MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Ale keď budem rozširovať do tých 2cm, tak budú stačiť len dlhšie šróby?
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Reklama
 

Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Na Valentína som si dal krásny darček :) A čo už máme prezuté alebo ešte deriete zimné? :D
Přílohy
1047980_741771299181050_2029430035_o.jpg
1047980_741771299181050_2029430035_o.jpg (165.96 KiB) Zobrazeno 3168 x
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
Petrik
Fiaťák
Příspěvky: 91
Registrován: 23 úno 2013, 15:27
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od Petrik »

ejha krásne elektrony :) daj foto ked to budeš mať na aute :) ... už týždeň fičím na letných lebo hrozné teplo bolo zimným gumám :D :D :D
Punto MK1 1,1 S 40kW/54k r.v.96
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Si hovoril fialovu nie? :D ale takto to je super. Velmi pekne

Odoslané z HTC One S pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od Babis »

no jo BBS klasika.. moc pěkný :)
tady je na letňáky ještě čas, jezdim často v noci a to bejvá ještě mínus a namrzlo..
Fiat Punto 60sx '96
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Ďakujem Páni :) Mali byť fialové, to je pravda :) Ale po konzultáciach s odborníkmi som od nej upustil a vo vzorkovníkoch hladká fialová nebola až tak pekná. Tak som sa rozhodol pre túto :) Perfektne sedí k farbe aute nekričí moc a hlavne je "iná" :) Splnila všetky moje požiadavky :) Akurát teraz ich v izbe skladám aj s gumami :lol: Pneu používam z Borbetov ale už teraz vidím že to nebude na dlho :D Je to parádne široké ale není to ono :D
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od kovvalsky »

MING píše:Ďakujem Páni :) Mali byť fialové, to je pravda :) Ale po konzultáciach s odborníkmi som od nej upustil a vo vzorkovníkoch hladká fialová nebola až tak pekná. Tak som sa rozhodol pre túto :) Perfektne sedí k farbe aute nekričí moc a hlavne je "iná" :) Splnila všetky moje požiadavky :) Akurát teraz ich v izbe skladám aj s gumami :lol: Pneu používam z Borbetov ale už teraz vidím že to nebude na dlho :D Je to parádne široké ale není to ono :D
Dakujem ze si nespravil kravinu a nedal to fialove taka to tmava farba je pre tie kolesa ako stvorena len mozno skoda ze su neni vacsie ale som zvedavy ako ti tam budu pasovat a ci budes davat tie podlozky
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

To kovvalsky: Keby bola taká akú som chcel tak by bola fialová ale paleta RAL takú Fialovú neobsahuje tak som sa rozhodol pre túto. Tiež sa v tej firme kde mi to striekali čudovali prečo práve fialovú. Podložky sú zatial v štádiu riešenia kde hlavne rozhodne ako to bude vyzerať s gumami lebo bez pneu to vyzeralo hrozne utopené. Ale chcem dojazdiť túto sezónu tie pneumatiky a budúci rok by som chcel širšie límce a užšiu gumu. Ale na všetko zatiaľ čas :)
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od kovvalsky »

:lol: :lol: :lol: no nechcem ta sklamat ale aby ti tie kolesa potom netrcali ked das sirsie limce popripade aby si tam tu gumu obul vies ono to ET je svina by clovek ani nepovedal :D :D aj ja som si myslel ze na tie moje smidky vpohode ale malo to myslim et25 a napriklad 195/45 tam isla hrozne ale aj 195/50 nebolo bohvie co a pri vyzuvani tych 195/50 my ich dokonca oskreli svine tak bacha nato
inak aj ja som daval praskovu farbu na disky kolko si dal za to striekanie?
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Ale ja chcem aby tie kolesa trčali :) Nie nejak extrémne ale určite chcem aby bol zadok trošku von, jediné čoho sa bojím je že ako s tým budú súhlasiť zadné lemy :D A v dnešnej dobe sa dá už obuť asi fakt hocičo :D Na tieto moje disky som videl 165/50 obutú :D Bál by som sa s tým vôbec zatočiť niekde vo vyššej rýchlosti ale vyzeralo to brutálne :D Ale ET25 je dosť, netrčia ti von? A zasa ty máš 195 na aký široký disk? 7-8J? :) fú,ale škodu preplatili nie?..Za striekanie 70€ Myslím že v pohode cena :)
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od kovvalsky »

MING píše:Ale ja chcem aby tie kolesa trčali :) Nie nejak extrémne ale určite chcem aby bol zadok trošku von, jediné čoho sa bojím je že ako s tým budú súhlasiť zadné lemy :D A v dnešnej dobe sa dá už obuť asi fakt hocičo :D Na tieto moje disky som videl 165/50 obutú :D Bál by som sa s tým vôbec zatočiť niekde vo vyššej rýchlosti ale vyzeralo to brutálne :D Ale ET25 je dosť, netrčia ti von? A zasa ty máš 195 na aký široký disk? 7-8J? :) fú,ale škodu preplatili nie?..Za striekanie 70€ Myslím že v pohode cena :)
no skodu nepreplatili to je jasne sak oprava disku stoji neuveritelne peniaze a ono ked chces aby to trcalo bud nemozes nic vozit v zadu a v kufri alebo potom to koleso musi mat sklon lebo inak ti to zrejme bude suchat pripadne este spravit niake brutalne dorazi aby sa to skoro vobec nehybalo ale zase na druhej strane je pravdaze otazka ako auto znizis a o kolko ho das dole ale inak bacha na tie trciace kolesa zeleny su nato velmi alergicky
a este inak ja uz mam druhe disky R17 :)
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od PunTUN »

MING píše:Na Valentína som si dal krásny darček :) A čo už máme prezuté alebo ešte deriete zimné? :D
:!: :!: :!: NÁDHERA :!: :!: :!:
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

To kovvalsky: Ale to ti mali preplatiť ak to bol normálny servis, že to nebol len nejaký kamarát čo si s tým popri práci privirába. Poznám chalana ktorému zničili gumu, poškodili disk a obe mu preplatili. A nie, budem môcť naďalej voziť ľudí a podobne, to mám odskúšané už z Borbetov. Oni boli o pol palca širšie či nie je tak moc ale tie boli presne zarovno blatníka a keď som aj naložil dozadu troch dospelích ľudí auto kleslo o cca 1cm. Pri prehupnutí mi to na profile 45 ani raz nechytilo. jediné čo enmôžem ak to chcem takto, tak už nemôžem zadok znižovať. To viem :D Ale keĎ to nebude moc okaté tak hádam to nejako prejde :P
Počkaj, druhé? Viem o tých čo si sa s nimi aj pochválil a tie už nemáš a máš druhé? :P

To PunTUN: Ďakujem :)
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Kolesá nahodené už tretí deň 8) A každým dňom z nich mám väčšiu radosť :P
Přílohy
IMAG1057.jpg
IMAG1057.jpg (188.09 KiB) Zobrazeno 2974 x
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od kovvalsky »

MING píše:Kolesá nahodené už tretí deň 8) A každým dňom z nich mám väčšiu radosť :P
trochu ich treba fakt vystrcit :D :D
hej mam tie iste tie co mam v topicu akurat som ich dal nastriekat
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“