hagusy verzus příčníky

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Tak tady jsou ty slíbené fotky (na autě Zubciho-díky Dejve) Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
1,6 16V BiPower
Reklama
 

Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Poool »

tak to nevypadá vůbec zle
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

To opravdu nevypadá zle. Předpokládám, že nosnost je tam klasická, tedy 50 kg. Z fotky jsem jen nepochopil, jestli je se zámkem. V každém případě je cena 1800 fantastická. Dík za foto, budu volat do Olmiku. :D
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Jasně nosnost je 50kg a je bez zámků (!)
Celý ten nosič je poskládán z docela hodně dílů. Není to nic, co by se dalo jednoduše vycvaknout a odnést (ukrást).
A kdo by kradl nosič na Multi.
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Alda píše:Jasně nosnost je 50kg a je bez zámků (!)
Celý ten nosič je poskládán z docela hodně dílů. Není to nic, co by se dalo jednoduše vycvaknout a odnést (ukrást).
A kdo by kradl nosič na Multi.
Já myslel spíš než samotný nosič tak možnost zcizení střešního boxu z auta tak, že demontují zlodějíci nosič i s boxem, víš :D Zatím díky za info.
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Aha :idea: My ho budeme mít zatím asi jen na kola párkrát za rok...
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Volal jsem tedy do Olmiku a zjistil, že zámky se dají dokoupit za cca 1000 Kč. Proto jsem zatím zvolil verzi bez zámků a snad do týdne bude doma :lol: Takže tato informace je pro případné další zájemce. Mimochodem jsme jim vykoupili jejich zásoby, protože pro mne musí objednat, jelikož na skladě žádné nemají a prej za poslední dobu prodali 4 (tedy asi jejich celou zásobu) :D Kdopak to asi má na svědomí? :D
Multi 1,9 JTd
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Václaf píše:Volal jsem tedy do Olmiku a zjistil, že zámky se dají dokoupit za cca 1000 Kč. Proto jsem zatím zvolil verzi bez zámků a snad do týdne bude doma :lol: Takže tato informace je pro případné další zájemce. Mimochodem jsme jim vykoupili jejich zásoby, protože pro mne musí objednat, jelikož na skladě žádné nemají a prej za poslední dobu prodali 4 (tedy asi jejich celou zásobu) :D Kdopak to asi má na svědomí? :D
Ale byli rádi, nebo ne?
1,6 16V BiPower
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Snad jo :lol: vždyť jim děláme kšeft i reklamu :idea: a je jistě potěšení prodávat doplňky k tak skvělému vozidlu, jako je Mulťa, že? 8)
Multi 1,9 JTd
Padek
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2007, 21:53

hihi

Příspěvek od Padek »

Ahoj všem,
tak jsem si je také právě teď objednal. Pán u telefonu se docela smál. Tolik objednávek najednou u podobného zboží asi nezažil :D
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Co tak jim navrhnout malý sponzoring klubu, samozřejmě spojený s nějakou reklamou? To je asi otázka na Globusmana, ten je z Olomouce a teď tam organizuje sraz. Napíšu mu to ještě k odkazu na sraz. :D
Multi 1,9 JTd
FIAT
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 08 čer 2007, 17:41
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIAT »

Zdravím z Olomouce všechny majitele Multinek. Bohužel mám smutnou zprávu pro ty z vás, kteří mají u nás objednaný střešní nosič nebo o jeho objednání uvažují. Dnes přišel balík z Itálie a místo nosičů 4607 nám nabalili 4507 na Superb, což na Multiplu nepasuje ani náhodou. Optimistický termín na další dodávku je 14dní, pesimistický 5 týdnů. Za našeho italského dodavatele se Vám omlouvám a věřím, že ještě chvíli počkáte na další zásilku. Doseděl
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

FIAT píše:Zdravím z Olomouce všechny majitele Multinek. Bohužel mám smutnou zprávu pro ty z vás, kteří mají u nás objednaný střešní nosič nebo o jeho objednání uvažují. Dnes přišel balík z Itálie a místo nosičů 4607 nám nabalili 4507 na Superb, což na Multiplu nepasuje ani náhodou. Optimistický termín na další dodávku je 14dní, pesimistický 5 týdnů. Za našeho italského dodavatele se Vám omlouvám a věřím, že ještě chvíli počkáte na další zásilku. Doseděl
Stejný střešní nosič má skaldem p.Plesl www.plesl.cz který je partnerem Multipla klubu a prodává je za obdobnou cenu. Sám ho od něho mám týden a sedí na multině jako ulitý.
www.minimaxa.cz
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Minimaxa píše: Stejný střešní nosič má skaldem p.Plesl www.plesl.cz který je partnerem Multipla klubu a prodává je za obdobnou cenu. Sám ho od něho mám týden a sedí na multině jako ulitý.
Tak jsem musel zrušit objednávku u pana Doseděla, nicméně jsem již objednal nosič u pana Plesla. Je možno dát fotečku toho nosiče sem na fórum, abych viděl, jak vypadá? Předpokládám, že je umístěn do zámků ve střeše bez pomocných "pacek" pod dveře. Dík za info.
Multi 1,9 JTd
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Václaf píše:
Minimaxa píše: Stejný střešní nosič má skaldem p.Plesl www.plesl.cz který je partnerem Multipla klubu a prodává je za obdobnou cenu. Sám ho od něho mám týden a sedí na multině jako ulitý.
Tak jsem musel zrušit objednávku u pana Doseděla, nicméně jsem již objednal nosič u pana Plesla. Je možno dát fotečku toho nosiče sem na fórum, abych viděl, jak vypadá? Předpokládám, že je umístěn do zámků ve střeše bez pomocných "pacek" pod dveře. Dík za info.
je to stejný nosič viz fotky výše :idea:
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“