Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj, daroval mi je Marcel..objednal jsem si je v jedný prodejně - Stará Boleslav..přijel jsem si pro ně, zaplatil a ejhle..neměřil jsem je :oops: věřil jsem jim že jsou to ty pravé a byly o cenťák kratší :!: :!: :!:
Pokud by jsem kupoval další do náhrady tak si je musím změřit...katalog totiž lže a Abarth má trošku delší :twisted: :twisted:

Fiate a kde je tvoje prodejna?????????????????????????
Reklama
 

FIAT
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 08 čer 2007, 17:41
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIAT »

Abarth píše:Ahoj, daroval mi je Marcel..objednal jsem si je v jedný prodejně - Stará Boleslav..přijel jsem si pro ně, zaplatil a ejhle..neměřil jsem je :oops: věřil jsem jim že jsou to ty pravé a byly o cenťák kratší :!: :!: :!:
Pokud by jsem kupoval další do náhrady tak si je musím změřit...katalog totiž lže a Abarth má trošku delší :twisted: :twisted:

Fiate a kde je tvoje prodejna?????????????????????????
TAK TO JSEM JÁ, SÁM JSI TO PSAL :)

út srpen 14, 2007 9:03 am Předmět:
harvy5...věci na přední nápravu mám...ale nedám...musím mít náhradní díly
ale pokud potřebuješ věci tak zavolej do Olomouce...ten pán umí:
Autodíly Doseděl, Chvalkovická 156/32, Olomouc tel: 585 312 792 a nebo mobil: 603 766 292 pondělí - pátek od 9-17... ceny opravdu lidové
kamarád Petr mi od něj z Itálie sehnal veškeré pgumové prvky přední nápravy a manžety kloubu....
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No tak to je super...jak se všichni najdeme v sekci RITMO!!!!!!!!!!
Opravdu špičková prodejna!!!!!!!!!!!!!! Chválím!!!!!!!!!!!!!!! Doporučuji!!!!!!!!!
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Jak to, že má Abarth o centimetr delší? Myslel jsem, že zadní náprava je u všech stejná, jenom tam dali jiný pero...
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No i to je možný :roll: :roll: :roll: a prodali mě šrouby na F 128 třeba :P :P zajdu do skladu a změřím to na starém..
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak změřeno, mám ramena ...stará náhradní a holé rameno 12 cm, se silenbloky 14,5 cm...pokud šroub má 17,6 tak to je super délka!!!!!!!!!!!! a Cena taky dobrá v jednom servisu origo Fiat v Ústí nad labem mi řekli cenu 350 za kus a bez záruky že to je on a se zálohou...to jsem je poslal někam!!!!!!!!!!!!!!!! Těch 17,6 je asi celková délka šroubu a to by odpovídalo. Vím je prostě 13mm a závit 12mm
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Koukni na tu fotečku...mé super krátké šrouby..a délka byla jen 15 cm...to je o 2,6 kratší... Obrázek
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Já měřím ten šroub, co jsem vymlátil a vychází mi to na 167mm... :shock: :shock:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No panečku, tak je ještě delší :oops: :lol: :lol: Ten co máme v nabídce
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Tak jsem objednal šrouby u pana Doseděla. Asi měl poslední dva šrouby na světě... Nejsou a už nikdy nebudou... :P :P :twisted: :twisted:
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Ne, dělám si legraci,... ještě jsou... :lol: :lol:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

tak to je super a pokud potřebuješ jiné věci tak neváhej
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Myslíš, že ty desky o Feroda DS2500 budou stačit? Přemýšlel jsem o těch DS3000....
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

chi chi, mám 3 zadní nápravy a ze 6ti šroubů jsem jich 5 povolil a vyndal!!! Holt spolanský vzduch pomáhá.

FIATe co všechno umíš na ritmouše, nejlépe na abarthy? Co plechy origoš ricambi ve žluté základovce? Poptej to prosím, já tam ty ACI a Kelly dávat nechci!
Marcel 10VT
608363346
Lancia Kappa SW 2,4JTD
Fiat Ritmo 125TC ABARTH 1.gen
Fiat 127 2.0ie turbo
FIAT
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 08 čer 2007, 17:41
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIAT »

Marcel 20VT píše:chi chi, mám 3 zadní nápravy a ze 6ti šroubů jsem jich 5 povolil a vyndal!!! Holt spolanský vzduch pomáhá.

FIATe co všechno umíš na ritmouše, nejlépe na abarthy? Co plechy origoš ricambi ve žluté základovce? Poptej to prosím, já tam ty ACI a Kelly dávat nechci!
Co konkrétně ?
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“