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od struter »

sperhy píše:trošku som ich začal hladať a našiel som že niesu homologizované...sú aj 55 aj 100w :D a sú len pre čínu a nejakých hočimincov :D takže tu by som sa asi moc nevyhádal :D
ani by si sa nemusel hadat, nikto nikdy v zivote nebude hladat nejaku posratu homologizaciu na obyc.ziarovkach...dobry vtip :lol: :lol: :lol: :lol:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

to čo mi hrá parádne do karát je to, že mam aj ostrekovače svetiel :D čiže možno by mi to trochu pomohlo pri pánoch policajných :D ale našiel som takú legálnu náhradu za xenony asi :D síce cena na smiech ale posledný rok som mal v aute žiarovky za 8€ pár a svietili krasne na bielo rok..a jedna sa mi teraz vypálila a už ich neviem nikde najst a chodím jak posocený s jedným bielym a jedným žltým svetlom :D tak som našiel toto http://www.fusion.sk/katalog/product/38590/" onclick="window.open(this.href);return false; 5000k :D za tých pár evro! :D no nech nežerem :D
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od Matto »

no ja moc týmto modrým žiarovkam neverím...hlavne ma tam dráždi tá teplota 5000K, neviem na čo to tam píšu, ked je každému jasné, že žiarovka nikdy tak svietiť nebude...ale v každopádne napíš potom ako svietia :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

no sak kazdopdne dám vedieť :D a ja by som sa z tej homologizacie tolko nesmial :D už raz som takou kontrolou prešiel :D ked mi kontrolovali Ečko na žiarovkach... :D a keby len :D
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od pepaxx »

to vážne a to čo akože policajt si zhodil na svetle víčky a pozeral čo sú tam za žiarovky?....
by som mu to ani nedovolil...čo sa má on kukať pod kapotu :-) ked nerozozná motor od prevodovky :-)
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

:D jj...aj Ečko na optike pozeral...dokonca si klakol k výfuku lebo nechápal prečo to ma taký zvuk a nie je tam žiadna koncovka (sériový výfuk GT) :D ale vrchol všetkého že pozeral čo by opokutoval a nič nenašiel :D ale keby pozrie na kolesa tak by som došiel :D
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od pepaxx »

to ako mna riešili asi 30 minút a už ma chceli pustiť a v tom jednoho napadla že "povinná výbava"....tak som ju išiel akože hladať a mal som to za 30€...a ešťe aby nebolo dosť som im povedal nech si aspon reflexné vesty kúpia ked im prispejem :-)
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

tak mna zatial pokutovali len za rýchlosť :D a za to si môžem sám :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“