MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Tak dnes som puntika po dlhej dobe zasa vytiahol a prebehol kedze uz je krajsie pocasie tak som spravil par fotiek. . .chcelo by to fotky nejakou riadnou zrkadlovkou ale zatial na fotak nemam kedze vsetko ide do auta takze mobil musi stacit :lol: :lol: :lol: Pred sezonou planujem este dat docalunit kremovo-biely interier ktory mal ist povodne do 1.1-ky a dat ho do gtcka a tiez skraslit motor a motorovy priestor a este nejake detaily. . .hadam sa to stihne do zaciatku sezony :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od RadekHGT »

Je naozaj nadherne,podla mojho nazoru mu uz nic nechyba.Inac,to znizenie je real?Pretoze pochybujem ze sa natom da jazdit.
HGT
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ to znizenie je REAL ja som to chcel dat este nizsie ale uz ma nepustia lemy :lol: A mas pravdu jazdit po nasich rozdrbkanych Slovenskych cestach je hroza, jazdim na nom len po dobrych cestach lebo akonahle narazim na nejaku zlu hrbolatu cestu tak ma vzdy tak vytrasie ze si skoro zuby polamem kedze podvozok kt. tam je je strasne tvrdy a auto skoro vobec nepruzi :lol: Ale da sa na tom jazdit len treba chodit opatrne hlavne pri retarderoch, zeleznicnych priecestiach a treba robit riaden slalom medzi jamamy a vymolmi :mrgreen:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

prosim te, mas zaklepane ty vnitrni hrany prednich lemu ? asi jo ne? bys jinak dost strejchal.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ tie vnutorne hrany su zafalcovane a predne blatniky su trosku vytiahnute ale len trosku je to tam dost natesno ale nesucha to je to na milimetre a na tlmici mam este take dorazy kt. brania tomu aby moc neprepruzoval takze jazda po nasich cestach je naozaj tvrda :mrgreen: . . .keby sa dalo tak by som predok dal este nizsie ale uz ma nepustia lemy bez vacsich zasahov do nich a to zatial nechcem kedze sa auto striekalo len nedavno. . . Ale stale ma trapia zadne lemy tam obacas presuchnem ked chytim hupak hoci aj na zadku mam vyrobene dorazy aby to tak neprepruzovalo (pruzi to asi na 1,5cm mozno ani to nie) to sa bude musiet poriesit este nejak bud odklonom cez podlozku alebo tam pojde uzsia guma na ten 9-palec asi 195/40/16 uvidime. . . :D
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

na 9 palcu mam tu gumu co pises a taky jsem strejchala... ten odklon sice neni taky zarucena vyhra ale treba trochu pomuze. chce to dorazy uplne natvrdo - aby to nepruzilo vubec ! martin to na verune taky resil.
btw: odklon podlozkou ? to ti nastavi na geometrii...
ten predek budu resit asi taky no, aspon zaklepat (lemy se mi vice tahat nechce). :roll:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

Jo len ja mam na tych 9-palcoch 205/40/16 tak mozno by to trosku pomohlo tie 195/40/16, inac tie dorazy na tvrdo som tam mal na tom zadku pruzilo to na pol centimetri a vtedy to nesuchlo aj ked som vymietol neviem aky velky hupak ale bolo to neznesitelne tvrde a s autom sa nedalo vobec jazdit na uplne rovnej ceste a trebars aj na jazde po dialnici som furt nadskakoval aj na najmensom hrbolceku jak na nejakom vergli a bolo citit aj tie najmensie kamienky na ceste bolo to strasne takze to uz urcite nechcem riesit to auto bolo nepouzitelne :mrgreen:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

tak to ja si teda nemuzu s verunou stezovat,... ale jak myslis;) zkus ty odklony ne.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ skusim tie odklony a este nejake ine moznosti ono to zas tak casto nesucha, presuchne to len ked niekoho veziem vzadu alebo na nejakom hupaku ale drasa mi to nervy ale hadam to nejak vyriesim :D A stale mam v hlave chrobaka s tymi ciernymi stredmi. . .stale nad tym rozmyslam ci to urobit ci nie to si tiez este budem musiet poriadne premysliet do zaciatku sezony :mrgreen:

Obrázek

Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

tak pardon : rozdil v dorazech tvych a martinovych na verune je v tom, ze ty to mas mezi pruzinama a on na pistnici tlumice - proto nam to nedela neplechu jak tobe :( .. smula no, punto ma na howno ten zadni podvozek. I ja sucham kdyz nekoho vezu... a houpnu dost (cekam kdy ta guma rupne, to je zvuk dycky ze mam husi kuzi). jinak ne.
Jinak v černych kolech mas moji podporu na 500%, uz aby to bylo :))
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ presne punto ma strasne zle vyriesenu tu zadnu napravu. . .keby to tam bolo urobene tak ze je tlmic s pruzinou v kope ako je to vpredu tak by bolo po problemoch :wink: Ja mam tiez vpredu na tlmici tie dorazy co idu na piestnicu a je to good vec tam to vobec necitit :) A tie cierne kolecka musim to riadne premysliet a uvidime mozno sa do toho predsalen pustim ale to si nechavam ako poslednu vec na rozhodnutie :mrgreen: 15-teho sa mi uz konecne zacne calunit interier tak uvidime aky to potom bude mat loook s nim. Bojim sa aby to potom nebolo podobne ako ma OK9 hoci ja budem mat horcicovo-kremovy interier a aj inak farebne zladeny, skoda ze nemam peniaze nazvys. . .keby som mal tak by som tam nedaval ten intros co mal ist povodne do 1.1-ky ale cely interier by siel do takej tehlovo-hnedej koze k bielej by to bolo good len ked je teraz ta kriza tak na moje spekulacie nie su bubaky, takze musim brat to co je :D Volant chcem ponechat seriovy ale este neviem ako sa ocaluni. . .

Takto nejak by mal ten intros vyzerat (na VT som pouzil intros gtcka OK9)

Obrázek
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

no, jesteze ty penize na to nemas,.... pac to je porad dokola tyhle kombinace :roll:
staci jeden, max dva a je potreba vymyslet zas dalsi. navic k bile muzes hafo vymyslet.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Vesto »

JJ to je tiez pravda hehe aspon nemozem vymyslat a musim sa drzat toho co je :lol: Inac v jednom casopise som videl krasneho bieleho trojkove golfa a mal cervene stredy kolies a komplet cely intros ocaluneny v cervenej kozi a vyzeralo to super :mrgreen:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od Katy »

jo tak pro nejakou red bych byla pro.
ale kola nechat black :mrgreen:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Vesťo

Příspěvek od ultraknyst »

hmmmm ten intros me neco pripomina, co clovek nadela
Los PUNTOs GeTos
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“