Časte vypalovanie stretavacky

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Jaroslav1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 399
Registrován: 06 říj 2010, 20:42

Re: Časte vypalovanie stretavacky

Příspěvek od Jaroslav1 »

Změřit napětí může a stále sledovat voltmetrem zapojeným do zapalovače. Dá se to koupit za pár kč.
Podle mně,kdyby tam nastala nějaká špička,(zvýšené napětí) tak by mu odešla i žárovka v pravým světlometu. Napájení mají stejné a každý světlomet má svoji 10A pojistku.Tazatel se nezmínil na kolik V ta žárovka byla. Klidně mohla být 6V a chvíli vydrží a pak takhle lupne. :D
FIAT PUNTO MK ll HLX 1,9 JTD 80/59KW. 9.99 5 dv.šedostříbr.meta.
Reklama
 

Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Časte vypalovanie stretavacky

Příspěvek od Cabuto »

možností je hodně já používám třena NB Ultimete nebo bosh xenon blue jde mě prostě o dobrou svítivost a podle toho cá má mechoš zrovna za dobrou cenu a už sem zjistil že levé je prostě jiné protože tam mě odchází cca po půl roce tak jako běžně každému s podobnou žárovkou za normálního používání ale zato v pravém vydrží jedna žárovka něco kolem 1,5 roku jen pomalu slábne na svítivosti :) prostě hold levé světla u punt sou zakletá :) ale hodlám to řešit 2 vecma noví lampy komplet zadruhé dení svícení :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Uživatelský avatar
Jaroslav1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 399
Registrován: 06 říj 2010, 20:42

Re: Časte vypalovanie stretavacky

Příspěvek od Jaroslav1 »

Přesně tak,mám už 3 roky namontované světla pro denní svícení a nevím co je výměna žárovky. Potkávací mám OSRAM NIGHT BREAKER*PLUS a v čočkách,bohužel viditelnost špatná,(vypálené čočky) Z jara budu měnit za nová světla.
Zaslechl jsem že policie bude mít možnost odebrat TP za nesvítící levé světlo,které nebude opraveno ihned na místě.
A u Fiatu je to (paráda). :)
FIAT PUNTO MK ll HLX 1,9 JTD 80/59KW. 9.99 5 dv.šedostříbr.meta.
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Časte vypalovanie stretavacky

Příspěvek od Cabuto »

právě ty jejich technické kontroly bez jakékoliv technické způsobilosti sou parádní vyhláška :) a už vidím jak je bude hromada majitelů posílat do ... protože u punta to de blbě ale de ale u hromady aut to prostě ani nejde :) a to nemluvě o xenonech které by sis správně neměl ani sám měnit :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“