MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Kolem 1700-2300 jsem je nasel na netu, coz je fakt morda.... Ono kdyby jsi chtel jen rozsirujici podlozky, ne na zmnu roztece tak je to práce opravdu tak na hodinu a pul max a neni nejak moc problem to udelat. Myslim ze kdyby o to mel nekdo zajem tak to jsem schopny zaridit, material problem neni.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Reklama
 

dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od dubi »

Jj vím, děda dělal donedávna na soustruhu ve fabrice, takže nebyl problém tam cokoliv udělat i na cnc jen za cenu matroše, jenže jsem zaváhal. Nedávno jsem mohl mít bomby kola za pár korun, jenže měly rozteč 4x108 a těma podložkama by se mi to prodražilo a nám hrozilo, že nedostanem výplatu na brigádě, tak jsem to neřešil no... :?
Každopádně kdyby bylo něco potřeba, tak se kdyžtak ozvu :wink:
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Tak hazeni vyreseno, sem si blbec nevsiml ze ty kola maji "front" a "rear" a dal sem predni na pravou stranu a zadni na levou :lol:
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Tak jsem mel mensi kolizi, potkal sem prase podarilo se mi to strhnout aspon do škarpy a vzit jej jen bokem takze mi rozbilo světlo a kapotu, pak smyk a jeste jsem to same misto odřel o svodidla :-( Vysledek: jedno světlo ko, promačkla a odrena kapota, promackly a pohlý blatník, prorazeny naraznik na dvou mistech. Kdyby se nekomu neco z toho valelo krom světel dejte vedet.... Světla uz jsem objednal angely.

Obrázek
Obrázek
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od peta.smolik »

Prasata jsou svině, ale tak ještě to dopadlo relativně dobře
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od Jezdec »

To není žádná hrůza, díly seženeš na vrakáči, a pokud to budeš nechávat stříkat tak bych k tomu přihodil i nárazníky do barvy a zase by punťa vypadal lépe :wink: Jinak pak nahoď foto s angelama, jsem zvědavý na výsledek :roll:
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

JJ mam v planu nechat vyklepat blatnik pokud pude a naraznik a kapotu asi koupim novou(starsi). Do laku pujde zadni naraznik jen takova ta lišta zustane cerna a predni naraznik bych chtel udelat takdle akorat stribrno cerny + zrcatka.

http://img5.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/36 ... isek-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Tak angely uz namontovane, vypadaji velice dobre. Foto pridam o vikendu. Prijde mi ze sviti tak o 50% vic jak ty "default" mk2 svetla nicmene zjistil jsem ze mam v miste kde jsem rozbil to puvodni svetlo prohlou i tu pricku co spojuje pravou a levou stranu karoserie jak je na ni vyrazene typ punto 188 atp. takze sem ji musel trochu srovnat a svetlo tam nejde poradne dopasovat takze jej mam asi o 1,5mm do strany :-( takze musim koupit jeste tu plechovou pricku novou coz mi nedela zrovna radost :twisted: Jinak naklapeni a vse pasovalo takze super. Akorat nove svetla maji jeste mlhovky, coz stare nemely a nemam ani kabelaz natazenou... Podle schematu co sem se dival tak zadni mlhovka je napojena prez rele do pojistky a z pojistky dozadu do mlhovky. Byl by problem za to rele za tu stavajici pojistku hodit i predni mlhovky? Pak by zaroven se zadkem sepl i predek, pojistka je tam 20A coz by melo stacit na 3 zarovky... Jestli jsem teda to schema spravne pochopil tak by stacil dotahnout jen z pojistky na zadni mlhovku jeden kabel do motoroveho prostoru pro + prednich mlhovek a pak nekde motoroveho prostoru vzit kostru.... Muze mi to nekdo potvrdit at neco nezprasim ?
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od Otomar »

pojistka je tam 20A coz by melo stacit na 3 zarovky

Tak spočti kolik maj ty žárovky watů, ampéry už pak dostaneš lehce:-)
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Uživatelský avatar
LuZe
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 13 lis 2008, 07:42
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od LuZe »

Krasavec, mám totožného v tom samém obsahu, jen rok je 01. Díky z to že jsi sem fotky dal, protože já mám v plánu teď jít na folie - zítra jdu domluvit konkrétní termín. A pořád jsem přemýšlela nad tím, jestli dát na všechny okna folie, nebo jen na ,,křídla,, a zadní okno. A je rozhodnuto :) Nárazníky určitě dej do laku, mám je a fakt to vypadá hned lépe :wink:
Fiat Punto 1,2i r.1995
FIAT PUNTO II. 1.2 8V r.2001
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Bohuzel Punto bude brzy na prodej. Slouzilo da se rict vyborne az na nejake mouchy :-), bohuzel naskytla se prilezitost na jine auticko. Kdyby mel nekdo zajem tak je to mk2a 1.2 8V 1999 44kw/60hp 3dv. Najeto 138tis +-. V posledni dobe menena spojka, srovnana hlava, tesneni pod hlavou, nove kotouce, oblozeni, vodni pumpa a menily se i svicky a tusim i vstriky. Rozvody se delali pri 100tis. (pred 4 lety). Olej a filtr se menil minulé léto. K autu sou zimaky 165xR13 na plechu a pripadne pridam alu kola na rafkach dezent F 6jxr14 4x100 et38. Mel jsem na to redukcni rozsirovaci podlozky viz. foto nahore bohuzel jednu jsem znicil. Takze by bylo treba si sehnat srouby s plov. hlavou, nebo jednu dodělat. Auto bylo po mensi kolizi viz. foto nahore na geometrii a ma nove svetla sonar H1 + H1 angel eyes chrom. Kapota a blatnik budu pri prodeji opravene a znak fiat ze predu zavařený. Aktualni foto dodam az se vrati z laku. V aute je radio sony x-plod umi mp3, bluetooth hansfree a prehrava prez bluetooth muziku z androidu, iphonu a telefonu ktere to podporuji. 2x klic, dvere, okna v manualu, bez serva, bez klimy. Kdyztak pm, vic info nebo foto dodam. Predni naraznik je podraný nicmene da se to udajne opravit, to uz ale delat nebudu. Stk do podzimu 2013. Folie s atestem dle norem vč certifikatu.

Chyby:

-sviti ridicuv airbag v sedacce (bocni) - pise short to ground circuit pravdepodobne problem nekde v konektoru. Airbag jako takovy je ok, kdyz se pripoji na konektor airbagu spolujezdce tak chybu nepise.
-lehce prosoupana sedacka ridice asi 2x2cm od zád pri nasedani do auta
-oděrky predniho narazniku

S autem byly velke plány bohuzel moc se jich nedokoncilo... K projetí v Uherskem Hradisti.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od Jezdec »

A jaká je cena?
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Predstava je kolem 30-35 tis. do auta se za posledni pulrok provozu investovovalo snad 15 tisic a to nepocitam světla atp. :-) urcite by se dalo ale domluvit nejak. Vim, ze kdybych to dal do bazaru tolik za to asi nedostanu ale je mi lito to nechat nekomu kdo nevi, co vse se uz menilo... Realita bude ale asi bohuzel nekde jinde.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Tak puntik uz je asi 3 mesice prodany. Vybiral jsem mezi hodne znackama, respektive konkretnima autama. Civic 7gen/Grande sport/Punto HGT/A3/Golf a na konec se znamy rozhodl prodat jeho A3(prvni majitel) takze sem vzal ji protoze byla za luxusni cenu. Sice to neni TFSI jak jsem chtel ale to az tak nevadi. Byly vsechny strasne zhuntovane...


Jedna se o A3 1.6 benzin 3dv. r.v 2006
Obrázek
Obrázek


Takze timto prispevkem se s Vami loucim mejte se pekne, at Fiátci jezdí.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - CrazyApe

Příspěvek od CrazyApe »

Pridavam jeste par foto puntika chvili pred prodejem a lestenim.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“