Poradte mi pekny spoiler

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
žabak
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 273
Registrován: 05 čer 2007, 18:14
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od žabak »

Ferrarino píše:
kappy píše:zožen si originál zo sportingu podla mna najkrajšie.
kappy píše:zožen si originál zo sportingu podla mna najkrajšie.
No moze byt len neviem kde to zozeniem, ale rozmyslam nad tym to http://plasttuningshop.eu/index.php?mai ... ts_id=1854" onclick="window.open(this.href);return false;
Alebo take ako mal Puff
Jo tak přesně ten bych na MK II dal a nechal bych ho v černém.
Punto MK1 ELX 85_16V 1997 cca 180 000km prodane
FIAT Stilo 1,8 16V Multivagon 2003 cca 110 000km
Honda VT600C Shadow 1994 prodané
http://zabak-momo.rajce.idnes.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od peta.smolik »

kappy píše:
Hannibal píše::roll: Koukám, že se nám tu velice rozšířili "odborníci"... Nechápu jednu věc - proč někdo vůbec odpovídá na tenhle topic, když nedokáže ani poradit a jen blbě pindá? Když tam ten kluk to křídlo, ať si ho tam dá, no ne? Stejně tak výfuk - líbí se mu, tak co. Ostatním je po tom hovno. Kdyby chtěl, aby mu někdo kdákal do auta, nepojmenuje tohle téma "Poraďte mi pěkný spoiler", ale třeba "Pohaňte mi auto".. Dřív to tu takhle nechodilo a najednou se odněkud z prdele objeví jedinci, jejichž jedinou náplní je dělat tady rozbroje a celý to tu rozeštvou. Když jsem tady kdysi začínal a chtěl poradit, dostal jsem většinou radu a ne pohrdavej posměšek.

Ať nejsem úplně OT: Na Punto II bych asi fakt volil něco z "originální" produkce, třeba z toho Sportingu, jak tu kdosi psal. Asi bych se vyhnul nějakým extrémům, pokud to auto samo o sobě není nějakej extrém.
presne tak nemajú tu čo robiť "Zkušení Fiaťáci" :?
Nikdo nic nikomu nehaněl Já i Corleone sme napsali názor Někomu se prostě něco líbí a něco ne a bylo to ze začátku myěleno vtipně a s humorem To až kapy tuhle debatu upgradoval někam jinam ale k tomu se dá říct jen jedno bez urážky ale Potrefená husa se vždycky ozve
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od Hannibal »

peta.smolik píše:
kappy píše:
Hannibal píše::roll: Koukám, že se nám tu velice rozšířili "odborníci"... Nechápu jednu věc - proč někdo vůbec odpovídá na tenhle topic, když nedokáže ani poradit a jen blbě pindá? Když tam ten kluk to křídlo, ať si ho tam dá, no ne? Stejně tak výfuk - líbí se mu, tak co. Ostatním je po tom hovno. Kdyby chtěl, aby mu někdo kdákal do auta, nepojmenuje tohle téma "Poraďte mi pěkný spoiler", ale třeba "Pohaňte mi auto".. Dřív to tu takhle nechodilo a najednou se odněkud z prdele objeví jedinci, jejichž jedinou náplní je dělat tady rozbroje a celý to tu rozeštvou. Když jsem tady kdysi začínal a chtěl poradit, dostal jsem většinou radu a ne pohrdavej posměšek.

Ať nejsem úplně OT: Na Punto II bych asi fakt volil něco z "originální" produkce, třeba z toho Sportingu, jak tu kdosi psal. Asi bych se vyhnul nějakým extrémům, pokud to auto samo o sobě není nějakej extrém.
presne tak nemajú tu čo robiť "Zkušení Fiaťáci" :?
Nikdo nic nikomu nehaněl Já i Corleone sme napsali názor Někomu se prostě něco líbí a něco ne a bylo to ze začátku myěleno vtipně a s humorem To až kapy tuhle debatu upgradoval někam jinam ale k tomu se dá říct jen jedno bez urážky ale Potrefená husa se vždycky ozve
Potrefená husa? To se sem trošku nehodí, nebo aspoň nechápu na co narážíš. Já osobně jsem nikomu blitek podobnej tvým nenapsal. A to že nikdo nikomu nic nehaněl: Znova si přečti začátek topicu, pak si ho přečti ještě jednou a pak se dlouze zamysli.. A nic vtipnýho ani humornýho tam bohužel není, leda ubohýho a útočnýho. Nemá cenu tuhle debatu rozvádět, protože se nakonec stejně dozvím, že jsem debil, ale strašně by mě potěšilo, kdyby podobnej fenomén aspoň z tohohle fóra vymizel. Myslím si, že club-fiat má lidi sdružovat a ne naopak...Howgh
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od peta.smolik »

Nevím proč jseš tak sebestřednej Možná to nebylo úplně košér ty naše reakce ale já nezačal bejt vulgární Četl jsem si to a několikrát a zas tak ostrý to není Jestli se to někoho dotklo tak se omlouvám ale jen jsem rozšířil názor co tam už byl a připojil se k němu Mně fuk upgradovanej rourou od kamen docela fest pobavil... Club Fiat by nás měl sdružovat a sdružuje
Vulgární na tebe nebudu nevím proč bych měl bejt? Píšu jen to co si myslím Punto mk1 má stejně hezčí zadek než mk2 a může na něm bejt co chce nic se tím nespraví To je můj názor tečka
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od Hannibal »

Sebestřednej? Z čeho tak usuzuješ? Polemiky o tom, jestli má hezčí zadek Punto I nebo II samozřejmě nevadí, ale jde o to jak je to podaný, prostě forma by měla odpovídat obsahu. A poznámka s rourama od kamen mi zrovna přišla dost agresivní. Vtipná vůbec, už jen z toho hlediska, že je to 100 let starej frk z tuzing.com
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od peta.smolik »

Sebestřednej že se tě to tak dotklo Já na tuning.com nechodil tak nevím ale přišlo mi to trefně vtipný a agresivní ani nee
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od peta.smolik »

Hannibal píše:Sebestřednej? Z čeho tak usuzuješ? Polemiky o tom, jestli má hezčí zadek Punto I nebo II samozřejmě nevadí, ale jde o to jak je to podaný, prostě forma by měla odpovídat obsahu. A poznámka s rourama od kamen mi zrovna přišla dost agresivní. Vtipná vůbec, už jen z toho hlediska, že je to 100 let starej frk z tuzing.com
Mrknul sem na tvou Tečku Dobrý je to Vypadá to decentně a hezky Co je to za motor? r.v.? Nějak mi tam chybí denní počítadlo km ale ty hodiny vypadaj skvěle
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od Hannibal »

Je to ta nejlínější svině co existuje - 1.1ED. Díky za pochvalu, taky mě překvapilo, že tam to počítadlo není. Polep je vlastní výroba, ale už mám naplánovanej jinej...
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi pekny spoiler

Příspěvek od peta.smolik »

Mně by se to líbilo mít ED využil bych to Než jsem opravil-reklamoval opravu motoru tak jsem přemejšlel o koupi motoru s převodovkou ED a nebo se 6kvaltem Ale reklamace se povedla a tak mám dál převodovku do silna Pruhy nemám spíš řešim aby to jezdilo jak má ale mám dojem že už to bude jen horší Dnes jedu na dovču do Itálie Puntem a začínám mít strach Všechno sem ohlídal ale stejně mám obavy Dokonce sem si koupil asistenční kartu pro jistotu mám sebou sadu kabelů 8 svíček teplotní čidlo atd ale stejně ho mám rád(je moje první nový)Příští rok bude Panda nebo možná Grande a ještě uvidíme
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“