Poradte jaké rádio s grafickým displejem?

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Jo a tady ještě kdyby někdo váhal nebo někdo nevěděl proč chci radio z animačkou.Jsou tam i náhledy těch animací.
Tady se podívejte: http://panasonic.co.jp/pas/en/software/ ... aphic.html
Kaufiku myslím že by snad šly ty animačky hodit i do tvýho PANASONICU jsou tam i starší modely od roku 2004 co to začali delat.Jukni na to.
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Reklama
 

FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

arrow79 jo je to tak ja jsem si to taky už naštudoval že ten PANASONIC má 9261tis.odstínů promin byl si první (myslel jsem že svítí jenom žlutě) :oops: :)
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

V pohode ;) Inak.. ak by si chcel este vykonnejsie radio, tak potom sa pozri na Panasonic CQ-C7703. Uz sa asi bude tazsie zhanat.. jeho vykon je 4x70W (realnych 4x40W), co je super oproti klasickemu 4x50 (realny cca 4x17 az 4x27). Inak je rovnake ako 7303, 7305.. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

FANDAK - tak ten Panas je takovej muj vysnenej...zel ja jsu omezenej rozpoctem kolem 3500,-, jinak bych toho Panasa bral hned vsemi deseti. Navic ta oranzova ladi k podsviceni palubky, proste spica 8)
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Už to vím že se dá nastavovat všelijaká barva.No to je fakt pecka a ještě měnit animačky fakt GGOOODDDD :lol:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

No já už opravdu nevím už jsem zase přesedlal na tu SONKU GT710.
No jo ale zase jsem četl že SONY má mnoho funkcí ale nehraje nic moc.
No i když ted SONKU mám CD 4x50 wat a subwofer ajsem spokojený.
Ještě jsem koukal na PIONERRY s grafickým displejem ale ty jsou už dost drahý.
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

Vem si Panasonic, uděláš trochu líp...
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Wrcecko prosím teda porad.Podle tvojich příspěvků trochu usuzuji že teda musice taněják rozumíš.

Tak teda moje dosavadní hudba v mojim PUNTÍKU je taková že skoro vůbec nic.
Repráky v předu origo hrajou docela dobře a jsem spokojen.
Repráky v předu vejšky co na to říct plní svojí funkci.
Repráky v zadu no tak to hodnotím že se to tam moc nevidařilo.
V zadu v kufru Subwofer DEXON tuba ůdajně 100 wat rms napojená do můstku na zesik ALPINE s basama až moc spokojen.
Rádio SONY CDX 4x50 wat, 7 pas. EQ, 2x výstup předzesilovače(na zadek je napojen zesik ALPINE)

No a moje plány:
Nové rádio na omlazení vzhledu auta (proto z graf. displejem)
Repráky v předu možná jako máš ty tuším HERTZE i stěma vejškama
Repráky vzadu no nevím ale tady na foru psali že nejlepší na origo místo taky hertze ale nemusí být.

Celkově tak řeknu že slyším na peníze a nechce se mi za to dávat majlant když jsem byl jak jsem výše psal docela co jsem měl spokojen.Spíše bych to vyděl POMĚR: CENA-VÝKON Ale zase si nechám trochu poradit.No nejlepší by bylo kdybych si moch to v tom tvojim puntě pomeranc poslechnout co ty myslýš a odkud jsi
:?:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

Tybrdo FANDAKU řeknu ti jak to je a bylo... Taky sem měl Sony za profiky v oboru ale přišlo zklamání... Na foták Sony s optikou Zeiss nedám dopustit, ale autohifi nee. Za podobný peníze existuje lepší muzika, moje rada bud Hertze nebo Helix Blue. Jsou podobně s cenou a myslím že za ty prachy dobrá muzika. jen je potřeba trochu pořešit prostor v předních dveřích, ja do 3dv musel koupit 40mm adaptéry abych tam ty DSK 165 nějak dostal. Foto kdyžtak zítra. Basy máš pořešený takže bych ani zadek neřešil, když nechceš vyhodit prachy. Mělo by to být ideální, lepší kompa vepředu ti podchytí středy a výšky a zezadu basy, možná kdybys chtěl víc prostorovej zvuk tak dej dozadu ty 10cm (bo kolik tam je) koax. repro. Ja to hned po koupi zahodil a použil koax. ovály Hertz do původního plata vyztuženýho 1cm MDFkou. Jen taková perlička, jaký myslíte že mám dosud rádio? :lol: Ale jak budou dodělaný repro, zesik a sw tak přijde clarion nebo alpine.. Vybírej dopředu komponentní repro, nejlíp s ořezávacíma kondíkama nebo líp s plnoh. výhybkou.. Kolem 2t je tam pěknej výběr, jen bacha ta montážní hloubka![/url]
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Este maly dotaz, 5dv ma hlbsie miesto v dverach ako 3dv. Dopredu sa vojde repro s hlbkou 65mm urcite.. ja mam Magnaty, montazna hlbka 57mm a bez problem, este je tam pri otvorenych oknach kopa miesta :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Jo je to tak 5dveř model má víc mýsta tak to bych moc neřešil.
No ale slyšel jsem že se musí dělat nějaké tlumení apd. nebo nějaký domeček ze dřeva poradte když už chci do toho investovat a budu to mýt ro zebraný tak chci to udelat tak aby to bylo už k světu nemusí to bej špička nechci do toho pustit moc peněz.Spíš jsem myslel že bych ve předu udelal z překlyžky za reprák domeček a pak namontoval reprák na ten domeček a hrálo by to s prostoru dřeva a to jsem slzšel že je taky o něčem jiném.
JO HELE POMERANC CO TY NA TO SE NĚKDY SEJÍT :?:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Tlmenie som ja osobne zatial neriesil. Ja mam vpredu magnaty, vzadu Hertze ovaly v drevenom plate a som spokojny.. aaaaale... casom asi predsalen dvere vytlmim... na vonkajsiu stranu sa davaju asfaltove platy, a potom musis uzavriet dvere (vnutorna strana dveri musi mat co najmenej otvorov, pre zamedzenie akustickeho skratu).
Punto MK2 1.2 8V ELX
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

Taky malý poznatek.Bylo ,nebylo v autě ,jedno rádio.Byl to MINIDISC SONY tehdy v hodnotě
asi 17000kč.Mělo celkém jednoduché ovládání,nic moc tuner,a mysleli jsme si že dobrý zvuk.No bylo tam do té doby než se naskytl MINIDISC od značky PIONEER.Po výměně v panelu, a kdybychom byli slepí,tak si myslíme že nás strčili do jiněho auta z jinou a DALEKO lepší aparaturou.Pravda to ovládání je trošku složitější ,ale myslím že u autorádia jde především o ZVUK!!!!! a ne o blikátka jak tady někdo psal.To už si tam můžu rovnou hodit "vánoční stromeček" :? Ta výměna proběhla 2 krát byly totiž 2 Sonky moje a bratrova a teď už jsou 2 PIONEERY.-I když MINIDISK, vynález SONY je teď už "out"
Značku SONY beru ,ale ne jako autorádio.
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Kurva hoši tak se mám na to SONY GT710 vykašlat. :(
Za ty prachy si myslím poměr cena výkon za 4800,-kč co :?:

Co ty na to WRCECKO :?: :?: :?: a ostatní
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Za tu cenu celkom OK volba.. si myslim.. ale GT710 je funckne slabsie ako stara verzia GT700.. :)

Ja osobne by som si Sony nekupil.. ale to je moj subjektivny nazor.. ak ano, tak len GT700.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“