MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Marek

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

na tej fotke to nieje vydiet ae to spodne svetlo je take vypukle...takze neviem ci by sa dala nato dat folia....a myslim ze je to skoda zakrivat taketo svetla...mne sa to celkom paci a podla mna sa ktomu auto aj hodia takze to asi ani nebudem riesit :)...chcel som skor nieco poriesit s tapacirmi prednych dveri....potreboval by som zohnat take co maju aj otvor na repro...ani za boha neviem nic take najst...nevies o niekom nahodou ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Pepoxx »

na 5dverove netusim...... viesco pohraj sa z laminatom.... ak si s tym nerobil treba skusit a uvidis ze ta to chyti :) a spravis si pekne doorboardy aj sam
Punto Cabrio
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

len bojim sa toho zvuku kedze to nieje z vyroby vies..ze ako to bude hrat
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Pepoxx »

ver mi ze keby osadis do origo doorboardov reproduktory tak to bude hrat horsie ako keby spravis dobru ozvucnicu z laminatu ! to ti povie uplne kazdy ! aj profi firmy co robia do aut hudbu robia tieto veci z laminatu.... len treba to vediet.... ako osadit repro do MDF kruhov a uzavret dvere tlmiacim materialom a podobne.... je to veda
Punto Cabrio
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

takej racej spravim ten jednoduchsi variaant ako som chcel....ze do zadu kupim ovaly silnejsie a do predu vyskace poriadne a bude to stacit....voofer hra jak pan takze pohoda....je toho vela co by som chcel poriesit veru :) a neake tie zrazy nebyvaju ? chcel by som pozriet neake vytvori :)
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Pepoxx »

byvaju teraz v septembri sme mali na zlatych pieskoch ... skoda ze si tu este nebol teraz tipujem ze bude az nejaky zimny ked bude sneh....

inak ked das do zadu ovaly a do predu len vyskace nebude to dobre lebo ti to bude hrat od zadu a to neni moc dobre aspon mne to vadi.... praveze v predu treba mat co najlepsie repro aby ti zvuk isiel s predu ako na koncerte proste :)
Punto Cabrio
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

tak ak sa nieco bude chstat daj vediet .ň.....noo neboj len zo zadu to nepojde mam to uz overene heh
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od pepaxx »

no je to vec vkusu...nesedia mi tam ale ked sa tebe páčia tak niet čo riešiť...nebudem sa zo zadu pozerať :-)
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od intel_sk »

pekne vítam...pekne Puntícko a konecne 5 dverak....k reprakom len tolko ze ja som si dal do plata
toto http://kivi11.rajce.idnes.cz/mobil/#IMG ... 155725.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; 150wat rms a vpredu mam
http://www.macaudio.sk/blade/c/87/mac-mobil-87.html" onclick="window.open(this.href);return false; a zladil som to tak aby sa to dalo pocuvat.....a je to fasa....svetla su super
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

vyzera to dobre...ja tam chcem dat Magnaty ovaly neakemam nato aj zosik ako je vidiet na foto a dopredu chcem dat podobne ako mas ty ale chcem tiez magnaty....a som rad ze sa ti paci moj puntiik :ň
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od PetkoPN »

Ahoj, konecne piestanska tabula:) skus sa spytat v Hornej Strede u Jana Miklovica co robi folie, mne tiez robil zadne lampy, http://www.profifolie.sk" onclick="window.open(this.href);return false;:)
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

serus serus.....no urcite nas je viac nemaj boja :D....a dakujem za info, ale rozhodol som sa nechat tie svetla take ake su...pacia sa mi taketo a podla mna idu k auticku takzepohodka :) teraz musim zohnat hlavne disky :)
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Moje punto - Marek

Příspěvek od Matto »

- tie puklice nemajú chybu, na prvý pohlad vyzerajú ako alu disky :) ... inak k tým tapacírom, skús :arrow: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=88&t=19437
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

to teda hej...ale co mam teraz zimne to je este lepsie :D am sem foto potom......no tie uz budu asi fuc...je oto dost velky zaujem ale napisal som tam tak uvidime...ale dakujem za info :)
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Marek

Příspěvek od Marecino69 »

interier :)
Přílohy
DSC00743.JPG
DSC00743.JPG (41.31 KiB) Zobrazeno 2744 x
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“