Čo to je za kolo ?

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Pepoxx »

z listami zatial nist... mam taky plan do buducna ze auto pojde cele do folie a potom by predna a zadna lista boli urcite vo farbe folie a ta bocna by sa asi strhla a nalepil by som tam nejaky cierny pas alebo co proste nejaku liniu lebo nepaci sa mi ked tam nic neni.... proste nieco take ako mal vesto na boku ale asi nieco podobne.... to ma este cas :) ale striekat to nechcem s toho dovodu, ze auto je cele do*ebane a muselo by sa nastriekat cele :D preto folia... preliaceniny a chyby karoserie pregytujem - zastreknem nejakym sprejom a nato foliu a auto bude ako nove :)
Punto Cabrio
Reklama
 

dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od dubi »

Ty Borbety už nějakou dobu neúspěšně sháním. Cca před 2-3 měsíci byli na prodej dvoje, ale to jsem kola ještě nehledal :(
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Matto »

no keby si to spustil čo najviac k zemi, tak aj tie borbety by celkom pasovali, ale skôr by mi pasovali na nejakého staršieho golfíka, inak tie druhé sú také tuctové, to už skôr tie tretie sa mi páčia, ale najviac ma zaujali tie keskiny, to by bola pecka :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Pepoxx »

matto hovoris mi z duse :D presne tak nejak to vidim aj ja :) ....strasna skoda tych keskinov do **** :evil: zavahal som ja debo... ten co ich predaval este aj rozmer pneu mal taky ako som chcel tu je na ne inzerat: zial uz neaktualny http://auto.bazos.sk/inzerat/13818920/1 ... s-gumy.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Pepoxx »

dubi píše:Ty Borbety už nějakou dobu neúspěšně sháním. Cca před 2-3 měsíci byli na prodej dvoje, ale to jsem kola ještě nehledal :(
no dubi neviem odkial si ale u nas na slovensku su na predaj v Turčianskych Tepliciach (to neni daleko od CZ hranic) za 90€ (cca 2250kc)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od kovvalsky »

Pepoxx píše:matto hovoris mi z duse :D presne tak nejak to vidim aj ja :) ....strasna skoda tych keskinov do **** :evil: zavahal som ja debo... ten co ich predaval este aj rozmer pneu mal taky ako som chcel tu je na ne inzerat: zial uz neaktualny http://auto.bazos.sk/inzerat/13818920/1 ... s-gumy.php" onclick="window.open(this.href);return false;
hadam nechces dat 400 euri za hentaky komplet to uz radsej nove kupit sak to je vela a este tie gumy vyzeraju dost staro
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Pepoxx »

nie sak on mal na ne este jeden inzerat a na nom mal cenu 350 a hadam by este pustil... toto je inzerat na ktory zabudol... inak tiez ich mal na punte ale dvojkovom 3dveraku
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od Matto »

pepo, neviem aký máš rozpočet, ale tieto kultovky by tam podľa mňa vyzerali bohovo( BCW Steffan): https://www.google.sk/search?hl=sk&cp=1 ... tAbf9eiaBA" onclick="window.open(this.href);return false;
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: Čo to je za kolo ?

Příspěvek od dubi »

Pepoxx píše:
dubi píše:Ty Borbety už nějakou dobu neúspěšně sháním. Cca před 2-3 měsíci byli na prodej dvoje, ale to jsem kola ještě nehledal :(
no dubi neviem odkial si ale u nas na slovensku su na predaj v Turčianskych Tepliciach (to neni daleko od CZ hranic) za 90€ (cca 2250kc)
Jsem z jižních Čech, takže celkem daleko...
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“