Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Moderátor: peta.smolik

pazda
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 03 pro 2007, 11:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pazda »

to uz by byl hodne brutalni grandak :-D
BMW 540iA - 286k
Nemám Fiata no a co :-D
Reklama
 

TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Tak kamoš se u vás svezl tim Sedici vašim a byl dost zklamaný. No prostě to není klasický Fiat, s tím, co k němu patří.
GP na stejném rozvoru je možná lepší volba, pokud člověk nepotřebuje uproadnuté auto, nebo už tu 4kolku, což úplně mění situaci.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
pazda
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 03 pro 2007, 11:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pazda »

TOMBY píše:Tak kamoš se u vás svezl tim Sedici vašim a byl dost zklamaný. No prostě to není klasický Fiat, s tím, co k němu patří.
GP na stejném rozvoru je možná lepší volba, pokud člověk nepotřebuje uproadnuté auto, nebo už tu 4kolku, což úplně mění situaci.
presne tohle tvrdim taky.. docela zklamani ale co uz..
BMW 540iA - 286k
Nemám Fiata no a co :-D
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re:

Příspěvek od JardaK. »

Mám Bravo něco málo přes tři roky a už mi odcházejí gumičky v obou předních stěračích - trhají se. Čeká mě výměna, to je jasné, ale zkoušel jsem odmontovat konce stěračů tak, abych do nich mohl vsunout nové gumičky. To mi ale nešlo, takže mám kupovat celé stěrače od Fiatu za drahé peníze? Má někdo zkušenost s levnou výměnou stěračů nebo umí sundat koncovky tak, aby se daly měnit pouze gumičky? Upozorňuju, že nemám zájem kupovat stěrače Tesco za 120 Kč a nasunovat je na ramínka stěračů pomocí redukcí. Redukce nechci!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Příspěvek od rogi »

násilím som ich rozobral, bez toho že by sa konce dolámali, otáčal som gumičku, buď kúpiš od fiatu alebo, Valeo cena silencio sada 38€, samostatne vodičova strana stierač Compact Evolution 600 15,50€, spolujazdec stierač Compact Evolution 450 14€. Už som to tu nekde písal ak nové stierač tak komplet, lebo aj zámok na ramene ma za sebou svojú životnost :wink:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Příspěvek od Darth.W »

[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Příspěvek od JardaK. »

Díky za rady. Včera jsem už problém vyřešil. Jednak jsem koupil v OBI stěrače po 135 Kč/ks (sice s redukcema, ale díky své konstrukci nevytvářejí žádné nevzhledné boule), jednak se mému zeťákovi podařilo pomocí šroubováku nadzvednutím pacek koncovek původních stěračů koncovky oddělat a pak už se dá samotná guma lehce vyměnit), takže koupím nové gumičky a mám rezervní stěrače v záloze. Originály ve Fiatu stojí snad 1200 Kč.
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Uživatelský avatar
Panko
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 črc 2011, 09:33

Re: Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Příspěvek od Panko »

http://www.autobaterie-autodoplnky.cz/s ... -v-03-2007" onclick="window.open(this.href);return false;
Bravo II 1,9 110 KW - modrá
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Bravo2: Zle stierace a odvadzanie vody stieracmi

Příspěvek od JardaK. »

Dneska jsem koupil náhradní gumičky do stěračů, oddělal jsem jednu koncovku stěrače a až jsem do celé drážky po původní gumičce nakapal trošku jaru, tak jsem celkem bez problémů nasunul novou gumu na staré místo a mám originál Fiat stěrače nachystané na nové použití.
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“