TYP - potahy a čalounění

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

marmor
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 28 srp 2006, 11:10
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Shanim - potahy na sedacky

Příspěvek od marmor »

Patrik píše:
BooT píše:Shanim potahy na sportovni sedacky do svyho sportinga. Jako na netu je jich spousta, ale potrebuju takovy, ktery na to padnou presne a nebude nikde nic trcet, nebo prebyvat. Pytle v sedackach nemam, takze by to snad nemel byt az na ten rozmer problem sehnat. Barva cerna se zlutou, hadrovy, nebo radeji kozeny. Co sem se dival, tak maji vsude jen potahy na klasicky sedadla a pak jeste potahy, ktery maji na bokach usi jakoze sportovni, jenze ty usi ja tam mam uz primo na sedacce :P

Diky
Já si nechal ušít na Slovensku, asi to bylo od této firmy:
http://www.abena-autopotahy.sk/produkty.html

Střih SPORT a vyšité logo Fiat (nejnovější kulatý znak Fiatu). Mám Punto Mk2, nechal jsem si dělat jenom přední, vyšlo to něco přes 1000Kč. Jinak jsem spokojenej, vše krásně sedí, matroš je sice "silonový", ale kupodivu se zdá být docela příjemný, a bere pot. Prostě spokojenost.
Tak to by ma veľmi zujímalo :o kto ti to najnovšie okrúhle logo FIATU vyšil. Ja som si žiadal tiež o zaslanie vzoriek a informoval som sa na logo bo tiež chcem okrúhle a dostal som tuto odpoveď:

:!:
Vzorky latok Vam posleme, len by som Vas chcel este poprosit o adresu, na ktoru Vam ich mame poslat. Logo je mozne si vybrat len z tych, ktore ponukame na nasich internetovych strankach.

S pozdravom a prianím pekného dňa,

Róbert Kováč
Abena autopoťahy s.r.o.
:!:

No a na internetových stránkach sú len dva druhy textov - rovné a zaoblené.

Tak daj vediet nech sa neobabrem, ď.
Reklama
 

Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

mne tiez povedali, ze maju len tie loga co su na stranke ... ja som si nakoniec vybral "GT Sport" lebo to stare FIAT sa mi zdalo byt moc jednoduche ;) a uz sa mi aj viac paci toto ako okruhle FIAT 8)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“