Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Kurna berte dakto si caju,zenu abo neviem co.. nech nemusim svojej hovorit ze zostan doma lebo sami chlapy :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

Chlapci, ak chcete, kľudne berte ženy. Možno im prospeje, že vypdnú z domu. Ja budem spať v aute, takže sa k nikomu do stanu tlačiť nebudem. Celkovo nemám nič proti.

PS. Erik, niekto z košičanov nepríde? Čo Jaro so žltým Puntom? Pýtal si sa niekoho?
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

Ahojte.

Keďže sa dá predpokladať, že tam v sobotu ráno bude nával, snažím sa zabezpečiť pre naše autá miesto, aby sme boli všetci vedľa seba. Môže sa totiž stať, že by nás porozhadzovali. Uvažujem tak, aby sme mali autá na asfalte a niekde blízko stany. Vyjadrite sa.


PS: Bolo by dobre, keby som do Štvrtka poobedia presne vedel, koľko nás pôjde, aby som to nahlásil známemu.
Naposledy upravil(a) Marol dne 05 srp 2011, 16:12, celkem upraveno 1 x.
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Z Vychodu zatial Jaro-Superhuman..potvrdil ze by rad prisiel,tesne pred zrazom v utorok pride z dovolenky,tak mu mam pripomenut zraz aby nezabudol nan,kamos s GT-modrym zo zrazu na sudkach pracuje..on nepride,Banshee s MK2-Maťo pisal som mu aj o zraze vie ..cakam aku da odpoved..a pisal som aj Struterovi taktiez cakam na odpoved.
Inac stretneme tam nekde aj jedneho kamosa..pomenej sa s nim poznam..so zelenou MK1,tiez celkom pekne to ma spravene akurat ze on ide so svojou partiou tam ale v Sobotu...
K tym stanom,neviem aka poda tam je miesto..ako to tam vyzera..idem tma prvyraz..tak mi aj v podstate jedno,no hlavne auto chcem dat dopredu,nie na klasicke parkovisko..ale aby ho bolo vidiet..
To by asi bolo tak vsetko...z vasej strany niekto?
Jano
kamos s Grandeckom pride? Inac toho co poznas chlapika s GT-cervenym.t.ak bol v TV na zraze..mal by to byt on,taky stihly mlady..aj som mu dal vtedy do ruk vyzitku :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Palis »

silno moc nadtim rozmyslam lebo ma kamarat lanari aby som isiel snim lebo on ide sprintovat len dosol do toho este zraz s eurorunu tak neviem neviem kam skor : :?: :?: :? :?
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od TV-Punto »

Ano Erik, je to on, ten s Grande neviem ci pride, skor myslim ze nie, este sa spytam, co sa tyka parkovania, je mi jedno, ja nejdem ukazovat auto, idem sa zabavit poopekat a popit, budem aj na trave ak bude treba, asfalt je tam maly takze neviem ci sa tam najde miesto - pochybujem, hlavne nechcem stat pri nejakych "natunenych nalepkaroch z TV" :) Mal by ict kamos s Octaviou combi takze neviem este co a ako, ist kazdopadne idem, to je iste uz na 99%...

Bol som asi pred 2 rokmi a stanovali sme, takze v poho, prinajhorsom keby ze bola velmi kosa tak spim v aute, ale ved to uz je jedno, hlavne aby sme sa tam vobec dostali s autami (do arealu), bo ked nie tak otocka a idem domov...

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Tak ho volaj nech pride,cim viac nas bude tym viac sa pobavime,no mas jasne ja tiez nejdem len s planom ukazovat auto ale sa pobavit,popozerat a ze sa prejdem pocasie zatial praje
Takze berie aj nieco na opekanie,co sa tyka grilu berie niekto nejaky maly na nozkach alebo ako? drevo mozem ja zobrat neni problem,a aj uhlie
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

maly asfalt? hmm,, jasne ze sa dostanes do arealu ked si zaplatis , ibaze vystihnes radu čakajucich tak si trochu dlhsie počkas
TV-Punto píše:Ano Erik, je to on, ten s Grande neviem ci pride, skor myslim ze nie, este sa spytam, co sa tyka parkovania, je mi jedno, ja nejdem ukazovat auto, idem sa zabavit poopekat a popit, budem aj na trave ak bude treba, asfalt je tam maly takze neviem ci sa tam najde miesto - pochybujem, hlavne nechcem stat pri nejakych "natunenych nalepkaroch z TV" :) Mal by ict kamos s Octaviou combi takze neviem este co a ako, ist kazdopadne idem, to je iste uz na 99%...

Bol som asi pred 2 rokmi a stanovali sme, takze v poho, prinajhorsom keby ze bola velmi kosa tak spim v aute, ale ved to uz je jedno, hlavne aby sme sa tam vobec dostali s autami (do arealu), bo ked nie tak otocka a idem domov...
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

4wd_turbo
a ty si kto? :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

reagujem na to čo napisal tv-punto,
mam sa aj nejak predstavit??
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od TV-Punto »

Akoze maly v tom zmysle ze auta stoja na tom prijazde pred letiskom, netusim kolko bude aut a ludi ale asi vela, hra sa v tombole aj o auto, takze uvidime, jasne ze sa dostaneme dnu, len ci pokope budeme parkovat ci bude miesto atd, ale ved uvidime... No a predstavit sa kludne mozes, aspom ze skade si atd :mrgreen:

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

no aut bude vela ak tam pôjdeš v piatok tak ako ja,, ale neverím že ich tam bude až toľko ako bolo na carate,,
som z KE, moje auto je mazda viď link: http://www.youtube.com/watch?v=e65MYuxiwG8
moja práca na nej http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=13&t=16423 ak máš cas tak sa pozri

a momentálne vlastní aj punto GT http://fiat-punto.autobazar.eu/14-gt-id2636300.html ktore je na predaj, ak sa nepredá do svidníka mám v pláne na nom tam ísť, čiže ak ma tam uvidíš s kľudom sa zastav prehodíme pár slov
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od HIISS »

Pekne GT-cko,v KE nejako som ho nevidel,mozno aj ano raz v TV minuly rok a na autobazari ale malo biele OZ-disky alebo puklice a chalan ho predaval?ak nie tak to je iny kusok,a preco predavas?,tak vidime sa potom v Sobotu
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
4wd_turbo
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2011, 00:44

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od 4wd_turbo »

pekne je aj zachovale, so servisnou knižkou vedenou do roku 2007 preto som ho aj kupil, a predavať ho musim z rodinných dôvodov, chcem som snim jazdiť slalomy a podobne sutaze, ale rodina a financie su na prvom mieste,
no pokial sa nepredá do soboty určite na nom tam pridem,, aspon uvidite FAKT zachovali kusok

Obrázek

a takto ma tam uvidíte
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz - tuning zraz Svidník 12-14.08.2011

Příspěvek od Marol »

Ahojte.

4wd_turbo, nechcel by si ísť na punte s nami v sobotu skoršie ráno? Boli by sme väčšia kolona.

Inak chlapci, bolo by dobre, keby ste potvrdili náš spoločný odchod koľko nás spolu ide, aby som skúsil zabezpečiť miesto na ploche pre naše autá, aby sme tam stáli vedľa seba. Viem, že sa tam nejdete ukazovať, ale je to zaujímavejšie vidieť niekoľko áut rovnakej značky vedľa seba, než keby sme boli roztrúsený v niekoľkých radoch ktovie kde. Myslím, že sme partia, tak už len z toho dôvodu by sme mohli byť pokope.


PS: Takže náš spoločný odchod a miesto stretnutia: Hriadky, parkovisko za motorestom Kanada 7:00. Súhlasíte?
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“