MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Lemon
tak ak budes mat tak sa pochval ;-)

A kedze pribudlo nove autoradio..tak dalej mam v plane najblizsie vytlmit dvere proste nieco s tym spravit ako som uz spominal v inych topicoch na tomto fore,,cital som rozne weby ohladom vytlmovania a podobne..takze zhruba uz nieco sa mi toci v hlave cim to asi vytlmil..nejaky dynamat,alebo vibraflex,alebo asfaltove platy ..z toho nieco by slo na dvere..a na tapacir urcite ANS akusticka pena,,,dalej potym chcem na isto namontovat sportovy filter,,,a uvidim ako bude ale ak to vytlmenie pomoze,cim verim ze taky cas by sa zlepsil aj zvuk v interieri..tak po premysleni este mozno do toho hodim nejaky subwofer so zosikom,,a este nech nezabudnem..bocne male cire blinkre medzi tym este pojdu..tak nech sa moje plany plnia :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak vcera to je 26.8.09 sa uskutocnilo stretko dvoch Kosickych Talianov :D,nejake foto :) :
HIISS VS PuntoRacer
(Fotene na malom letisku v N.Mysli )
Obrázek,,Obrázek,,Obrázek
Obrázek,,Obrázek

Ak sa najdu nejaky dalsi Kosicania ci z mesta alebo blizkeho okolia a maju zaujem stretnut..tak mozme potom tiez stretko uskutocnit ;-) ..samozrejme nech sa jedna o puntaa :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

pekne.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Dik :)..ale budem musiet svojho puntika este ozivit..lebo zo zadnej casti mu nieco chyba..tak som preto rozmyslal ze pojdem predsa do nejakej striesky ,co som mohol vidiet doposial na MK1 striesky tak z nich sa mi pacia tieto dve druhy:
Obrázek
a
Obrázek
Takze pokial by nekto mal z tych dvoch striesok nejaku tak mal by som zaujem...nech napise SZ s cenou a akym druhom.okrem toho do zadu nejaku koncovku na vyfuk,neviem ci by sadol nejaky oval,alebo jedna alebo dve okruhle ? :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak po dlhsej dobe pribudlo par drobnosti:Samolepka na celne sklo a nad kufrove dvere,male bocne cire blinkre,koncovka vyfuku

Obrázek,,Obrázek,,Obrázek,,Obrázek
Fotene 10-11.10.09

Dalsie chystane upravy su montaz sportoveho filtra,mozno vymenim narazniky do mojej farby auta spolu s hmlovkami,a na kompletne doplnenie ozvucenia mojho auta Subwofer+zosilovac..verim ze do konca roka :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak dalsia aktualizacia,tento vikend bol venovany puntiku opat
1.zohnal som narazniky vo farbe auta aj s hmlovkami
2.pribudol sportovy filter aj so sanim
Este pripomeniem ze uz puntik je tyzden aj nieco na zimnych kolach,obuvaju ho 155/70 R13,boli to
ale tu zimu nejak prezijem.. :D :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Musim povedat ze narazniky som nemal nejak na plane,puntik sa mi pacil aj ked mal narazniky nie vo farbe,len par znamych mi vravelo ze by dali do farby narazniky,no zial sa nasli aj taky co mali nazor nech radsej ich necham tak,a kedze mi prisla ponuka naraznikov vo farbe s hmlovkami za celkom dobru cenu..tak som do toho siel,montaz filtra trocha sa casovo pretiahla,lebo som dve tyzdne takmer cakal na kolena ktore su pod uhlom( cervene prevedenie) ku saniu s filtrom

V Zaujme som mal este obohatit puntika angel eysami v ciernom prevedeni,ale po premyslani som trocha zmenil nazor a rozmyslam radsej nad vymenou zadnych svetiel,lebo tie seriove nejak mi teraz tam nepasuju,len nechcem tie najlacnejsie ufonske :D..lebo sa mi nepacia.a. co som pocul nesu aj kvalitne..mal by som zaujem o nieco z tychto druhov,i ked tie ceny ma dost brzdia:
http://www.tuningpo.sk/catalog/product_ ... s_id=26579" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuningpo.sk/catalog/product_ ... s_id=28759" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuning-in.sk/zadne-svetla-fi ... alove.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Co hovorite na tieto tri druhy? ktore by tam pasli? alebo radsej nechat seriovky? :)
Naposledy upravil(a) HIISS dne 26 říj 2009, 21:08, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
skybar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 273
Registrován: 30 črc 2009, 19:51
Bydliště: Slovensko,Pohorelská Maša

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od skybar »

Za tie peniaze to nie je až taký efekt,ale tie druhé vporadí sú celkom pekné!Ak nemáš kde strkať prachy,tak ich tam hoď,cez den to bude pekné a v tme vyniknú a bude to príjemná zmena na puntíkovi.
PUNTO MK1 55,r.v.96,40KW,ELX, 5dver.
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Nj ved otom som pisal ze tie ceny su dost vysoke,,idealne by bolo ak by tie ceny boli do tych 130Eur cca ,,a strkat peniaze :D,,som student coz tazko sa zhanaju ale zas kedze nemam rodinu este zalozenu tak nemam kde strkat no :D :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

jasne ze nemas rodinu ked nestrkas :lol: (to len tak pomimo)

inak tie svetla by som velmi porozmyslal byt tebou...lebo prve a druhe vobec a tie tretie mas skoro to iste co seria...moj nazor...stmavit seriove (nie celkom) a uvidis aky bude pekny vysledny efekt...za tie prachy tie svetla mohli vyzerat aj lepsie...
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
robec
Fiaťák
Příspěvky: 110
Registrován: 07 zář 2009, 22:32
Bydliště: Dubnica nad Vahom (SK)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od robec »

Ahoj ten sportovy filter si si vyrobil zvody alebo si kupil original hotove?
AK si kupil origo zvody tak napis prosim kde a za kolko. Dik
Mas to uz pekne upravene
Alfa Romeo 147 1.9 JTD r.v.2004
EX: Fiat Punto mk1 1.1 ED (Economical Drive) r.v.1995
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

RobecTie zvody-rurky som si kupil zo zeleziarstva,,pouzivaju ju stolari ako nozku pod stol,takze mozes skusit zajst aj do obchodu nabytkarskeho a skusit sa nanu pytat,rurka je chromova,kupil som jednu a z nej sa rezalo,co sa tyka tych kolien ktore su pod uhlom,dve kusy v cervenom prevedeni ktore spajaju rurku..tak jeden kus toho kolena stal nejakych 9Eur cca..kupoval som dve kusy ako vidis na obrazku,filter 19Eur,,plech som si vyrobil..nekupoval som,,i ked hoci sa da kupit ale stoji nejakych 15Eur :? ,tak kde sa da treba usetrit,rozmery rurky co sa tyka dlzky a podobne som si urcil sam aby to vedla motora voslo atd,,ale podstatou tohto vsetkeho je to strieborne viko na ktore sa napaja sane a konci s filtrom,,lebo ak to si neurobis tak to sane nenamontujes potom,ibaze by si priamo nasadil bez sania filter,ale neni to nijak dobre..kedze potom filter nasava teply vzduch a znizuje vykon motora,okrem toho velaji zvyknu davat aj malicky filter,dava sa vedla karburatora,a ten som napokon nedaval kedze som sa dopocul ze nieje vyhodne ho davat..lebo potom sytic v karburatore dlhsie ide...,sa tak skoro nevypne..a zvysuje sa aj spotreba,..a kedze ho nemam rieseny na malicky filter..ale ide priamo vzduch teply do karburatora...tak skor sa vzduch zohreje v karburatore..a vyhody ako som aj spominal
Da sa povedat ze to ako mam urobene sanie so sportovym filtrom..je to kopia od jedneho cecha z fora,lebo on to ma tak isto riesene vyzualne atd,,a co sa tyka toho vika,,daval mi vykres..s rozmermi..a podla toho vykresu sa urobilo viko

Puntoracer
Viem ze ta cena je sialena,,mne samemu sa nepaci,lenze je pravda ze tuningove svetla su drahe,,mne nejde o slovo ze tuningove a preto ich chcem..ale nieco ine dat,nieze aby to teraz skaredo vyzeralo zo zadu..ale rozmyslal som nad zmenou,,co sa tyka zatmavenia..mam obavy..ze potom budem mat potycku s fizlami..alebo horsie aj to bude na STK,a co sa tyka striekania aj oco by s tym asi moj moc nesuhlasil :D,,a z tej ponuky svetiel ktore som dal tuna,,ano tie tretie su takmer podobne..ale su ine..najskor asi tie prve alebo tie tretie by padli,ale vravim mozno budu mozno nie,kazdopadne do vianoc urcite nieco pribudne,a to ci svetla dopredu alebo dozadu..alebo spominany subac so zosikom,az nato ze som dopocul sa a ma aj to skor nenapadlo ze je potreba mat silnejsiu baterku na subac atd,,a ja mam 44A,,a oco mi vravel ze moc silnu nemozem tam supnut lebo alternator ju nedobije....takze aj to ma trocha brzdi..,no a samozrejme strieska medzi tym ak by som zohnal od ruky
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

:arrow: Aktualizoval som v predoslom prispevku fotky ktore som pridaval vcera,,mam na mysli sportovy filter so sanim,,kedze dnes sa vymenily rurky tie chromove za priemerovo vacsie aby lepsie prudil vzduch
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

namiesto tych ,,super,, svetiel by som radsej kupil striesku alebo sportovu sedacku...ale jasne...to je moj nazor...
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Puntoracer
o Striesku mam zaujem..to by bolo aj najmenej,len problem je ten ze neviem zohnat taku aku ja chcem,co som sa dozvedel tak punta od vyroby co mali striesky vsetok asi na skrutky ich maju,sledujem denne niekolko krat iznzeraty a skusam kontaktovat takych ludi co vidim ze maju na punte striesku..i ked vidim ze predavaju cele auto..ale ci nepredaju z neho striesku,samozrejme nik nebol za,len jeden dnes sa nasiel co mi odpisal a povedal ze uz ju mal dole a je na skrutky a tak by mu zostali dier,ianc by zrejme aj ju predal mi,jedna sa o tuto,,a najradsej by som tuto aj zohnal..sa mi najviac paci..lebo neni rovna so strechou..ale je ohnuta hore mierne:
http://fiat-punto.autobazar.eu/14-gt-id1231375.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takuto zrovna mal vtedy Vesto,uz banujem ze som neponukol mu zanu viac,ak by ju fakt teda za tolko dal,,je fakt problem zohnat striesku od ruky..a ak mam nejaku kupit tak nech stoji zato a sa mi fakt paci
Ohladom sedacky..mohlo by to byt pekne..ale uz by som vyzeral asi ako pako :D..je to namna moc..takze nie
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Snowfox »

http://www.tuningshop.cz/sportovni-seda ... -latka.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuningshop.cz/sportovni-seda ... -latka.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuningshop.cz/sportovni-seda ... -latka.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

tohle jsou sportovní sedačky za super ceny a podle mě jsou hodně pěkný....
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“