Členové - představte se :)

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.
CAPITO
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 bře 2009, 09:17
Bydliště: Bratislava

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od CAPITO »

Zdravím všetkých priaznivcov tejto značky!!! Dlho som nevedel o tomto klube,až teraz pár dní. Som velmi rád , že existuje a vdaka všetkým ktorý sa o to zaslúžili. Za tú krátku dobu čo som sa zaregistroval,som vyriešil množstvo problémov s ktorými som si nevedel rady. Je to super,že ak niečo nevieš tak tu ti ochotne poradia.Ak môžem a ak viem ,aj ja rád pomôžem a poradím. Mám Palio 1.2 8V 75PS r.v.1998 a je to "žihadlo". :) :) :)
Reklama
 

peter-oko
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 28 dub 2009, 15:44

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od peter-oko »

čafte všetci
takže som tu nový,
stal som sa majiteľom punta 2003 1,9D takže sa tu budeme spolu stretávať
...treba mi na nom ešte niečo doladiť, lebo to bolo "ťuknuté", ale dúfam, že bude slúžiť
Uživatelský avatar
Intous
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 31 kvě 2009, 15:44
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od Intous »

Ahojte som Marek z Trnavy ,mam 20 rokou a mam FIAT Grande Punto 1,2i 16V Racing....Pomalinky si ho upravujem ale casom sa to dokonci.....mal som Renaulta ale viacej som zaujaty na hatchbagy :)

Volajte ma Intous

PS:Ak chcete vediet viac tak kludne napiste ;)
Obrázek Obrázek Obrázek
Fiat Grande Punto 1,2 8V, r.v 2008 a Fiat Punto 1,4 GT, r.v. 1998
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od autoholik »

Milan, nieco cez 20, robim v intercars.sk a mam seicento + v rodine stilo a grane punto. som maximalny fiat people 8)
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od Toti »

Zdravím všetkých fiaťákov, ja som Juro ale volaju ma Toti mam 21 rokov a som z Nitry. Kedže uznávam len talianské vozítka tak aj moje je špunt mk1 1,7TD rv96 8)
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
majco 1979
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 02 dub 2009, 10:48

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od majco 1979 »

Ahojte vsetci, volam sa Marian , prezyvka Majco. Mam 30 rokov a momentalne vlastnim Punto 1,2 classic rok vyroby 2006. V minulosti som mal punto 55s rok 99, new 500 1,2 rok 2008, punto 1,2 rok 2003, 600 rok 69, punto 1,2 rok 96, Uno 1,3d. Milujem fiaty nech si kazdy hovori bars co. Som velmi rad , ze som sa stal aj ja Vasim clenom. :D
majco 188
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od Palis »

tak zdravim vospolok volam sa palo nan mk2 1.2 8V zatial seriouku alee casom vsetko bude inee som z bučian to ej kusok od tt volaju ma palis abo palčo:D ak nieco chcete napiste rad popisem:D :wink:
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
sakal_tt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 236
Registrován: 24 zář 2009, 15:12
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od sakal_tt »

caute.. tak pridavam sa aj ja..
volam sa marek, mam 22 rokov a som mainak do talianskych aut :D
najdete ma pod prezivkou SAKAL _TT alebo ANANAS69 :D
od augusta jazdim Fiat Stilo 1,9 MTJ predtym som jazdil Fiat Marea Weekend 1,9 JTD
upravy na stile pomalicky budu,ale vsetko chce cas ..
Fiat Stilo 1,9 MTJ 88kW strieborna metla (17" ALU OZ Carravagio)
Fiat Stilo 1,9 JTD 85kW tmavo modra

http://pokec.azet.sk/ananas69/fotoalbumy/stilo" onclick="window.open(this.href);return false;
milosh
Admin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od milosh »

Toz vitej :D Sam to znam ze kdyz se auto koupi moc penez na upravy nezbyde, ale po novem roce uz urcite neco nasetris, stejne jako ja :D
Uživatelský avatar
sakal_tt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 236
Registrován: 24 zář 2009, 15:12
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od sakal_tt »

dik za prijatie do klubu..
teraz mi pridu zimne gumy,nejaky ten alarmik hodim v blizkej dobe a potom setrit na jarne upravy..
Fiat Stilo 1,9 MTJ 88kW strieborna metla (17" ALU OZ Carravagio)
Fiat Stilo 1,9 JTD 85kW tmavo modra

http://pokec.azet.sk/ananas69/fotoalbumy/stilo" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Matte
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 23 pro 2009, 11:18
Bydliště: Banská Štiavnica, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od Matte »

nazdar banda :) som Martin, pre všetkých kamošov a známych som "Matte" ...od dnes mám 22 rokov a som z Detvy (dedina spod mohutnej Poľany) .. som vlastníkom Punta 1.7D .. mám ho už pomaly dva roky, no nejakými extra úpravami ešte neprešiel ... no dúfam, že na jar sa všetko zmení a autíčko sa dožije vysnívaného stavu a vzhľadu ...
Obrázek
Punto MK1 1,7D 42kW r.v. 96
mezek
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 12 bře 2010, 06:42

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od mezek »

Zdravím vespolek. :) Když už je tady tenhle topic, přidám se i já:
jmenuju se hezky česky - Vašek, 39 roků, z LBC. Fiat jsem začal mít rád už jako malý kluk, když si soused pořídil 128 Coupe. První seznámení za volantem bylo ryze pracovní, před 15 lety, s Fiorinem a dvěma Ducaty Maxi. Pak jsem si už já koupil Punto II 1.2 8V a to jsme nyní s těžkým srdcem po sedmi letech a 46000km :D vyměnili za Lineu 1.4 77k Dynamic. Až na pár drobností a problém se servisem si nemůžu na Fiátky stěžovat.
FIAT Linea 1.4 77k Dynamic
Uživatelský avatar
jarka
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 10 črc 2009, 22:00
Bydliště: Unhošť
Kontaktovat uživatele:

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od jarka »

ahojky, zdravím všechny Fiaťáky......

Mám již několikáté autíčko zn Fiat a musím říct, že mě nikdy nikde nenechaly.

Asi jako každý jsem začínala s Unem, měla jsem několik verzí, potom jsem ho vyměnila za Bravo 1.2 16 ventil, a teď mám Stilo 1.9 JTD a musím říct, že jsem udělala dobře. Auto je pohodlné i na delší cesty, zadní spolujezdci mají dostatek místa a navíc mají polohovatelné sedadla což jim umožňuje dobrou jízdu i za hranice. Jsem se svým stilouškem prostě spokojená.

Jo, kluci nevíte kdy bude zase sraz Italů v čechách??? :wink:
Fiat Stilo 1.9 JTD
Uživatelský avatar
jarka
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 10 črc 2009, 22:00
Bydliště: Unhošť
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od jarka »

Abarth píše:Jmenuji se Luboš alias Abarth, v dubnu 2006 jsem začal pálit páté gumy tedy oslavíl jsem "40" let. Jsem rodák z České Lípy. Pracuji jako technik v jedné velké dopravní zahr. firmě. Na Ritmu dělám společně se svým synem Lubošem, který se učí na automechanika. Současné je naše již druhé v pořadí. První jsem koupil v roce 2004 a byl to model 130TC Abarth. Ve stejném roce jsem ho prodal. Stará láska nerezaví a tak jsem v listopadu 2005 koupil další, ale model 125TC Abarth.

Ve svém životě jsem vystřídal už asi 30 aut...z toho ...nejméně 13 Fiatů..Fiat 600, 600D,1100D, 125, 126, 127 MkII, 127 MKIII, 128, Zastava, Ritmo 130TC, Ritmo 125TC, u některých i dva kusy .-)

Současné auto:
Fiat Ritmo 125TC Abarth r.v. 1984. Auto kompletně rozebráno a provádím GO a úpravy pro sprint a možná i vrchy...vše jen pro radost a aby se syn něco naučil .-) Motor dělal jeden profík a tak jsem zvědav jak to"poletí"....Barva...bílá a rychlé pruhy
moje stránky
http://sweb.cz/abarth.lubos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahojky, právě jsem tě viděla v Hoškovicích na sprintu, je to tak? 11.9.2010.... Počasí se vydařilo a mě se mezi vámi moc líbilo i když jsem neměla možnost závodu, protože jsem po operaci kolene..

Pokud se pletu, tak se omlouvám... ale myslím si že si tam byl.. :)
Fiat Stilo 1.9 JTD
kubass
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 09 říj 2010, 17:27
Bydliště: Haná

Re: Členové - představte se :)

Příspěvek od kubass »

Ahoj, jsem kubass a je mi 23 let, mám Fiata 600ku z roku 1957 :-), vlastním i Mercedes W124 2.3, ale to je na jiny forum, tak doufám že si pěkně pokecáme :-)
Jsem tak trošku fajnšmekr a zatvrdilej zadoklkář, předokolka mi nic neříká :-D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiat 600 - 22Kw + Mercedes W124 E320 - 162Kw a služební Lada Niva 4x4 - 59,5Kw
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“