Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Pepoxx »

Marecino69 píše:Nazdar. Niesom dlho na fore ale zatial som prisiel nato ze ste tu partia super ludi. Chcel som prist do piestan ked sa konal zraz ale zial bohu mi to nevislo preto sa budem snazit dostavit sa na tento zraz. Ta orava znie fakt super a myslim ze ako tu uz bolo povedane je to taky stred slovenska cize by to vyhovovalo asi kazdemu len otazne je ci tam trafim :D Takze ja som za tu Oravu dufam ze sa to bude nakoniec konat :)
nemaj strach vacsinou chodime vela trencanov po kope tak staci sa pridat :D na oravu sme isli po kope asi 6 aut :)
Punto Cabrio
Reklama
 

Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Marecino69 »

Pepoxx: tak to je potom vyriesene...tak ak by sa slo dohodneme sa a ide sa :) ale pomala a kludna jazda nie preteky ci ? :D:D:D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

cesko slovensky zraz neni zly napad ale treba si uvedomit je to predsa pri prahe a od nas to je viac ako 400 km tam a spet 400km plus ubytovanie no a kazdynema proste nato prostriedky vies aj ked za mna zly napad to neni ale je to daleko podla mna kto chce ist na rozkos moze ist a mozeme sa tam stretnut ale celo slovensky je celoslovensky
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

Tak tak Celoslovak netreba miesat s Cechmi-Rozkosou,su to vacsie vydavky,a nestretli by sme sa so Slovenska takmer nikto,hoci ja budem sa snazit prist aj aj,,kto chce pride na celoslovak dalej nie,kto nato ma a aj cas pride aj do CIech s niektoryma ako mame v plane s Puntoracerom.
Miesto mi je jedno kde to bude v podstate,ja rad spoznavam okolie..prirodu-svet..preto aj minuly rok som chcel privitat zmenu,kto mal vazny zaujem a chcel prisiel..az na par nazorov z jedneho okolia ze treba nechat Oravu lebo bolo fajn lacne,Mato moze vybavit atd,bolo nas 15 aut ci kolko na Liptove...a vyse 10 novy na prekvapenie,...tak preco zas vymyslat nieco ine ak boli nazory ze Orava idealna,ovsem treba este s Maťom pokecat..co tento rok..myslim ze by to malo byt realne,ide totiz len o ubytko aby vybavil..nic viac,policiu date za pravdu ze neni treba.
PS: nebranim sa inemu okoliu,mile rad nieco aj nove by som videl,moze byt zaujimavejsie,len reagujem na minuly rok.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

ja som presiel liptov,tatry,madari atd a zo vsetkeho kde som bol ubytovany bolo najlacnejsie na orave to sa musi nechat sak este uvidime ako sa vyjadria druhy a hlavne by bolo dobre niekoho z okolia daneho miesta ale mame cas este tak mesiac aj cosi aby sme zajednavali pripadne sa blihsie informovali
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Matto »

- len tak na rýchlo, moje tipy na miesto:
Nitrianske Rudno :arrow: http://www.camping-nrudno.sk/center.php ... od&lang=sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Tatranská Štrba :arrow: http://www.atc-ts.szm.com/foto.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Rajecké Teplice :arrow: http://www.camping-raj.sk/specifikacia.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Varín :arrow: http://autocampingvarin.com/ubytovanie.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Slovenský raj :arrow: http://www.slovenskyraj.sk/atc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Oravská priehrada :arrow: http://www.kotva.orava.sk/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

pozrite si to, preklikajte, porovnajte ceny, polohu, resp. navrhnite dalšie miesta ... bolo by dobré, keby sme sa na tom dohodli čo najskôr, kovvalsky má pravdu, neskôr už ťažko niečo voľné najdeme :wink:

P.S. ak by sa nazbieralo dosť ludí a bol by záujem, platí moja ponuka, že by som mohol skúsiť dať vyrobiť nejaké klubové trička :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Punto
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 led 2013, 18:04
Bydliště: Bobot

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Punto »

Ja sa tiež pridávam k návrhu od Matto všetky znejú lákavo rozhodnite vy znalejší
Punto 2012 1,4 multiair racing 77kw/105 k
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

Vsade je celkom fajn z tych odkazov,a tak jednoducho,ale ak pozriem na plochu tu taku klasiku aby sme mali chatky pri sebe ,nie kopce ,aj auta pri sebe atd..
Tak sa mi pacia najviac asi tie Rajecke Teplice a Slovensky Raj....ceny este som si presne nepozrel..nejak som unaveny tieto dni po praci na detailnejsie citanie :D :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

za ten slovensky raj som moc neni je to poriadne daleko az za popradom takze lokalita trocha od ruky stale budme korektny a hladajme taky maly stred a hlavne velku odstavnu plochu
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

takže páni...lokality všetko pekné...ale musíme si uvedomiť že v danom kraji musíme mať tvz. spojku...čiže človeka čo to reálne pozrie resp sa dohodne na podmienkach...viem že všetko sa dá riešiť telefonicky ale zasa riešim niektoré veci rád osobne....čiže potrebujem vybrať také miesto ktoré má niekto blízko, vybaví všetko čo treba resp prichistá aj nejaký program....to je môj názor npr ako sa pred 2 rokmi podujal na to maťo na orave...čiže nemôžeme niekto vymisleť miesto len preto lebo sa nám to pozdáva na fotkách....s tých tipov jediné čo poznám je Nitrianske rudno a Orava kde som reálne bol.
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

Jj musim s tebou suhlasit treba tam mat cloveka ktory sa ujme toho ze to pojde obkuknut a dohodnut cenu co sa tyka programu tak to uz spravime na mieste kazdy nieco donese ak bude treba a to sa dohodneme podla toho kde sa bude zraz konat
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

tak tak a hlavne ide o to aby sa vedelo reálne kde sa bude, teda či bude pre nás vyhradené nejaké miesto alebo tak...a to sa vybaviť cez telefon nedá...a človek čo nás bude hostiť by mal aj poznať kraj kde nás pozve a čo nám môže ponúknuť....

ale je to iba môj názor....pomaličky by sa možno mal začať ucelovať aj nejaký dátum...kedže niektorý budú plánovať dovolenky a tak aby si ich vedeli naplánovať
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

presne tak datum navrhnite tak aby sme sa vyhli velkym zrazom
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

no co chalani ake su navrhy na datumi uz je niekde kalendar zrazov
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

Z mojej strany (samozrejme kazdy ma ine plany) sa mam zaujem zucastnit urcite tohto roku tychto zrazov..mam uz aj potvrdene mailom terminy od organizatorov:
Rozkos CR 17-18 maja
Carat -Piestany 21. - 22. Jun 2013
Svidnik 9.-11. august.
Okrem toho samozrejme ak vynde pomimo tychto zrazov ci vacsiej dovolenky k moru aj celoslovenskeho zrazu..cize ak budem moct urcite pridem.
Termin je dobre planovat bud niekedy na ten maj niekedy zaciatkom az k polke alebo na zaver leta,cez silne mesiace ako jun jul kazdy bude asi zrejme na tej dovolenke
Co som videl nejaky ten kalendar zrazov po Slovensku ci v zahranici..tak skutocne je bohaty..tyzde za tyzdnom..ciye je fakt velky vyber kam ist..len tie peniaze..dufam ze sa terminy s nicim nepopletu...a kazdemu budu co najviac vyhovovat ako aj ja by som si to prial,mozno je to uz moj posledny rok po boku puntasa,mozno o rok este sa to predlzi..cize este nieco pobehat urcite potesi.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“