TYP - Středový panel Punto I

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Vencapunto píše:Já ho nedávno sehnal a jediný co sem musel udělat je držák na palubku,nebyl tam.Jo a nesouhlasil mi rámeček u fofrklacku.Jinak jen našroubuješ a jedeš
presne tak!
držiak vyrobíš z kúsa plechu alebo ako ja obrúsil som starý držiak popolníka a hotovo! a u toho "fofrklacku" :lol: stačí presne označiť a tiež odrezať kus plastu! hotovka ja som to tam mal za 30min.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Reklama
 

adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Hele nezaslal byste sem nekdo fotku abych vedel jak to vypada, a kde presne se to musi upravit???
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

Pokud to máš komplet, nejlíp když si to vymontuješ sám, jako já, tak neni potřeba nic dodělávat. Prostě a jednoduše, ten držák je odšroubovatelná součást toho středovýho panelu a nejspíš vždy zůstává přišroubovaná na palubní desce. Pokud to máš komplet, tak se to našroubuje místo toho popelníku. Problém je akorát s tou koženkou, nebo co má být okolo řadičky, já tam mám tu původní gumu, která zrovna nejlíp nepasuje, ale neni to moc vidět.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Takže vyndám tu část s popelníkem a místo ní dám držák??? Nemohl bys zaslat foto jak to přesně vypadá???
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Tak jsem se ptal ve Fiatu kolik by jako stál ten středovej panel. Tak se to podle nich skládá ze dvou dílů (foto dodám) a tyhle dva díly jsou za 1625 Kc.
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

jo to nekecali, fakt je to ze dvou dílů.
+ ještě ten držák. Je to takovej kus plastu (asi obdélníkovýho tvaru) to se našroubuje místo toho popelníku a z boku se k tomu šroubuje ten panel. Já když jsem to dělal, tak jsem měnil i koberec, ten je orig. taky jinej a líp udělanej. Protože jakoby rovnou z panelu vychází koberec, takže jakoby za panelem už není žádná díra a vypadá to o dost líp. Taky v tom koberci jsou průduchy od topení na nohy.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Čau tak jak jsem slibil tak zasilam obrazek. Měli by to bejt údajně části 1 a 6.
Obrázek
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
petyrekk
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 bře 2006, 10:57
Bydliště: VYSOČINA

Příspěvek od petyrekk »

Zdravím.To,co je na obrázku je potřeba objednat všechno,nic není komplet(nestačí objednat pouze "1" a "6") a kryt řadící páky(hlavice s koženkou)je kratší,než-li u provedení bez tohoto tunelu.Stojí kolem pětiset korun,dala by se použít původní,ale koženka je tam potom tak divně naštosovaná.Co Ti ale v žádném servisu jistě neřekli je to,že je ještě potřeba objednat ofukové potrubí,které se napojí pod rádiem a výdechy tohoto potrubí jsou po stranách toho středového tunelu.Jinak všechny tyto díly se skutečně vejdou s cenou do dvou tisíc korun. :shock:
KAŽDÝ PRACUJE JAK UMÍ.A NĚKDO JEŠTĚ HŮŘ
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

A k čemu je tam dobrý to ofukový potrubí????
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

tobě k asi k ničemu, protože když tam nebudeš mít ten orig. koberec, tak by to tam dost blbě trčelo ven.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Mě spíš zajímalo k čemu je tam jako dobrý, jestli mi bude hodně vadit že ho (potrubí) tam mít nebudu...
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

vadit ti to nebude ničemu
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Tak jsem nandal panel, akorát jsem zjistil, že mi přesně nepasuje pod rádiem, je tam jaksi pootočenej takže na horní straně dosedá a na dolní straně chybí asi centimetr a nevim jak to doladit(takže mezi palubkou, kde bejval popelník a tim panelem je otvor trojůhelníkovýho tvaru). Koukal sem že originálně v tom autě odkud ho mám (ELX) byl pod panelem takovel plast, vypadalo to že do něj ten panel byl zasazenej, tak sem se chtěl zeptat jestli by mi nějak pomoh a jestli je tam k něčemu dobrej, jo a chtěl jsem se zeptat, jestli k zapalovači patří ještě neco zasunout, já mám vedle něj díru, ale zdá se mi že tam chybí nějakej koš nebo popelník......
Naposledy upravil(a) adaman dne 13 lis 2006, 17:34, celkem upraveno 1 x.
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

jj vedle zapalovače je vyndavací popelník
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Hele lidi a ještě vzhledem k tomu plastu pod panelem nevite někdo něco, ja bych ho mohl sehnat a nevim jestli mi to bude ku prospěchu....
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“