MOTOR, SVÍČKY: Umístění

Moderátor: peta.smolik

jenik11
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 23 úno 2008, 09:22

Příspěvek od jenik11 »

pavproch píše:
TOMBY píše:S tím, co se provándí na servisních prohlídkách tě seznámí v servisu a můžeš si třeba vyfotit, jaké ndíly atd. jsi měl před serviskou a pak to porovnat s tím co ti tam dali nového.
Brzdovku ale určitě mění, chladící kapalinu nevím.
Seřízení ventilů bych se nebál, je to banální zíkrok, který by měl zvládnout každý mechoš. Jinak tam na to snad mají školení a technologické postupy, pokud se neví rady. Nebo si nech udělat setvisku v jiném Fiatu.
Já jsem si dal vlastní vzduchový balvlněný filtr a zapalovací svíčky a při servisce jsem jim řekl, že to měnit nechci a oni OK. Nicméně je to v rozporu se sevisníma podmínkama - vše je o domluvě.

To se žlutým konektorem jsou vstřikovací jednotky paliva. To co je mezi nima jsou kabely od svíček ( ty černé). Když za ně opatrně zatáhneš, vytáhneš je a uvidíš svíčku.
Byl sem na 2 leté prohlídce minulý měsíc (38kkm) - brzdovku měnili, chladící enem kontrolovali - nebylo potřeba dolívat.

PS: vzhledem k proběhu ( do 40kkm chybělo asi 2.5kkm) sem musel spešl žádat o výměnu oleje a následné vynul
ování servisního intervalu PP. Provedli bez připomínek.
Kolik jsi platil?
Reklama
 

pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

4.7
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
jenik11
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 23 úno 2008, 09:22

Příspěvek od jenik11 »

pavproch píše:4.7
To jako 4700 korun?
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

jo
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
jenik11
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 23 úno 2008, 09:22

Příspěvek od jenik11 »

pavproch píše:jo
Tak mě naúčtovali v servisu 4200 kč. Ale nasrali mě, protože mi doplnili náplň v ostřikovači a naúčtovali si za to 137 korun. Jinak mi měnili Olej, olejový filtr, vzduchový filtr, svíčky a brzdovou kapalinu.
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapalovací svíčky v Nové Pandě

Příspěvek od sgy »

blížím se k 80tkm, tak se řídím plánem údržby. Poraďte mi prosím nějaké zapalovací svíčky, když už je budu kupovat. Byl bych rád, kdyby to bylo přesně napsané nebo jen odkaz na net. Pokud jsou nějaké takové, co dokážou snížit spotřebu, milerád uvítám doporučení. Děkuji :)
Odpovědět

Zpět na „Panda“