teplota

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

tak parad....aaa paan je maseer :D offroadu rozumim ale tohle je jen masirka k nicemu :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:tak parad....aaa paan je maseer :D offroadu rozumim ale tohle je jen masirka k nicemu :roll:
a důvod? proč je k ničemu? :roll:
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

nechci tady offtopikovat jeste vic nez tak jak to je....kdyztak zaloz novy vlakno nekde jinde.... :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

stifmajstrABARTH píše:nechci tady offtopikovat jeste vic nez tak jak to je....kdyztak zaloz novy vlakno nekde jinde.... :wink:
jen pěkně odpověz...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Takze k cemu? Nejprv reknu ze sem si to auto mel moznost prohlidnout a sednout si do nej..nicmene sem v tom nejel... Jako co tohle auto ma slouzit? Jako rodiny? pro deti v celku neprakticke nastupovani, manzelka s tim asi taky rada parkovat nebude a myslim ze ani chlap ...ma to korbu to jo ale zadnej kufr kam se zavadla schovaj....jako offroad? tezko..chromovanej nastavec narazniku s mlhovkama, spatny najezdovy a prechodovy uhly,naslapy,chrom ram...proste kraviny na off... K cemu teda off pneu? a aby to na silnici viic hucelo a vic zralo? Jako pickup? proc mit pickup kterej ma vysoky provozni naklady a horsi dostupnost nahrad, dilu? mozna i porizovaci cenu.. kterej zivnostnik si ho koupi? proc mit na prac. aute tolik kravin?...ramy,naslapy,svetylka...a dal? vysoka spotreba,dostupnost dilu,velka pojistka, minimalne vzadu to ma tuhou napravu takze jizdni vlastnosti nebudou nejlepsi..interier aspon v tom co sem sedel byl z tvrdejch plastu ktery vrzaly....proste zajimalo by me jak si clovek oduvodni koupi tohohle auta.....a neni to uz nad 3.5t? howg
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

stifmajstrABARTH píše:Takze k cemu? Nejprv reknu ze sem si to auto mel moznost prohlidnout a sednout si do nej..nicmene sem v tom nejel... Jako co tohle auto ma slouzit? Jako rodiny? pro deti v celku neprakticke nastupovani, manzelka s tim asi taky rada parkovat nebude a myslim ze ani chlap ...ma to korbu to jo ale zadnej kufr kam se zavadla schovaj....jako offroad? tezko..chromovanej nastavec narazniku s mlhovkama, spatny najezdovy a prechodovy uhly,naslapy,chrom ram...proste kraviny na off... K cemu teda off pneu? a aby to na silnici viic hucelo a vic zralo? Jako pickup? proc mit pickup kterej ma vysoky provozni naklady a horsi dostupnost nahrad, dilu? mozna i porizovaci cenu.. kterej zivnostnik si ho koupi? proc mit na prac. aute tolik kravin?...ramy,naslapy,svetylka...a dal? vysoka spotreba,dostupnost dilu,velka pojistka, minimalne vzadu to ma tuhou napravu takze jizdni vlastnosti nebudou nejlepsi..interier aspon v tom co sem sedel byl z tvrdejch plastu ktery vrzaly....proste zajimalo by me jak si clovek oduvodni koupi tohohle auta.....a neni to uz nad 3.5t? howg
To sedí!
Ale na něco to auto opravdu je - slouží jako kompenzace ... (čeho? ať si každý doplní dle svého uvážení a fantazie)
1,6 16V BiPower
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

No vsak rikam MASIIRKA je to :!:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

:lol: stifmajstrABARTH je opět vedle jak ta jedle, opět zde prezentoval svůj subjektivní názor který je mi, vzhledem k tomu, že nezná důvody, k prdu. Děti nemám, manželku už tuplem ne, nikdy je, ani ji, mít nebudu. Kufr na zavazadla nepotřebuji, protože v něm žádná vozit nebudu. Nájezdové úhly pro jízdu v těžkém terénu mě netrápí, vzhledem k tomu, k čemu auto bude sloužit. To že má auto rámy a nášlapy, je velmi účelové. off pneu? přece na to nedám nízkoprofilové gumy :-) Co má provedení pick up společného s provozními náklady a dostupnostmi dílů? nehledě na to, že vzhledem k původu a financování auta mě tenhle problém fakt netrápí. Pořizovací cena? směšná - vzhledem k tomu, že ceny us vozů jsou proklatě nízko :-) živnostník nejsem, auto není na práci, ale na zábavu :-) vysoká spotřeba? nevíš, neznáš, myslíš že na motor o obsahu 5,9l je průměrná spotřeba 11l hodně? velká pojistka? nezajímá mě, neplatím ji já, ale sponzor :-) tuhá náprava? ještě že tak, protože korba vzadu bude stále naložená. Tvrdé plasty? Je mi to fuk, potřebuji auto které je zvenku zajímavé, a bude k sobě přitahovat veřejnost. A nad 3.5t to není. Moje Laramie je lehčí :-) No, a teď už průměrně inteligentní student jako ty jistě pozná, proč jsem si tohle auto pořídil :P :P :P
Naposledy upravil(a) Minimaxa dne 09 čer 2008, 20:07, celkem upraveno 1 x.
www.minimaxa.cz
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Ne, teď vážně kluci, tohle auto bude vozit hudební aparaturu, a bude sloužit čistě k propagačním a komerčním akcím jako magnet aby k sobě tahalo lidi a sloužilo jako reklama. Nic víc, nic míń.

Mrzí mě Aldo tvůj názor, který jsi zde vyklopil dřív, než by jsi znal poentu.
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Minimaxa píše:Ne, teď vážně kluci, tohle auto bude vozit hudební aparaturu, a bude sloužit čistě k propagačním a komerčním akcím jako magnet aby k sobě tahalo lidi a sloužilo jako reklama. Nic víc, nic míń.

Mrzí mě Aldo tvůj názor, který jsi zde vyklopil dřív, než by jsi znal poentu.
Poentu jsem sice neznal, ale zrovna na převoz aparatury bych si dovedl představit 100x praktičtější auta. Už se na to vykašleme...!?
1,6 16V BiPower
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Alda píše:
Minimaxa píše:Ne, teď vážně kluci, tohle auto bude vozit hudební aparaturu, a bude sloužit čistě k propagačním a komerčním akcím jako magnet aby k sobě tahalo lidi a sloužilo jako reklama. Nic víc, nic míń.

Mrzí mě Aldo tvůj názor, který jsi zde vyklopil dřív, než by jsi znal poentu.
Poentu jsem sice neznal, ale zrovna na převoz aparatury bych si dovedl představit 100x praktičtější auta. Už se na to vykašleme...!?
Podle mě to nejspíš nebude na převoz, ale na instalaci...
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Není to na převoz, je to "hrací śkříń" která bude jezdit po akcích a dělat firemní reklamu jako auto - celek. Na dovolenou bych s tím fakt nejel. Od toho mám přece MULTIPLU :lol:
www.minimaxa.cz
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Minimaxa píše:Ne, teď vážně kluci, tohle auto bude vozit hudební aparaturu, a bude sloužit čistě k propagačním a komerčním akcím jako magnet aby k sobě tahalo lidi a sloužilo jako reklama. Nic víc, nic míń.

Mrzí mě Aldo tvůj názor, který jsi zde vyklopil dřív, než by jsi znal poentu.
Vešlo by se ti na valník Činkvečento? Že bys ho mohl přivézt na podzimní sraz, na mladého pána je to totiž moc daleko :-D
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Minimaxa píše::lol: stifmajstrABARTH je opět vedle jak ta jedle, opět zde prezentoval svůj subjektivní názor který je mi, vzhledem k tomu, že nezná důvody, k prdu. Děti nemám, manželku už tuplem ne, nikdy je, ani ji, mít nebudu. Kufr na zavazadla nepotřebuji, protože v něm žádná vozit nebudu. Nájezdové úhly pro jízdu v těžkém terénu mě netrápí, vzhledem k tomu, k čemu auto bude sloužit. To že má auto rámy a nášlapy, je velmi účelové. off pneu? přece na to nedám nízkoprofilové gumy :-) Co má provedení pick up společného s provozními náklady a dostupnostmi dílů? nehledě na to, že vzhledem k původu a financování auta mě tenhle problém fakt netrápí. Pořizovací cena? směšná - vzhledem k tomu, že ceny us vozů jsou proklatě nízko :-) živnostník nejsem, auto není na práci, ale na zábavu :-) vysoká spotřeba? nevíš, neznáš, myslíš že na motor o obsahu 5,9l je průměrná spotřeba 11l hodně? velká pojistka? nezajímá mě, neplatím ji já, ale sponzor :-) tuhá náprava? ještě že tak, protože korba vzadu bude stále naložená. Tvrdé plasty? Je mi to fuk, potřebuji auto které je zvenku zajímavé, a bude k sobě přitahovat veřejnost. A nad 3.5t to není. Moje Laramie je lehčí :-) No, a teď už průměrně inteligentní student jako ty jistě pozná, proč jsem si tohle auto pořídil :P :P :P


Tak ty off pneu mam namysli samoze vzorek....vozidlo pickup se pouziva vetsinou jako pracovni tudiz toho hodne najezdi a tudiz se i neco pokazii proto ta narazka na provoz. nakl. a dily....11l napsana? opravdu si myslis ze budes jezdit za 11? a kor kdyz bude vozidlo porad nalozeny jak ty riikas?...a vlastne si to rekl sam to auto je zvenku zajimave a neobvyklee nic jineho...vzhled....masiirka....vsechno co sem napsal je pravda tak si nech narazky na prumerneho studenta...lec ja prumerny nejsem....vlastne proc bych se nepochlubil :lol: maturoval sem z jednickama 8) a pises ze sem vyjadril svuj subjektivni nazor mylis se vyjadril sem obecny nazor subjektivne o tom aute mluvis jedine ty :idea:
a jestli ti auto sponzoruje nejaka firma a ty ho mas na propagaci cehokoliv je to pracovni auto :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

činkveco? jo, zatím myslím že vešlo, ale máme na to tak týden, pak už se tam 100% nevejde, protože z toho bude jeden velkej juckebox, kterej nedá a nedá stifmajstrovi se samejma jedničkama spát :lol: :lol: :lol:
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“