Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No paečku, je středa a já jsem opět ve skluzu. Kapota č. je natříkaná a nárazníky jsem včera večer obrousil a opět natmetil plasťákem..je trošku do černa..brousí se lae super Obrázek Obrázek Obrázek
Reklama
 

harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Lubo vidim ze nemas nic ineho na praci len svojho tatosa!!!!!! :D Uz sa tesim na finalne foto. 15.09. idem do Prahy na sutaz a potom by som sa chcel u teba stavit,budes doma?
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj Harvy...15.9. je tak daleko, že nvím co bude :oops: taky se těším na finální foto...myslíš si že to ten člověk někdy dodělá????????????? :P :P :P No snažím se :!: :!: :!:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak zítra jsou Mimoňské války..tak už jsem chtěl..jen tak prostě si pojezdit a pokecat s kamarády...bohužel...smolík..ráno jdu do garáže a před obídkem na letiště..
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Sakra co ides robit na letisto?Ja ako byvaly lampion som tiez chodil do Kuchyne,ale odkedy tu amikov mame je to coraz tazsie.Dobre sa tam ale jazdilo!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Mimoňské války...tuning...jen tak na čumendu.
Sobota neděle jsem zase jen tmelil a brousil..ale nárazníky jsou připravené..ještě tednou se tříknou Megaxem a budu brousit pod vodou..
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak chlapací..včera jsem byl opět brousit nárazníky, je to nekonečný..už jedno v plnici třikrát a fest tmelený, včera opět plnič a brousení pod vodou...a to ještě není finále Obrázek Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak pánové budu se muset na pár dnů odmlčet..nebudu mít šanci posílat příspěvky....
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

tak se zadařilo a píšu: tak o víkendu jsem odpracoval dalších 18 hodin..ale opět to nebylo znát. Tmelil jsem a brousil už snad po xy nárazníky..přední jsem i dopasovával s kapotou a blatníky...pánové nikdo se nepouštějte do přestavby dvojky na jedničku!!!!!!!! nebude vám sedět nic a ještě jsem musel hodně moc vyřezat přední nárazník..přední nosník je jiného tvaru a to je kámen úrazu...ale vše jsem vyřešil a mám vše už potřetí v plniči...dnes ještě obrousit šestistovkou a může se lakovat...fotky jsoui ještě ze soboty
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
harvy5
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2007, 18:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od harvy5 »

Lubo mas uplnu pravdu.J a si teraz davam do kopy sveho Kaju a nestacim sa cufovat co su tam za cudne diely.Doteraz som mal len I seriu a teraz poslednu!!!!!!!!!!!!! Fnuuuuuuuk.
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

já se jen směju protože jsem ještě nezačal, ale ono mě to přejde!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Jo jo kamaráde, jen se směj, nebude ti hej...po včerejšku mám 1012,5 hodiny...co ty na to...ale nárazníky jsou obroušené i šestikilem a zítra se budou stříkat...vzal jsem si dnes do práce Lucase...pořád mi nejdou hlavní světla..musím ho proměřit jestli náhodou není problém v něm :P :P :P a co jinak????? Tvůj dědouš čeká vím..ale taky se třeba jednou dočká :oops: No uznej ale Marceli...už to vypadá jako auto ne???? :roll:
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

vypadá to velmi dobře a ty hodiny jsou sakra oddřený - proto mi už přestává být do zpěvu když to tak z povzdálí sleduju a vím co mě čeká!!!
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No ty to máš ještě horší..budeš dělat "veterána" neboli originál..a to záleží naprosto na všem...a lak, lesk jako blesk...píšeš už z nového působiště???
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Uffffffffffff nalakováno...já snad budu ještě letos jezdit :oops: :oops: Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“