HELP - !!! Problém s CODE !!!

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Je divný, že po odpojení baterky to nepomohlo. Měl si jí odpojenou aspoň 15minut? Vypadá to, že je slabej signál v klíčku a holt se to nějak sešlo a už ho to nebere. Škoda že nemáš ten druhej klíč....Někde na netu byly el. schémata na punto kompletní,tam by to mělo bejt, ale bohužel už nevim kde...
Reklama
 

Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

odpojený byla řj i immo jednotka .. celou noc, mam 2 modré klíče, ani na jeden to nereaguje. Pry po dlouhem vybiti baterie se immo zablokuje. Tak ted shanim nekoho kdo to umi odblokovat
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Mohlo by to jít i přes počítač,ale nevim to na 100%
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

code

Příspěvek od mad mike »

co třeba zkusit vyměnit baterie v klíčích
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

tak už jsem sehnal někoho z kladna, do 3tis by to měl udělat:(
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Tady v Kladně jo. Tady je to samej odbornik :lol: Co s tim udělá?Vyruší nebo opraví?

To mad mike :Jaký baterky?Immo fakt na betrky nefunguje.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
rossi
Znalec
Příspěvky: 802
Registrován: 10 zář 2008, 16:07
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od rossi »

to Narayen:immo na baterky není, ale musí být napájenej.rozsvítí se kontrolka CODE? Taky může být vadná přijímací anténa.To je takovej kroužek okolo spínačky.
Rossi
Fiat Punto 1.6Mk1 90 ELX resuscitován
AUDI A6 3.0 Quatro 2002
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

hele, ještě máme možnost odkoupit od kámoše z bouranýho punta věci na to, uvidím kolik za to bude chtít. No právě CODE svítí pořád svinák.. Někdo mi psal že pokud od imma odpojíš na dlouho baterii tak se blokne každé. Co s tím udělá nevím, shání to táta, já se v tady té branži nepohybuji, Akorát jsem myslel že za ty 3tis dokoupim prahy a další věci, abych byl na jaro ready :((((
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

code

Příspěvek od mad mike »

Vencapunto píše:Tady v Kladně jo. Tady je to samej odbornik :lol: Co s tim udělá?Vyruší nebo opraví?

To mad mike :Jaký baterky?Immo fakt na betrky nefunguje.
jo jo, už jsem si našel že transponder v klíči nepotřebuje napájení
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
pupik33
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 bře 2007, 20:23

Příspěvek od pupik33 »

To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Příspěvek od palec »

pupik33 píše:To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
to som nevedel ja som zhanal na moje auto a mam mkII 2000 a povedal ze mi ju vedia dat poslat za nejakych 600 korun
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
pupik33
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 28 bře 2007, 20:23

Příspěvek od pupik33 »

palec píše:
pupik33 píše:To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
to som nevedel ja som zhanal na moje auto a mam mkII 2000 a povedal ze mi ju vedia dat poslat za nejakych 600 korun
Vždyť to píšu že do roku 99- to jde objednat podle VIN ???
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Příspěvek od palec »

pupik33 píše:
palec píše:
pupik33 píše:To jsou ptákoviny co tady píšete to je hnus ve Fiatu ti podle podvozku žádnou kartičku neobjednají,je to CODE 1 a ta se dodávala jen k novému vozidlu nejde objednat samostatně když ji stratíš tak máš smůlu.Tato varianta objednání kartičky na podvozek je až u CODE2 od roku 99 na puntoII.Pokud máš bloknutý IMO což se stává nechej vytáhnout krabičku IMO a vyčistit ECU stojí to jak kde od 3-5 tisíc Kč.Klíč pro fungování žádnou baterii nepotřebuje,ta tam je jen pro dálkový centrál.Tak asi tak :D
to som nevedel ja som zhanal na moje auto a mam mkII 2000 a povedal ze mi ju vedia dat poslat za nejakych 600 korun
Vždyť to píšu že do roku 99- to jde objednat podle VIN ???
vsimol som si:)neboj
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Stanly001
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 05 říj 2008, 21:16
Bydliště: Křenovice (KM,ZL)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanly001 »

Myslíte, že mám řešit svítící CODE, když startuju a jezdím bez problémů?? MKI...
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Narayen »

svítí ti cca 5s a pak zhasne, že ? to je dobré, to dělá každému. Ale spíš řeš můj problém :shock: mě ta svině nechce zhasnout. A k tomu budu muset kupovat nový výfuk, jelikož ten co mám , cca 2 měsíce starý se mi nevejde do katyninýho nárazníku... :roll:
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“