MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

Banshee píše:Tak toto je bombovka...fakt mega look chválim Struter,teším sa na stretko..len by som ešte Puntasovi doprial fólie na okná,podla mna by to bolo fajn..a čo plís používaš na pneu žeby sa leskli?ja mám jeden prípravok napaprem ním pneu a za 2hodiny sú zas sivé :?
diky :) folie na okna nechcem davat vobec, prestalo sa mi to pacit... :wink: a na tie pneu pouzivam "sprej na pneu a obnovu plastov" :lol: :lol: :lol: a tusim sa to vola "wolf" - je to v takej ciernej doze....a je to najlepsie co som doteraz mal....pozriem zajtra presne a napisem ti :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

inak najblizsie sa chysta rozoberacka svetiel :arrow: lakovanie do ciernej+zatmavenie smeroviek a konecne zhodenie toho luxusneho zadneho stieraca :lol: :lol: :lol: neskor cez leto potiahnutie pristrojovky do koze,ale o tom potom 8)
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od Banshee »

Tak co sa týka folii neide ani o ´´pacenie´´ ale skor o 1000vyhod, ktore poskytuju. Ale je to na tebe :) Dobre potom mi pozri prosím ten pripravok, prípadne aj kde si ho kúpil,díkes.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

tak po dlhsej dobe som opat tu...moje plany s puntom na leto takmer vsetky padli,kedze som bol cele leto odcestovany....cize som mu doprial len beznu udrzbu :arrow: vymena vsetkych naplni, stk, emisna, vsetko islo ako po masle,takze som aspon s tymto spokojny...no a este malickost,ktora potesi-dialkovy central :lol:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od kovvalsky »

struter píše:tak po dlhsej dobe som opat tu...moje plany s puntom na leto takmer vsetky padli,kedze som bol cele leto odcestovany....cize som mu doprial len beznu udrzbu :arrow: vymena vsetkych naplni, stk, emisna, vsetko islo ako po masle,takze som aspon s tymto spokojny...no a este malickost,ktora potesi-dialkovy central :lol:
si montoval central sam alebo si si to dal namontovat ak sa mozem opytat :wink:
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od Jezdec »

Jinak mas moc peknou zadni koncovku vyfuku :D
(Az ted jsem si vsiml ze mas stejnou jak ja :D)
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

si montoval central sam alebo si si to dal namontovat ak sa mozem opytat :wink:
dal som to spravit jednemu znamemu, ale nie je to nic zlozite,za hodinku to mal zmaknute aj s pauzickami na cigu :mrgreen:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

dnes som cistou nahodou natrafil na moje disky-bmw e30 stock rims, ktore su R14 so sirkou 6,takze ziadna slava...ale natiahnutie 155/55/R14 gumy ma ze mega zaujala,takze asi do toho pojdem, iked 140 guma by sa este podla mna krajsie natiahla,len by som sa trochu bal ci to nestreli :mrgreen:
Přílohy
405961_10150603504663563_180348148562_8844688_2141451348_n.jpg
405961_10150603504663563_180348148562_8844688_2141451348_n.jpg (32.8 KiB) Zobrazeno 2992 x
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
hasky28
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 09 čer 2011, 09:41

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od hasky28 »

chcel by som sa opytat co je to za znacku vyfuku a kde sa da zohnat? ak by bol nejaky link :) presne take nieco zhanam...a tu foliu ti lepili kde presne? lebo v PO zhanam niekoho kto by take nieco nalepil aj mne za rozumnu cenu, ale zatial som sa dopracoval iba k firme co si za kapotu pyta 120€ :lol:
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

je to ulter sport vyfuk,robia to poliaci,su certifikovane na konkretny typ auta a motorizaciu. http://new.ulter.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; tu je link na nich,ale ja som to kupoval zo slovenska z autowija.sk....a foliu mi robil kamarat z KE, maju s otcom nato firmicku, ak chces mozem sa spytat na adresu,alebo kontakt,lebo sa teraz niekam premiestnovali...
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od kovvalsky »

struter píše:je to ulter sport vyfuk,robia to poliaci,su certifikovane na konkretny typ auta a motorizaciu. http://new.ulter.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; tu je link na nich,ale ja som to kupoval zo slovenska z autowija.sk....a foliu mi robil kamarat z KE, maju s otcom nato firmicku, ak chces mozem sa spytat na adresu,alebo kontakt,lebo sa teraz niekam premiestnovali...
chcem sa ta opytat a nehuci ti ten vyfuk lebo tento tyzden by my mal prist domov lebo som ho tiez objednal akurat jednokoncovku a chcem ho nahadzovat
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

nehuci, preto ho mam, keby reval, tak uz je davno v kosi :mrgreen: fakt decent zvuk,presne taky aky som chcel, podla mna budes spokojny :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od kovvalsky »

struter píše:nehuci, preto ho mam, keby reval, tak uz je davno v kosi :mrgreen: fakt decent zvuk,presne taky aky som chcel, podla mna budes spokojny :wink:
keby som vedel ze mas ultersport tak by som nehladal na internete ako chumaj recenzie a rovno by som sa teba opytal
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od Jezdec »

struter má pravdu, nehučí, pěkný zvuk ale jak projíždíš tak se lidi rádi podívají. A jak trošku přišlápneš :lol:
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
Uživatelský avatar
hasky28
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 09 čer 2011, 09:41

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od hasky28 »

tak som uz rozhodnuty pre tento vyfuk, ako tak citam pozitivne recenzie od vas :) chcel by som vediet ci je problem s montazou...ak by som sa rozhodol pre uni typ, od tohto vyrobcu, tak treba nieco zvarat? vdaka
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“