HELP - Pocení čelního skla

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od feldino »

Kde presne v kufri to ma byt???
Reklama
 

remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remix »

Mě to dělá u Brava, ale citím odpařovanou chladící směs, takže to vidím na únik kolem topení, jen nevím kde :( když pustím klimu, tak se to odrosí hned...
Obrázek
Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Netěsnící topení

Příspěvek od Milsn »

Tak jsem na to dnes koukal a opravdu sákne kapalina z topení.:( Zatím jsem to nerozdělával, nemáte někdo zkušenosti, jesli to dělá častěji výměník nebo ventil?? Dík
Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Neěsnící topení

Příspěvek od Milsn »

To Lacin: Kolik práce dá oprava toho radiátoru? Koukal jsem na to, žádnej ventil tam není. Jak jde těleso topení vytáhnout? Díky
remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remix »

Já se pořád nemůžu odhodlat, ale u mě u Brava se musí rozkuchat kvůli toho tělesa celá palubka :-( Jinak jen tak sám to neopravíš, buď koupit nové při menší díře či úniku, nebo nechat opravit opravářovi chladičů apod. ;-)
Obrázek
akrij
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2006, 19:15
Bydliště: ustecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od akrij »

ahojky ted jsem to o prazdninách řešil opravou topného tělesa to mlžení ti dělá prasklé nebo ucpané topné těleso.Vyndání a zandání i s opravou mě stálo celý víkend a oprava tělesa 400kč.ted už je to bez problémů.Kvůli topení jsem musel vyndat palubku to byl pocuc ale jde to .
automacher
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2006, 23:31
Bydliště: SLOVENSKO

praskliny

Příspěvek od automacher »

Pokial maz v palivovej sustave nejaku trhlinu tak by som osobne skusil najprv dat do chladiacej zmesi hlinikovy prasok ktory by ti mal tie trhliny zalepit.Obcas to funguje.A je jeden z prvych krokov ktory by si mal urobit.
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

... co se tyce uniku kapaliny, tak me prosakovala nekde nad olejovym
filtrem ... koupil jsem jakysi utesnovac chladicu cena cca 130kc a nalil
to do chladice ... a je pokoj ... nikde nic neposakuje ... max spokojenost 8)
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Kamošovi na xantii, slzil predný chladič... Bolo mu lúto ho vymeniť, tak ako Vám, špekulantom. Nalial do sústavy tiež nejaký "zázračný" prípravok na utesnenie všetkého, naštartoval aby sa motor zohrial a Copperfieldova zmes začala pracovať a predstavte si, chladič mu prestal slziť... TIEKOL tak moc, že o všetku vodu prišiel v mžiku...

Takže si moc dobre a minimálne 60x rozmyslite, či budete čokolvek nalievať do systému....

K tomu hlinníkovému prášku- a ako je na tom termostat? Tomu sa ten prášok musí páčiť najviac....
remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remix »

Hlinikovy prasek jsem vyzkousel, ale nepomohl, kapalina uz mi temer neubyva, ale kdyz zapnu topeni, tak citim fridex, takze ja uz jedine opravu vymeniku tepla :-(
Obrázek
eraser
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2006, 17:59

Re: Mlzeni!!

Příspěvek od eraser »

Trino píše:pak je treba se podivad do zadu do kufru v pravo je takove zebrovani tak dole pod nim musi byt ta krytka ktera odsva vzduch z auta a cili i vlhkej vzduch !!
Člověče, ať koukám jak koukám, tak žádné žebrování s krytkou nenacházím ... . :oops: Kde by to mělo být přesně ? Dík
Fiat Punto 1.9 JTD SX
Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Konečně se nepotí

Příspěvek od Milsn »

Tak jsem na to konečně přišel. Oddělal jsem přístroje a zjistil jsem, že ten tunel, který přivádí teplý vzduch k oknu vůbec nelícuje s palubní deskou a značná část vzduchu fouká místo na okno pod palubku. Utěsnil jsem to silikonem a po mlžení ani památky.. :P
ruphi
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 09 zář 2010, 09:23

Re: HELP - Pocení čelního skla

Příspěvek od ruphi »

Co přesně stačilo rozdělat?
Mam stejnej problem, flek před xichtem :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“