PŘÍSTROJOVKA: Po zapojení rádia bliká PP

Moderátor: peta.smolik

V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

sgy píše:ta zluta vec je diagnisticka zasuvka.
takze ted to je vse ve stavu, kdy radio vubec nemate jakkoliv pripojene a po otocení klickem zapalovani zacne blikat displej?

ja bych jeste zkusil treba na minutu odpojit bodycomputer... je to ten silny hruby cerveny kabel... je tam zajisten pojistkou, ktera se odjisti kolmo od kabelu... tim prestane vsecko v aute fungovat, tak by se to teoreticky mohlo resetovat nebo tak....

jake radio jste montoval? original pandí? nebo vlastni klasicke

@hovixx: proc se menily vsechny zamky? pokud jen kvuli imobilzeru, tak to byl celkem neschopni v tom servise... ten klic do te nove RJ mohli prece nove naprogramovat...
a kde odpojim ten body computar?
bylo tam neaky stary radio neoriginal a ja tam chtel davat novy a ja idiot ani nevim proc jsem si neodpojil baterku tak se asi potkalo + -
Reklama
 

sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

aha... tak jsi zrejme opravdu neco udelal s body computerem.... original radio je s nim nejak prepojovane... mohl jsem ti poslat schema kabelu od radia.. ale myslim, ze ted to uz bude zbytecne.. nebo ne? na tohle forum moc casto nechodim... moc to tu nezije...a kdyz uz jo, tak uz je po problemu...

v compu jsem nasel tedka jen tuhle fotku.. takze to moc nejde videt...

Obrázek
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Ne,zámky se neměnily,ale když by se dal novej body z bouračky,musíš k tomu dát i novej klíček...tzn i všechnz zámky...Jako v tom servise neschopný nejsou,tam je vystupování ukázkový!!! a já to řešil tim repasem,ne výměnou zámků!!! jo a to elektrikář nespraví.......
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

HoviXXX píše:Ne,zámky se neměnily,ale když by se dal novej body z bouračky,musíš k tomu dát i novej klíček...tzn i všechnz zámky...Jako v tom servise neschopný nejsou,tam je vystupování ukázkový!!! a já to řešil tim repasem,ne výměnou zámků!!! jo a to elektrikář nespraví.......
a kde jsi sehnal ten repasovanej?
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Ten mi tam ochotně obědnali z Itálie přímo naprogramovanej na moje auto(čísla karoserie,zámky,počet km....) měli by to udělat i jinde.... nebo to koupit nový no....
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

@hovixx... kdyz uz jsme u toho BC, bavime se o te kastli pod palubni deskou doufam :oops: ... takze to oni jeste programovali? kolik to stalo?
me jde o to, ze jsem si dle schematu zapojil mlhovky pres tlacitko na palubce s tim, aby se mi na pristrojivce rozsvitila dioda mlhovek... ale po zapojeni se nic nestalo... takze to v tom nebude zrejme aktivni... i kdyz vyvody a vstupy na BC jsou
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

jj.Prostě objednali repasovanej BC a poslali jim tam info o mem autě a oni to tam naprogramovali,poslali zpet,nacvakli a ejhle...šlo to...myslim že tady u nás se to asi nedělá,ale to bych ti kecal,zas tak do toho nevidim...a taky se do toho už radši nehrabu....a s tou mlhou to ti neporadim.....
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
Idonator
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2009, 10:35

Re: Blika na me...

Příspěvek od Idonator »

To isté sa stalo mne pri montáži stropného svetla. Skrat prepálil poistku F39 (10A). Po výmene poistky všeko funguje, netreba nový body computer. :lol:
Idonator
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2009, 10:35

Re: Diagnostika panda?

Příspěvek od Idonator »

Prepálená poistka F39 (10A). Nájdeš ju pod poistkovou skrinkou v kabíne na tele body computera.
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika panda?

Příspěvek od sgy »

Ano, bude to tou pojistkou... Při otočení klíčkem se přeruší napájení palubního přístroje a to záložní na čas a hodnoty PPC se tím pádem ztrácí. Je to stejný stav, jako byste pokaždé vytahovali tacháč z auta. Při obnovení napájení dochází ke kalibraci ručiček a restartu celého zařízení, proto tak divně zachrčí a rozsvítí se i symbol dálkových světel. Určitě bych se na tu pojistku podíval....
dunajsky
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 30 črc 2009, 09:53

divny zvuk_bzucanie

Příspěvek od dunajsky »

pisal som to uz pri teme o radiach, ale bez odozvy... tak skusim tu, mozno temy nejak suvisia; pri otoceni kluca do prvej polohy sa ozve zvlastny zvuk (bzucanie) niekde spoza radia... motor nastartuje a bzucanie stichne.... neciem o co ide... bolo opravovane radio, neslo vobec a aj po oprave a zapojeni vybijalo bateriu, teraz uz ju nebvybija, inak sa vsetko sprava normalne... samozrejme pri kontrole v servise to nebzucalo... je to normalne???
Odpovědět

Zpět na „Panda“