vule ventylu

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Tady sem neco nasel :) Obrázek Obrázek
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

z toho je jasne ze se ventilove vule nenastavuji pac se tak deje automoticky....to ze motor klepe je zpusobenou vadou hydlostelu....a jeste jednou se ptam chape nekdo ten prispevek maarka?....maarku jak si sakra proved? :lol: :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

Včera jsem si byl koupit ty posrané hydroštely v Polsku.Jeden vyšel na 38zl.Podle kurzu krát 7,5 tj asi 285kč. :wink: Bylo jich špatných asi tak 5 ,ale stará bečela že když už, tak VŠECHNY-je to její angličák.Ještě jsme tam nechali asi stovku za gufírka na dříky ventilů.Zítra nahodím přebroušenou hlavu a zbytek a uvidím jestli ten šicí stroj ztichne :!: Kdybych blbec už dávno nevyhodil ten samý motor ze 127my,tak bych vážně uvažoval o přehození zdvihátek ventilů z něho. :? Tam se vůle štelovaly klasicky šroubkem,sice tak co 30 tis km, no ale co,2500kč by bylo v kapse. :!:
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

Tak bebechy jsou vyměněny a nic se tam nešteluje,není co.
Motor ůplně ztichnul.Rozebral jsem 1 starý hydroštel a fakt nevím co se na tom ZK...í :?: Je tam jenom pružinka a kulička která ten olej nesmí propustit zpátky.Kdybych to asi očistil pořádně od karbonu a dal zpátky ,nemusel jsem to možná ani kupovat.
No a kdo se to chystá měnit tak ať si pro to zajede do Polska protože to asi u nás za 38ZL -asi 285kč nesežene :wink: .
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“