!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
superhuman
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 zář 2009, 23:16

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od superhuman »

nooo chlapy caute :-) ja sa zuuucastnim nieje problem a miesto necham na Vaaas :-) v kazdom pripade mozte so mnou pocitat no ovsem moze sa vyskytnut nejaka nahla zalezitost ale to je len 1% takze ked vsrtko bude fungovat tak som tam :-)
winkelmes@gmail.com
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

HIISS-len taky dodatok, uprav tu anketu tak, aby sa dalo zaznačiť aj viacej možnosti, od jedného užívatela
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Je to dobre tak upravit aj nie,niekto otom bude vediet ze sa daju oznacit viac moznosti a oznaci ich viac ak mu cas dovoluje,niekto otom nebude vediet oznaci jednu a pritom moze prist vo vsetkych troch terminoch,ak takto urobia viacery nebude to presne,no aj jedna aj druha varianta je nepresna..aj tak nevieme kto jak hlasoval ibaze to tu aj napise okrem hlasovania,je to len predbezna anketa kto bude moct pride,alebo vyberie dovolenku,ak tak velmi chces dam viac moznosti ale myslim si ze to je hlupost..bude z toho vacsi bordel od nekoho viac hlasy od nekoho jeden a pritom aj tak nevieme kto co hlasoval,viac to bude zaujimave ak sa urci konecny termin a kto potvrdi pod svojim menom ze pride
Edit 20:40 zmenene v ankete na tri moznosti
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

No co chalani? nejak hlasy nepribudaju,je pravda ze som napokon upomienky po SZ nerozoslal nevychadza mi ten tyzden vobec cas aby som si sadol riadne k PC a kazdemu poslal,akurat na FB par ludi som kontaktoval nech zahlasuju.Ako s tym terminom? ja som za z tych dvoch:
17-18-19.8
24-25-26.8
Neberte to za zle no chcem len dobre,podla mna ten prvy lepsi z toho dovodu ze ocosi skor,ak bude prsat je este na kedy prelozit a aj pocasie nemusi byt najlepsie kedze to je uz konec leta..i ked tyzden hore dole ale je to na konci,zas ten druhy by som bral mozno preto skor ze 10-11-12.8 je Svidnik tak nech to neni nakopyto ..nejaka pauza,alebo este mozno niektory ludi stihnu dojst z dovolenky,nejdem a nechcem pozerat len na seba,preto snazim diskutovat...no je pomalicky cas rozhodnut..ci prvy alebo druhy...nech rozbehneme nejaku skupinu ci udalost na FB a to koluje sa
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

rozosli spravi nech ludia zahlasuju
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Pisal som ze nemam cas momentalne nato vobec,mas cas rozosli ty
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Ahojte,tak Erhik mi dal cennik ubytovania v tej Liptovskej Sielnici.
http://www.villabetula.sk/sk/penzion-k ... urn false;

Po pozreti palky su riadne urcite nebudu nikomu vyhovovat a ak zvazime aby co najviac ludi prislo prespalo a chcu normalnu postel tak sa im to nebude pacit.Najlacnejsia varianta vychadza Stan 6E ak vlastny donesiete,pripade pozicany pre tri osoby za 30E..alebo este caravan za 20E tusim....ubytko v izbe jedno lozko 45E coz je velmi vela,Erik vravel ze je tam krasne velke priestranstvo prenas ako vyrysovane kde je moznost polozit auta....velky altanok na gril party atd..ze sa nam to bude pacit,lenze ta cena si myslim ze vobec neni prijatelna,Vedel by som zostat spat aj v tom stane ak by teploty neboli najhorsie predsa ide to len o jednu dva noce..ale neviem jak ostatny vyjadrite sa k tomu ci toto bude miestom zrazu alebo radsej sa vratit k Orave
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

HISS vsetci sa ukludnime s tych cien na slovensku je to normalne ja som bol tuto ubytovany http://www.ubytovanienaslovensku.eu/pen ... tov#prices" onclick="window.open(this.href);return false;
nech sa vyjadri erhik ako to tam vyzera lebo ja si myslim ze je to vacsie ako betula
a tuto som sa bol najest http://www.booking.com/hotel/sk/koliba-greta.sk.html?aid=333372;label=koliba-greta-J4tzTvv1bGWwH9uEWPoXWAS5258562948;ws= ked som tam bol tiez zaujimave a da sa tma ubytovat vsetko od seba vzdialene asi 100 metrov
ESTE MY NEDA ZDORAZNIT LITOVSKY MIKULAS NIEJE ORAVA chodi tam viacej dovolenkarov a zraz sa planuje na LETO co znamena ze je MAJ cize vela ubytovania bude obsadeneho
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Ano normalne ale 45E je vela za izbu,ak beriem na ohlad iba izbu ziadne caravany atd,netreba nam neviem ake komforty v izbe ,nam staci prespat a colen nejaka chatka tak ovela lacnejsie vynde ci dokonca aj penzion inde,na Liptove som bol v penzione ubytovani tesne pred zacatim leta ,,izba s sprch.kutom,dve postele,terasa,telka, a 6E na noc..co bolo vylucne velmi nizke ,tolko necakam ale 6 a 45E je riadny rozdiel..,s tym obsadenim to ano..ale tak myslim ze by aj vopred upozornil ,neviem treba porozmyslat ale dlho by som to nerad natahoval horsie je to potom s organizaciou ak nekde inde budeme mat ist a nik z nas s tym nema nic spolocne..a to rezervovat miesta a sa oto starat,tak aspon na ORave mal Mato ruky v tom,Lipt.Sielnica Erik,ked tak mozme to Erikove miesto zobrat s tym ze kazdy ako bude spat sa rozhodne sam ci stan,caravan alebo izba...ci dokonca auto,mna stan nezabije,ale budeme nekde inde,v inom prostredi nieco nove
Cenu neviem ci vie nam lepsiu vybavit ak som sa pytal ho nanu a mi odkaz na web-cennik,no ked tak sio kazdy nahlasi ubytovanie sam a to bude najlepsie ako sa oto starat jak Mato na Orave a starosti
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

No rozmyslal som nadtym,dospel k tomu,ze ak uz trocha ma v tom prsty Erhik nebolo by zle uz aj z toho dovodu vziat to jeho miesto Betula v Lipto.Sielnici,ak nieco bude treba vybavit mozme aj nanho sa spolahnut,dalsia vec je taka ze ak by niekto mal problem s ubytovanim,malo volnych miest,nebodaj nechce tolko platit za izbu tak zvoly alternativu vlastny stan to je 6E na noc-osoba asi podla vsetkeho,popripade trojmiestny stan za 30E-rozlozi sa cena medzi tri osoby-s nekym sa posklada,alebo dalsia alternativa caravan 20E na osobu zrejme to je,alebo najdrahsia moznost 45E za izbu.Treba s tym pocitat ze nakolko chcem nas zraz dat kolovat udalostou dci skupinou po FB tak ludia sa budu postupne hlasit ci cez FB alebo forum a preto aj lepsie ak si to kazdy sam bude vybavovat ako nizsie zdoraznujem:
Ubytko najidealnejsie by bolo ak by si sam kazdy vybavoval co sa tyka izieb alebo caravanov,aby neboli nahodou problemy s tym ze sa rezervuje a nahodou stvrt ludi nepride a potom to bude potrebne vysvetlovat,na Orave s tym nejaky problem nebol...az na par ludi ktory mali dojst a nedosli asi 4-5.Takto aspon nebudu ziadne zmatky a zodpovednost n ik na seba nebude brat ze co ak polkanepride a som rezervoval 30 ludom,alebo bude treba vopred platit atd,tak si kazdy rezervuje sam,kontakt na zbytovnu sa mu da a si rezervuje co chce,a vie ze berie zodpovednost na seba a musi so zrazom vazne pocitat.
To by bolo miesto dalej termin:
Kovvalsky
17-18-19.8 ti nevyhovuje,co tak 24-25-26.8 bolo by to mozne alebo nie? z tych dvoch terminov nech sa jeden vyberie,kto chce si vybavi volno...kto nie jeho problem je to zraz hlavne vikendovy,kto moze dojde uz v piatok k veceru.Ja mozno vyberiem uz v piatok volno..podla situacie ako sa ostatny rozhodnu, ak mozu v piatok dojst tak pridem v piatok doobedu alebo ak nevezmem tak k veceru po praci,a odist by bolo idealne niekedy kolo tretej.neutekat hned
Len treba sa rozhodnut pre 17-18-19 alebo 24-25-26
Naposledy upravil(a) HIISS dne 13 kvě 2012, 15:04, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

sa neriad podla mna ked pridem pridem ked nie nie bohuzial je zatial desat hlasov za 17,18,19 tak to dajte na ten termin mne nevyhovuje ani jeden aj ked je podla man v tedy vela dovoleniek mimo SR ale desiati tam budete urcite :wink: :wink: :wink:
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Nevravim ze podla Teba,ale zas nechcem nikomu zle,tak isto pozeram aj na tie dovolenky ze mozno niektory pojdu este zaciatkom augusta nekde,a tak toho 17-18-19 by nemuseli stihnut ak budu tam aj dva tyzdne takmer,ale ide aj oto pocasie este..
10-12 augusta je aj Svidnik...mozno by to bolo trocha aj na kopyto
Tak co ja viem..nechcem to natahovat na dlho...davame toho 24-25-26? vyjadrite sa poniektory...nech potom nesom ja ten chuj ze o vsetkom sam rozhodujem :),ked bude zle pocasie alebo viacerym nevyhovovat tyzden dva tri pred tak sa to posunie o tyzden pred alebo po,a miesto nechavame tu Betulu ako som vravel...ked tak namietky :
)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
erhik
Fiaťák
Příspěvky: 96
Registrován: 30 bře 2011, 20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od erhik »

kovvalsky píše:HISS vsetci sa ukludnime s tych cien na slovensku je to normalne ja som bol tuto ubytovany http://www.ubytovanienaslovensku.eu/pen ... tov#prices" onclick="window.open(this.href);return false;
nech sa vyjadri erhik ako to tam vyzera lebo ja si myslim ze je to vacsie ako betula
a tuto som sa bol najest http://www.booking.com/hotel/sk/koliba- ... 562948;ws=" onclick="window.open(this.href);return false; ked som tam bol tiez zaujimave a da sa tma ubytovat vsetko od seba vzdialene asi 100 metrov
ESTE MY NEDA ZDORAZNIT LITOVSKY MIKULAS NIEJE ORAVA chodi tam viacej dovolenkarov a zraz sa planuje na LETO co znamena ze je MAJ cize vela ubytovania bude obsadeneho

Velmi PEKNE vysvetlené.. Kedže si tam Kovvalsky asi bol, vieš o aké miesto ide!! Skutočne si na zraz neviem predstaviť LEPŠIE, KRAJŠIE a PRIESTRANEJŠIE miesto ako toto.. hlavne ked sa tu bavíme o CELOSLOVÁKU!
je to na vás ludia, ja to "len" možem a mám možnost pomoct zorganizovat.. Majitelka mi povedala, že najidealnejšie by bol začiatok septembra určite, ale snád by sa dalo poriešit aj skor, ak by bol zaujem, len samozrejme to treba riešit čím skor..

k tým cenám- myslím, že kto chce luxus, nemá problem si zaplatit, kto luxus nepotrebuje nemá problem prespat v stane lacno, no nie ?;)

tolko z mojej strany..
VW Golf IV, 1.9 TDi r.i.p
Fiat Punto 2, 1.8 HGT r.i.p
VW Passat 1,6 TD, ´87
*VW Golf IV VR6 4-motion*
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od feldino »

Mne termin nerobi problem, len ta cena za ubytovanie :D
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

No ako som vravel nechame tu Betulu od Erika,a k datumu nikto nic nevravi ...dame to 24-25-26.8,bude trocha cas prepisem to aj na zaciatok topicu a aj vytvori sa na FB udalost
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“