TIP na levné spoilery

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Příspěvek od vrabectu »

to je ona v létě bude má a jakej si kopil nárazník org? nebo nějaký laminátový?
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SpiritWolker »

no original neni ale je taky isty ako original 8) mam ho z www.depoauto.sk

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

SpiritWolker píše:ktoru sadu chces? tu za 700 PLN ?
http://www.spojler.pl/produkt/5744/fiat ... ery-tuning
to je 700 PLN deleno 4 a krat 30 je 5250 byvalich SK 8) spravne som to spocital :?:

ja som akurat kupil novy predny naraznik za 1550sk
no krasne narazniky a super ceny ,diky za ten odkaz :wink:
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SpiritWolker »

vrabectu píše:http://www.spojler.pl tady jsou levný !

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Sonux »

no to je pekne ale ked nemas certifikat na to tak mozes ist vies kde... na slovesnku ti zoberu pomaly za to rodny list .. to je nenormalne co sa deje u nas.. a body kit s certifikatom vynde priblizne 22tisic SK a to este neratam striekanie toho
Fiat Punto mk2a
Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od vrabectu »

na certifikát z vysoka se*u za ty prachy a i kdyby to bylo za 8tis tak bych ho koupil v létě ho obědnám u nás v okolí maj lidi všechno bez homologací a nic jednou sem jel skámošem má na feldě body kit od elry ten stou haunou zamračenou a zastavili nás na feldě 15cky kola a nic neřek na nic nehlásil a stk jistí kontaky
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

to viš že jo,na nějakej atest se vyser...ty nárazníky a všechno s atestem je tady drahý jako svině..A nemá to cenu..Já sem byl normálně s prahama a se spojlerem na technickej a nikdo ani nepíp...Kola co vozim na autě v techničáku taky nemam..A vůbec to neřešim..Ještě mi nikdy nezastavili a to jezdim každej den min.50km..Vůbec bych se toho nebál
Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Sonux »

no tak mate stastie ze zijete v čechach, u nas od 1.februara 2009 idu byt take pokuty ze sa ti rozum nad tym zastaví.. mna vždy ked zastavia tak mi ako prve kontroluju kola.. ale najlepsie je ked tie 195/45 R15 najdu v technicaku a pozeraju ze ako je to mozne ze take auto "akoze fiat" moze mat taky rozmer.. kebyze si tam dam R16 alebo R17 tak uz beru papiere od auta... a ci srat na atest alebo nie .. ak vam to nekontroluju tak vpohode.. ale skus prist na slovensko a zastavia ta dopravaci tak si skoncil
Fiat Punto mk2a
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

A jak mi někde venku zjistí,co mam napsanýho v velkym techničáku za rozměry kol?to mi furt nejde do hlavy...nechat zapsat si tam můžeš nechat spoustu dalších rozměrů...Jasný že bych kecal že to tam mam,ale zajímá mě jak na to ten policaj příde???když mam techničák doma?
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Narayen »

zavolá na ústředí.. :wink:
2007 - 2011 Punto mk1 40kw
2011 - 2013 Punto mk2 HGT 96kw
2013 - 201x Punto Evo Abarth 125kw
Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Sonux »

no maly a velky technicky ma tak 120tka.. teraz máš len jeden a mas tam pekne napisane vsetky alternativy.. a chcem vidiet ako ti tam v pohode dopisu nejake 17tky..fiat ti da len to co mas tam mat.. iba ak mas tatka na dopravnom tak sa to da
Fiat Punto mk2a
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od mafi »

:lol:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Katy »

Tomas-Sk8 píše:A jak mi někde venku zjistí,co mam napsanýho v velkym techničáku za rozměry kol?to mi furt nejde do hlavy...nechat zapsat si tam můžeš nechat spoustu dalších rozměrů...Jasný že bych kecal že to tam mam,ale zajímá mě jak na to ten policaj příde???když mam techničák doma?
kdyz jedes za hranice, tak plati hlavne jejich "pravidla" na upravy. anebo ti muzou dle vlasntiho posouzeni auto odstavit jako nezpusobile k ceste po jejich silnicim a pak si ho dotahni domu jak chces. akorat, jestli mas nebo ne, zapsane upravy v TP jsem jeste neslysela jestli resi, a jak. ale urcite se to musi nejak dovedet. :roll:

pokud chcete ale nekdo kupovat narazniky, kola aj... tak se holt musite rozmyslet, jestli do toho jdete s "odvahou" nebo je vam zakon prednejsi a "vzdate se" ;) otazky typu atest a zapis do TP se resi porad dokola a bezuspesne.
takze asi tak.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

2Sonux: děláš si prdel? :lol: u nás máš normálně malej a velkej techničák...U sebe musíš vozit malej...A já mam třeba v techničáku zapsaný 15 na 45...Zapíšou ti tam si myslim všechno co odpovídá rozměru v tej přepočtovej tabulce..neřikam že 17ctky,ale takový 16 tky věřim že ti tam zapíšou na nějakej nízkej gumě..ikdyž já bych si s tim žádný zle nedělal..A myslíš si že kvůli kolům v čechách mě budou zjišťovat na nějakym ústředí?-neblázni...Když máš nějaký norm. kola a ne nějaký extrémně výstřední tak se na tebe vyprdnou..(výstřední myslim zrovna třeba ty 17ctky)...Ještě sem nikdy neměl v životě problém s kolama!A to sem téměř nikdy neměl ty co tam maj bejt...Jako věřim že když je máš sjetý tak tě zjebou,ale jinak ne-e..
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od mafi »

obiednaval si uz niekto tie narazniky z polskej stranky spojler.pl?
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“