MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mafi »

pekna praca
Reklama
 

Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od vrabectu »

sakra pěkný dej sem víc info něco takového sem měl taky v plánu dobudoucna
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

TV-Punto, vrabectu: co sa tyka info - nebol to nejaky montazny extrem, ale dolezite je mat vsetky veci, co treba. ja budem musiet kupit este brzdovu trubku, lebo ta mi chybala a pouzil som tu, ktora tam bola (musela sa trosku vytuningovat). inak to tam pasovalo dost dobre. akurat sa mi stalo to, ze som zlomil 2 stifty, ked som to dotahoval (asi som mal vela energie), tak som vysroboval z bubna, takze problem bol iba vybrat tie zalomene, ale podarilo sa. a este som to dost dlho cistil, lebo to bolo dost spinave a hrdzave. dokonca, ked som nastartoval, ani ziadna divna kontrolka na palubovke mi nesvietila, takze som sa tesil. uvidim ako to bude pokracovat... :-)
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od TV-Punto »

Aha no skor som myslel ci to slo prehodit bez nejakych vaznych uprav karoserie alebo nejakych drziakov alebo to bolo stylom vybrat bubny, nahodit kotuce pozapajat trubky a veselo jazdit???

...este ma zaujima ci ti funguje rucna a ci sa do systemu dava nejaky rozdelovac brzdnej sily, ako ze v predu brzdí silnejsie a vzadu slabsie a tak.

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

viac-menej "to bolo stylom vybrat bubny, nahodit kotuce pozapajat trubky a veselo jazdit???", rozdelovac brzdnej sily som nedaval, asi to tam nema byt. rucna funguje tak, ze ak ju zatiahnem v kopci, tak ma drzi, ak sa chcem pohnut so zatiahnutou, tak drzi, ale nejaky "drift" sa s nou nebude dat robit - aspon to tak vyzera.
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mafi »

ale bude ,uvidis v zime 8)
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mafi »

keby niekto zhanal zadne kotuce z HGT tak mam doma ,co mi ostali ked som menil za dierovane ,su este dost schopne a mam knim aj sadu novych dosticiek :wink:
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

kolko by si za to chcel? aby som mal nejaku predstavu ako sa pohybuju ceny
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od vrabectu »

je dobře že sis to udělal já sem měl v plánu skusit dát celou nápravu zadní z HGT třeba by pasovala ale nevím a říkám si že i pujdou stejně vyměnit i přední kotouče za větší co jsou v hgt žejo
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mafi »

mayo píše:kolko by si za to chcel? aby som mal nejaku predstavu ako sa pohybuju ceny
30ojro za vsetko :wink: mozem ti priniest na zraz ak by si cel ,usetrim ti postovne
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

vrabectu: naprava z hgt by mala pasovat bez problemov, lebo to mi ponukal jeden chlap, ale co sa tyka prednych kotucov, to by ti asi vedel poradit niekto kto ma hgt, lebo ja neviem ci to tam presne pasuje...

mafi: uvidim, ozvem sa, ked sa rozhodnem (aka znacka su tie dosticky?)
Naposledy upravil(a) mayo dne 08 črc 2009, 22:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mafi »

2vrabectu :musis si zohnat komplet naboje aj z brzdovymi strmenmi a potom sa to da ,ale jedna dolezita vec ,punto hgt a punto jtd maju rovnake predne kotuce ,akurat jtd ma iny naboj a tensi brzdny strmen ,hgt ho ma masivnejsi ,nedaju sa kombinovat ,ze das naboj z hgt a strmen z jtd ,alebo naopak ,skusal som to vzdy by ti skrtal strmen o kotuc alebo by sii to tam ani nedostal ,tak isto nemozes pouzit mensie disky ako 14 aa zo spravnym ET

2mayo: samozrejme cena je myslim celkom dobra nato ze iba to oblozenie stoji 30€ tym padommas kotuce zadara :wink:
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od TV-Punto »

mayo píše:viac-menej "to bolo stylom vybrat bubny, nahodit kotuce pozapajat trubky a veselo jazdit???", rozdelovac brzdnej sily som nedaval, asi to tam nema byt. rucna funguje tak, ze ak ju zatiahnem v kopci, tak ma drzi, ak sa chcem pohnut so zatiahnutou, tak drzi, ale nejaky "drift" sa s nou nebude dat robit - aspon to tak vyzera.

Aha, ja som myslel ze si menil celu zadnu napravu, ale aj tak je to zaujimave ze to slo tak v podstate lahko :)

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

TV-Punto: napravu som nemenil, kedze sa to dalo urobit aj bez toho. uz aj takto bol ten balik cez 20 kg a na poste mali z toho radost :-)
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) mayo

Příspěvek od mayo »

aha co som dnes kupil
Přílohy
punto_model.JPG
punto_model.JPG (37.86 KiB) Zobrazeno 3671 x
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“