Ulysee

Moderátor: peta.smolik

JURA
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 led 2006, 23:19
Bydliště: Kuchařovice
Kontaktovat uživatele:

KOUPÍM 2 sedačky pro FIAT ULYSSE

Příspěvek od JURA »

VYDĚL JSEM TVŮJ INZERÁT NA SEDAČKY DO FIATA A MĚL BYCH O NĚ ZÁJEM POKUD JE JĚŠTĚ MÁŠ.
sHÁNÍM JE UŽ DOST DLOUHO A POŘÁD NIC.
DEJ MI PROSÍM VĚDĚT ZDA JE JEŠTĚ MÁŠ NEBO JSI JE PRODAL A KDYŽ TAK ZA KOLIK DÍK
Reklama
 

Pavel-fiat

Ulysse

Příspěvek od Pavel-fiat »

Dobrý den,jsem teké majitelem tohoto báječného eurovanu a našel jsem Vaše fajn stránky.Blízko mého bydliště je vrakoviště,pán má na prodej několik různých sedaček,a to i v kůži,a za dobré ceny,cca 5-6tis.,kontakt poradím.Naproti tomu sháním levné disky kol a možná i letní pneu,vůz jsem koupil totiž na zimních.Plechové nebo alu-nemáte někdo k prodeji?
Děkuji,Pavel. 604987094 :D
Rudy
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2007, 21:42
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Rudy »

Pokud bude k mání jedna sedačka nabídněte cenu koupím
bluemeda
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 05 zář 2007, 19:45

regulator volnoběžných otáček

Příspěvek od bluemeda »

zdravím vás fiataci,vlastním vuz fiat ullyse vím že to je skoro peugeot ale snad mi pomůžete. Mám problém s volnoběžnými otáčkami. Při normálním provozu motor normálně funguje, jakmile vyřadím a nechám stát ztrácí otáčky a posléze zhasne. Na přístrojové desce nesvítí žádná kontrolka, která by signalizovala závadu. Myslím si, že je špatný regulátor volnoběžných otáček od výrobce MagnettoMarelli. Jedná se o 2,0l benzínový motor má někdo podobný problém a může mi poradit _
. Děkuji
Ikvous
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2007, 08:44
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: regulator volnoběžných otáček

Příspěvek od Ikvous »

Ahoj,

mě to dělá jenom, když je studenej. Chcípne, nastartuji znova a už běží OK, ale jinak sdílím tvůj názor. Regulátor otáček by to být mohl. Dřív mi to dělal Favorit (vím, že je to úplně něco jiného), ale zvedli jsme jenom otáčky a bylo to OK.
bluemeda píše:zdravím vás fiataci,vlastním vuz fiat ullyse vím že to je skoro peugeot ale snad mi pomůžete. Mám problém s volnoběžnými otáčkami. Při normálním provozu motor normálně funguje, jakmile vyřadím a nechám stát ztrácí otáčky a posléze zhasne. Na přístrojové desce nesvítí žádná kontrolka, která by signalizovala závadu. Myslím si, že je špatný regulátor volnoběžných otáček od výrobce MagnettoMarelli. Jedná se o 2,0l benzínový motor má někdo podobný problém a může mi poradit _
. Děkuji
Fiat Ulysse 2.0 Turbo
Pajda
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 13 zář 2005, 14:43
Bydliště: doma v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Dělalo mi to taky a byl to volnoběžný ventil (nebo jak se to správně jmenuje) Stálo to asi 4000,- ale už je to OK.
Ulysse je vlastní bratr 806 od pažoutů
cracken
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 čer 2008, 21:09

Příspěvek od cracken »

Ahoj,právě se stávám novým členem vašeho klubu.Dnes sem koupil Ulysse,a ve středu si pro něj jedu.Pak se podělím o foto.
Cracken :twisted:
Petrol
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 27 pro 2009, 11:19

Re: regulator volnoběžných otáček

Příspěvek od Petrol »

Zdravím Ulyssáky. Mě se stalo podobné, při volnoběhu kolísali otáčky, při plném zatížení vysazoval jakoby došel benzín. Chyba byla v tlakovém čidle, které občas hlásilo jako, že je tlak benzinu dostatečný. Po výměně běhá jako nový. Čidlo je umístěno pod rámem mezi větracími mřížkami. Přišli jsme na to jen díky napíchnutí na počítač a testování za jízdy.
Homer
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2009, 21:37

Re: Ulysee

Příspěvek od Homer »

Ahoj potřeboval bych pomoc mám Fiat scudo r.v. 97 1,9TD a potreboval bych pomoc jak zmenit v imobilizeroj heslo je to totiž ten jak tam mačkáte čísla protože mě blbne jednička a špatně se mě to zadává děkuji moc
nebo jestli jde celý odpojit abych ho furt nemusel zadávat stačí napsat sem nebo na gajdosik@email.cz
Odpovědět

Zpět na „Ulysee“