Furt zdechá a mám nervy

Moderátor: peta.smolik

SAVOND
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2006, 14:04

Příspěvek od SAVOND »

Měl jsem toho svyho miláčka od r 1999, byl to dovoz Itálie, a za tu dobu do dneška se člověk o tom něco doučí a udělá sám (hl. elektro), plechy zase kamoš. Čepy taky odchází často (měnil jsem jeden i na silnici svépomoci), měl jsem tam tvrdé tlumiče SACHS, a 165/70 R13 na starších origo elektronech, ono to tak hezky sedělo v zatáčkách :D . Nemůžu si UNO vynachválit, takže zase bude stát před domem.
Zatím máme doma SUBARU Justy 1.0 už 14 dní ale to je 4WD a trochu o něčem jiném... (je to první auto které není doma FIAT :!: po 2x Zastava, 1x Regata 85S, UNO 45S-903, UNO 45 Fire 999)
UNO je UNO (jednička v překladu).
Nicméně
Od 16.07.2008 nemám UNO 45 Fire - udělal nám z něho na dovolené jeden DE-BYL kus šrotu nárazem zezadu Fabií tak ve 110km.
Reklama
 

filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

To souhlasím. Jsem sice diagnostik, což mi je u auta z roku 88 k ničemu, ale nějaký opravárenský věci mi nejsou u tohodle auta cizí. Akorát mě překvapilo, jak pěkně drželo na obutí 135/80 R 13. Teď jsem přezul na 145 a uznávám, je to lepší svezení. Když přestalo jezdit, přemýšlel jsem nad Felicií, ale radši jsem dal do kupy Unika a jsem rád že ho mám.
Peto_K
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 21 bře 2008, 08:32

Příspěvek od Peto_K »

ja som mal podobnu chybu na fire 999 a po zistovani som nasiel chybu v barburatore. mal som chybne tesnenie pod nim a ako sa nahrial motor tak zacalo my podsavat pod neho. vymenil som vsetky tesnenia a aj tu podlozku pod nim a odvtedy som mal pokoj :D
nomac
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2008, 18:40

Příspěvek od nomac »

Tak začala zima a je to tam kde minuly rok. Možná jsem to nepsal ale v létě to prostě nedělá. Jen v zimě a jen až se to zahřeje. Taky jsem to hádal tak že to bude to žebrované na rozdělovači. Udělal jsem z kusu plechu takový můstek ať to neleží na rozdělovači a nebere to teplo z něj ale nepomohlo to. Dělá to pořád. Je to ale auto mladé a když s tím jedu já tak to jak na potvoru neudělá abych mohl něco zkusit. Porád bádám a pořád nic nevím.
pyronovotny.eu
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 20 zář 2009, 11:32

Re: Furt zdechá a mám nervy

Příspěvek od pyronovotny.eu »

Čau chlapi,mám podobnej problém.Mám punto 85 16v,po ujetí 10-15 km při vyřazení prostě chcípne.Je mi divný že to dřív nedělalo až asi půl roku po koupi.Předem dík za nějakou radu.
Odpovědět

Zpět na „Uno“